40th Chess Tournament "EVEREST" 2020 - Plovdiv

Организатор(и)Plovdiv Municipality
ФедерацияBulgaria ( BUL )
Главен съдияIA Dimitar Ilchev, ID 2903660
Deputy ArbiterNA Miroslav Mitev, ID 2913348
Bedenkzeit10 min.
МястоPlovdiv
Rating calculation -
Дата2020/02/22
Рейтинг-Ø1000
Програма за жребияSwiss-Manager от Heinz HerzogSwiss-Manager турнирен файл

Последно обновяване22.02.2020 19:01:05, Creator/Last Upload: 2903660 ilchev,dimitar ia c

ВръзкиИзтегли покана, Change Calendar-Link
Параметрична селекция без данни за турнира
Overview for groups1KL, 2KL, 3KL, DG
СписъциСтартов лист, Азбучен стартов лист, Федерация-, Партии- и Звания-статистики, Дата и час на кръговете
Крайно подробно класиране след 7 кръга, Движение по кръгове
Двойки по дъскиКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7/7 , извън жребия
Класиране следКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7
Фото галерияПокажи фото галерията
Excel и PrintРазпечватване на лист, Експорт в Excel (.xls), Експорт в Excel (.xlsx), Експорт в PDF-файл

Стартов лист

No.NameФидеIDФЕДRtgIRtgNполГрКлуб/Град
1Адърски СтанимирBUL003KLСУ"Св.Седмочисленици"
2Ангелов БоянBUL002KL
3Андонов МихаилBUL001KLОУ"А.Константинов"
4Атанасов ВикторBUL003KLОУ"Ст.Михайловски"
5Атанасов МартинBUL001KLОУ"Ст.Михайловски"
6Балджиев МирославBUL001KLОУ"В.Петлешков"
7Барутчиев КалоянBUL002KLОУ"А.Константинов"
8Белчева ГабриелаBUL00w1KLОУ"А.Константинов"
9Борисов КристиянBUL001KLОУ"А.Константинов"
10Вардев КостадинBUL002KL
11Василев КристиянBUL00DG
12Владимирова ВелиславаBUL00w3KLОУ"А.Константинов"
13Гайдаджиев КалоянBUL001KLОУ"А.Константинов"
14Ганчев ДимитърBUL003KLОУ"А.Константинов"
15Генов ЙоанBUL002KLРаднево
16Георгиев ВалентинBUL003KLНУ"Хр.Ботев"
17Джалъзов АлександърBUL001KL
18Джалъзов ГеоргиBUL002KL
19Джардин КалоянBUL001KLОУ"А.Константинов"
20Диев КаменBUL002KLОУ"Елин Пелин"
21Диева КрасимираBUL00w2KLОУ"Елин Пелин"
22Димитров МихаилBUL00DG
23Димитров СимеонBUL001KL
24Димитров ЯниславBUL002KL
25Димитрова БелославаBUL00w2KLОУ"А.Константинов"
26Динев ДенисBUL003KLРаднево
27Желева ИвайлаBUL00w1KLОУ"А.Константинов"
28Йоргов СветославBUL002KLРаднево
29Кавръков БисерBUL003KLДевин
30Капон Имануел-АриBUL002KLОУ"А.Константинов"
31Клисуров АлександърBUL00DG
32Костурски ДаниелBUL003KLОУ"А.Константинов"
33Ликов АсенBUL003KL
34Лилковски АлександърBUL003KLДевин
35Маджаров БожидарBUL002KLСУ"Д.Матевски"
36Марчева ДарияBUL00w2KLОУ"Душо Хаджидеков"
37Михайлов БожидарBUL00DGДГ"Майчина грижа"
38Младенов ДимитърBUL003KLДевин
39Мухчиев ВикторBUL002KLОУ"А.Константиновв"
40Начев АдрианBUL001KLОУ"Д.Хаджидеков"
41Николов ГеоргиBUL001KLСУ"Св.П.Хилендарски"
42Памукчиева АйлинBUL00w2KLОУ"А.Константинов"
43Пеев ВалентинBUL003KLНУ"Хр.Ботев"
44Пейче ТеодорBUL00DG
45Петров ВилианBUL002KLОУ"А.Константинов"
46Петрова МагдаленаBUL00w1KLСУ"Св.П.Евтимий"
47Пехливанова АлександраBUL00w1KLНУ"П.Р.Славейков"
48Подскокниев ГеоргиBUL00DG
49Попов АлександърBUL002KLНУ"Хр.Ботев"
50Попов МартинBUL002KL
51Попова КонстантинаBUL00w2KLОУ"А.Константинов"
52Сакутска ПламенаBUL00w3KLОУ"А.Константинов"
53Стоенчев КонстантинBUL002KLНУ"Хр.Ботев"
54Стоянов ДанаилBUL002KLОУ"Д.Талев"
55Стоянов МихаилBUL002KL
56Стоянова ГабриелаBUL00w3KLРаднево
57Такучев КонстантинBUL001KLСУ"Хр.Г.Данов"
58Тасков АтанасBUL00DGЦДГ"Валентина"
59Тодоров КалоянBUL00DG
60Тонев АнгелBUL003KLОУ"Р. Княгиня"
61Топалов ЕлиянBUL00DG
62Тошкин СтаниславBUL002KLПазарджик
63Тугов ПетърBUL001KLОУ"Р.Княгиня"
64Узунова НансиBUL00wDGЦДГ"Малкият принц"
65Христов ВладимирBUL001KLОУ"В.Левски"
66Христов МихаилBUL001KLНУ"Хр.Ботев"
67Чаушев МартинBUL003KLДевин
68Янева БорянаBUL00w2KLОУ"Княз Ал.Първи"