O pohár města Světlá nad Sázavou starší

OrganizátorŠachový klub Světlá nad Sázavou
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIO Zdeněk Fiala
Hlavní rozhodčíSimona Suchomelová
Deputy ArbiterJaromír Volanin
Bedenkzeit2 x 15 min. + 5 s/tah
MístoSvětlá nad Sázavou
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/02/15
Ø ELO turnaje1193
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace15.02.2020 16:59:05, Creator/Last Upload: czech republic licence 119

Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 8 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8/8 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoRtgTypKlub/Místo
1Pejrimovska Viola Ruby1642D14TJ CHS Chotěboř
2Zaza Martin1638H16TJ Náměšť n/Oslavou
3Lang Simon1605H14Šachový klub Světlá nad Sázavou
4Vokoun Tomas1590H16TJ Žďár nad Sázavou z.s.
5Filip Stepan1562H16TJ Spartak Vlašim
6Edr Michal1542H14TJ Spartak Pelhřimov
7Richter Rudolf1541H14TJ Náměšť n/Oslavou
8Kucera David1517H16Gambit Jihlava
9Vesely Jan1514H14TJ Spartak Vlašim
10Ecler Matej1495H16TJ Spartak Pelhřimov
11Nespurek Jakub1472H14Šachový spolek Železné hory
12Zelenka Adam1444H14TJ Žďár nad Sázavou z.s.
13Jelinek Frantisek1431H16TJ Spartak Vlašim
14Rybackova Lucie1394D12Gambit Jihlava
15Jun Robert1379H12TJ CHS Chotěboř
16Zaza David1364H14TJ Náměšť n/Oslavou
17Pavlis Matej1358H14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18Stavova Marketa1356D12TJ Náměšť n/Oslavou
19Stavova Helena1354D14TJ Náměšť n/Oslavou
20Spilka Jachym1353H16Gambit Jihlava
21Brabencova Aneta1348D16TJ Jiskra Humpolec
22Koumar Tomas1341H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23Sklar Petr1338H16TJ Žďár nad Sázavou z.s.
24Harvalik Ondrej1333H14Šachový klub Světlá nad Sázavou
25Dudkova Josefina1326D12TJ Jawa Brodce
26Fencl Vitek1322H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27Nejedly Lukas1313H12TJ CHS Chotěboř
28Sedy Matej1310H16Šachový klub Světlá nad Sázavou
29Souckova Viktorie1286D16Spartak Velké Meziříčí
30Kocman Patrik1283H14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
31Cech Zbynek1271H12Šachový klub Světlá nad Sázavou
32Pejcha Ivos1271H14Gambit Jihlava
33Vondra Filip1270H12Gambit Jihlava
34Kovarik Vit1268H12Gambit Jihlava
35Lezal Filip1246H16TJ Žďár nad Sázavou z.s.
36Zastera Josef1182H12TJ Žďár nad Sázavou z.s.
37Pfeffer Patrik1160H14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
38Rybacek Martin1145H14Gambit Jihlava
39Spilka Krystof1136H12Gambit Jihlava
40Krupicka Filip1129H14TJ CHS Chotěboř
41Zvolanek Vojtech1125H12ŠO TJ Sokol Oudoleň
42Zacek Michal1115H14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
43Horak Lukas1102H12TJ Spartak Pelhřimov
44Dolezal Pavel1101H14TJ Žďár nad Sázavou z.s.
45Matejka Jakub1100H12TJ Spartak Pelhřimov
46Tichanek Adam1100H12Gambit Jihlava
47Hlavac Tomas1094H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
48Zmek Jaroslav1086H12TJ CHS Chotěboř
49Satrapova Anna1084D16TJ Jiskra Havlíčkův Brod
50Janata Adam1074H12Šachový klub Světlá nad Sázavou
51Vrzakova Adela1070D12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
52Fousek Petr1062H12TJ CHS Chotěboř
53Havelka Ales1051H12Gambit Jihlava
54Bresky Vojtech0H12ŠK Medvědi Zvole
55Cabera Richard0H12ZŠ Hálkova, Humpolec
56Celarova Adela0D12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
57Cermak Antonin0H12TJ Spartak Pelhřimov
58Domanek Stanislav0H12ZŠ Hálkova, Humpolec
59Fruhbauer Matyas0H12ŠO TJ Sokol Oudoleň
60Gurica Vaclav0H14TJ Jiskra Humpolec
61Holcman Matej0H14Gambit Jihlava
62Horak David0H16TJ Spartak Pelhřimov
63Chrast Frantisek0H16AŠSK Active - SVČ Žďár n. Sáz.
64Klaus Matyas0H12Gambit Jihlava
65Krejci Vojtech0H16DDM Telč
66Krupickova Eliska0D12AŠSK Active - SVČ Žďár n. Sáz.
67Krupickova Pavla0D12AŠSK Active - SVČ Žďár n. Sáz.
68Kubat Jan0H16Oudoleň
69Martenek Jan0H12ZŠ a MŠ Čáslavice
70Padivy Marek0H14Šachový klub Světlá nad Sázavou
71Pham Anetka0D12DDM Telč
72Preisler Benjamin0H14ŠO Hlinsko
73Rokosova Linda0D12ZŠ O. Březiny, Jihlava
74Satrapa Janek0H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
75Schlafer Jakub0H14ZŠ Lípa
76Simandl Stepan0H14TJ Spartak Pelhřimov
77Sindelar Dominik0H14DDM Telč
78Slama Matyas0H14Oudoleň
79Travnicek Adam0H12KPŠ Křižánky
80Vcela Martin0H14TJ CHS Chotěboř
81Visek Filip0H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
82Vojtech Ladislav0H12Spartak Velká Bíteš
83Zvolánková Alžběta0D12TJ Sokol Oudoleň