Prague International Chess Festival 2020 - C

Organizátor1. Novoborsky Chess Club, z.s. and AVE-KONTAKT s.r.o.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajePetr Laušman
Hlavní rozhodčíIA Pavel Votruba 301019
Deputy ArbiterIA Martin Dobrotka 14900645
Bedenkzeit2x 1,5 h/40 + 30 min + 30 s/move
MístoDon Giovanni Hotel, Praha
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/02/14 Datum do 2020/02/22
Ø ELO turnaje2068
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace17.02.2020 20:54:27 / Page cached 18.02.2020 12:59:14 82min., Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výběr turnajeMasters, Challengers, Futures, Open, E1, E2, F1, F2, F3, G1, G2, Rapid, Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
Přehled pro družstvaARM, AUT, AZE, BEL, BLR, CAN, CRC, CRO, CZE, ENG, ESP, FIN, FRA, GEO, GER, GRE, HUN, INA, IND, ITA, LAT, MAR, MDA, MEX, NOR, POL, RSA, RUS, SCO, SGP, SUI, SVK, SWE, UKR, USA
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Tabulka podle pomocného hodnocení po 4 kole, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Pořadí po 4 kole

Poř.St.č. JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
119
IMAKASH GIND24494,08,510,010,001011,5
214
GMKAPNISIS SpyridonGRE24714,08,09,59,50109,4
310
GMJAKUBOWSKI KrzysztofPOL2478Silesia Raciborz4,08,09,09,00109,6
424
IMTECLAF PawelPOL2440Ormuzd Kartuzy4,07,09,09,001010,0
53
GMFEDOROV AlexeiBLR25363,59,510,08,75103,3
618
IMBIOLEK Richard Jr.CZE2451Sk Slavoj Poruba3,59,011,09,25106,5
721
WGMSHUVALOVA PolinawRUS24453,59,010,58,75106,3
81
GMCHRISTIANSEN Johan-SebastianNOR26003,58,511,09,5010-0,1
98
IMPRIASMORO NovendraINA24933,58,510,58,75104,5
1023
GMKISLINSKY AlexeyCZE2440Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.3,58,010,07,75106,0
1140
FMRUDOLF MichalPOL23563,58,09,58,001011,9
125
IMKRZYZANOWSKI MarcinPOL2519Mksz-Rybnik3,58,09,57,75104,3
1330
FMSTRAKA VojtechCZE2398Sk Oaza Praha3,57,59,07,75207,8
1429
FMKRAMER JulianGER2400Hamburger Sk Von 1830 E.V.3,57,09,08,00103,3
1536
IMSABUK PiotrPOL2371Hetman Plock3,56,58,07,25103,0
1647
FMSIMEK PetrCZE2313Unichess3,56,07,56,752012,8
1737
GMNEUMAN PetrCZE2370Cesky Lev Kolesovice-Sachovy Klub,3,09,010,57,25105,4
184
GMSARIC AnteCRO2531Liburnija Ruch3,09,010,56,5010-1,2
9
GMMIKAELYAN ArmanARM24793,09,010,56,5010-0,3
206
GMKANTANS TomsLAT2499Muzigais Sahs3,08,510,57,5010-1,4
45
IMPRIEHODA VitezslavCZE2330Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.3,08,510,57,50107,7
2225
IMBELLIA FabrizioITA24283,08,510,56,50100,6
59
KUSHKO DmitryUKR2283Kharkov Sportschool53,08,510,56,50205,8
2427
IMNGUYEN PiotrPOL2415Gostmat Gostynin3,08,59,55,50100,9
117
SAMUNENKOV IhorUKR21213,08,59,55,504063,6
267
GMPECHAC JergusSVK2499Mladost Zilina3,08,59,05,2510-1,3
2739
IMHRABUSA MatejSVK23652222 Sk Polabiny3,08,010,57,75102,3
2838
IMPLISCHKI SebastianGER2367Dp Praha3,08,09,56,75102,5
2953
FMBILYCH OlexiyUKR23003,08,09,55,50207,8
3049
FMSORM DanielCZE23113,08,09,05,50104,3
3112
GMALSINA LEAL DanielESP24743,07,59,56,7510-1,3
3226
GMHOANG Thanh TrangwHUN24243,07,59,56,5010-3,5
52
FMSERRANO SALVADOR EduardoCZE2303Sk Sokol Vysehrad3,07,59,56,50205,2
3441
FMBELOUS MikhailUKR23553,07,59,06,75202,6
3516
GMPETR MartinCZE24662222 Sk Polabiny, Z.S.3,07,59,06,2510-1,7
3665
WIMKUBICKA AnnawPOL22643,07,59,05,50202,8
68
WIMPETROVA KristynawCZE2253Sk Line3,07,59,05,50206,6
3860
FMCZERW DawidPOL22743,07,58,55,752010,4
3932
FMMOSESOV DanyilUKR23793,07,58,55,00206,2
4028
IMSOULEIDIS GeorgiosGRE24143,07,09,06,7510-2,2
412
GMPETROV NikitaRUS25923,07,08,56,2510-6,3
4243
IMGULLAKSEN EirikNOR2337Bergens Sk3,07,08,05,00104,0
4358
CMARFAN Aditya BagusINA22853,07,08,04,004014,8
4444
FMKUCUKSARI KaanSWE23373,06,58,56,2520-1,4
4511
GMKANAREK MarcelPOL2476Aks Hetman Politechnika3,06,58,56,0010-4,8
4664
SANZ WAWER DanielPOL22663,06,57,54,00406,8
4720
IMBAKHMATSKY VladislavUKR24473,06,08,06,0010-4,3
4851
FMBARTEL MichalPOL23043,06,07,55,7520-5,0
4917
GMRASIK VitezslavCZE2462Sachovy Klub Hm Ostrava3,06,07,04,5010-4,6
5046
FMPACAN-MILEJ KosmaPOL23273,05,57,05,2520-3,6
5169
DOCEKAL JanCZE2251Sk Sokol Vysehrad3,05,56,54,5020-8,4
5288
VYBIRAL ZdenekCZE2193Qcc Ceske Budejovice2,59,010,05,252017,8
5384
FMSTALMACH RichardCZE2203Beskydska Sachova Skola Z.S.2,58,510,56,252018,4
103
WIMKANAKOVA NataliewCZE2159Interchess Z.S.2,58,510,56,252015,6
5534
KRUGLYAKOV PavloUKR23732,58,510,55,7520-3,8
5655
FMHARING FilipSVK2297Tj Junior Banska Bystrica2,58,510,05,00204,8
61
FMCERES DragosMDA22702,58,510,05,00202,2
5848
CMMICA MarekCZE2313Beskydska Sachova Skola Z.S.2,58,09,55,0020-5,2
5922
IMBARSKI RadoslawPOL2444Uks Sp 8 Chrzanow2,58,09,54,7510-6,5
66
ZEMAN MatyasCZE2262Moravska Slavia Brno2,58,09,54,7520-7,4
99
FMGUTIERREZ CARMONA Juan AlejandrMEX21652,58,09,54,75207,8
6297
WGMRODSHTEIN TerezawCZE2170Sk Zikuda Turnov, Z.S.2,58,09,54,50208,4
6367
IMPETRAN PeterSVK22612,58,09,54,2510-0,7
64102
VORISEK JakubCZE2159Tj Spartak Vlasim2,58,08,54,254042,0
6533
FMSOKOLOV AlexanderCZE2376Tj Pankrac2,57,59,55,7510-6,3
6650
FMNOWAK LukaszPOL2305Ks Laura Chylice2,57,59,55,2520-1,4
6715
GMHAMBLETON AmanCAN24692,57,59,04,7510-7,3
6890
PODETTI DavideITA21872,57,59,04,2520-1,6
6942
IMKULHANEK TomasCZE2345Sk Dopravni Podnik Praha2,57,59,04,25101,6
70105
FMWILEY Tom EENG2157Europchess2,57,58,53,7520-3,8
71158
CZARNIECKA AleksandrawPOL2018Uks Sp 3 Bogatynia2,57,58,03,754042,4
7291
VOJTA JakubCZE2179Tj Spartak Vlasim2,57,58,03,254019,6
73106
BRZEZINSKI AdamSWE21562,57,58,03,00207,6
7457
IMSCERBIN DmitrijRUS22852,57,08,55,5010-6,3
75121
WFMDWILEWICZ KatarzynawPOL2102Polonia Wroclaw2,57,08,04,00203,6
76160
NOVOTNY MartinCZE2008Klub Sachistu Ricany 19252,57,08,03,754042,0
7782
FRANK AdamCZE2205Beskydska Sachova Skola Z.S.2,57,08,03,5040-14,0
92
FMDE ABREU Roberto NRSA2179Randburg2,57,08,03,5020-1,6
231
CHANEY AriUSA15662,57,08,03,504087,2
8087
ROUSSELLE JimUSA21972,57,08,03,2540-2,8
8171
FMLUDVIK TomasCZE22392222 Sk Polabiny, Z.S.2,56,58,04,2520-1,2
8286
LISOWSKI KrzysztofPOL21972,56,57,54,25202,4
83116
SINDLER MichalCZE2124Sachovy Klub Loko Praha Z.S.2,56,57,53,5020-7,4
84180
JANIASHVILI MariamiwGEO19502,56,57,03,752019,8
85112
JUN Rudolf Jr.CZE2136Tj Chs Chotebor2,56,57,02,75408,4
8635
FMMOLENDA MarcinPOL23722,56,07,54,0010-8,9
62
FMOBSIVAC JosefCZE2267Moravska Slavia Brno2,56,07,54,0020-4,8
8813
GMROUSSEL-ROOZMON ThomasCAN24732,56,07,04,0010-11,7
89149
KOUBOVA Anna MariewCZE2029Unichess2,56,07,03,254043,2
182
GREEN PerSWE1945Kamraterna Trollhatan2,56,07,03,252019,6
91147
WFMKALINOWSKA ZuzannawPOL2036Muks Stoczek 45 Bialystok2,56,06,53,254021,6
9280
PAPROCKI JaroslawPOL22102,56,06,52,7520-2,2
9331
IMGOLUCH PiotrPOL2391Uks Bogatynia2,55,56,53,5010-10,6
94101
FOLK PetrCZE2160Sk Line2,55,56,53,2520-3,2
95114
FMBURNETT AndrewSCO2130Wandering Dragons2,55,56,53,0020-4,0
96208
RAHUL LambaIND17852,55,06,03,502039,2
9789
GNOJEK PetrCZE2187Beskydska Sachova Skola Z.S.2,010,011,04,004016,4
98150
HAJIYEV KananAZE20292,09,011,55,502028,0
99110
NYTRA OndrejCZE2139Beskydska Sachova Skola Z.S.2,09,09,53,504011,6
10093
WIMPAASIKANGAS-TELLA JohannawFIN2174Etvas2,09,09,52,5020-2,8
101133
TROFFIGUER OlivierFRA2069Issy-Lesmoulineax2,08,59,53,502014,6
10273
FMFIEDOREK MichalPOL22282,08,59,53,0020-0,2
103192
STEVIK PatrikSVK18962,08,010,05,004060,4
104128
STASZKO MartinCZE2084Sachovy Oddil Tj Dukla Praha2,08,010,04,252016,4
179
PRIBYL ViktorCZE1956Sk Dopravni Podnik Praha2,08,010,04,254055,2
106139
MACH PetrCZE2051Unichess2,08,09,03,25405,2
152
WFMLAURINCOVA KristynawCZE2027Beskydska Sachova Skola Z.S.2,08,09,03,25406,8
173
DONGHVANI NiawGEO19662,08,09,03,254020,8
10996
MALEK OmidCAN21712,08,09,03,0020-2,8
98
NEHYBA MartinCZE21702,08,09,03,0040-7,6
126
OTRUBA MarekCZE2088Klub Sachistu Ricany 19252,08,09,03,0020-0,2
11278
FMSVANDA OndrejCZE2217Moravska Slavia Brno2,08,09,03,0020-1,0
11376
FMJEDLICKA AlesCZE22182222 Sk Polabiny, Z.S.2,08,09,02,5020-0,2
114115
VRABEC MilosCZE2126Sachovy Spolek Kostelec Nad Cernymi2,08,08,52,50201,8
137
CHWISTEK KarelCZE2062Slezan Opava2,08,08,52,502012,8
11675
CMFISZER BartoszPOL22232,07,59,03,5040-11,2
117111
FMTHOMPSON Ian DENG2138Crowthorne2,07,58,53,2520-5,0
166
PIPIA EkaterinewGEO19932,07,58,53,254016,8
119130
WCMSTAROSTA MartynawPOL2073Rodlo Opole2,07,58,53,00409,2
120132
DYLAG EmiliawPOL2070Kksz Krakow2,07,58,52,50408,8
121156
MUSIAL TomaszPOL2022Uks Sp 8 Chrzanow2,07,58,02,754022,0
12283
MALKIEL DanielUSA22052,07,58,01,5020-13,2
123118
FMLYS JosefCZE2109Sokol Brusperk2,07,57,51,5020-5,4
12454
FMFEDOROV EvguenyRUS22972,07,08,53,7520-23,6
81
POYSTI NathanaelGER22072,07,08,53,7520-15,4
197
PASEKA MatyasCZE1872Beskydska Sachova Skola Z.S.2,07,08,53,754056,0
127226
SHAYMARDANOV BakhtiyarRUS16992,07,08,02,504064,8
12879
FMBUBALOVIC DavorinCRO22162,07,08,02,0020-1,6
141
STEINER JurajCZE2044Steinitz - Makabi Praha2,07,08,02,00200,8
146
TRAPL DaliborCZE2038Sachovy Klub Loko Praha Z.S.2,07,08,02,002012,0
131120
NAGY LadislavCZE2104Qcc Ceske Budejovice2,07,07,53,2540-35,2
132108
PETR JanCZE2148Tj Pankrac2,07,07,01,0020-4,4
13363
FMNOVOTNY MichalCZE2267Sachova Akademie Vste, Z.S.2,06,58,03,0020-16,4
13470
FMHOLEMAR DavidCZE2250Moravska Slavia Brno2,06,57,52,7520-11,6
95
IVANOV IgorLAT2172Riga 13.School2,06,57,52,7520-11,2
100
FMMUZIK MartinCZE2163Slezan Opava2,06,57,52,7520-12,4
137177
EGLI UrsSUI19602,06,57,52,502011,4
233
HOZDA MaxCZE1544Sachovy Oddil Tj Dukla Praha2,06,57,52,504067,2
139144
WIMMARTYNYUK ElizavetawRUS2039T. Petrosyan Chess Club2,06,57,52,00200,2
140145
BENES MiroslavCZE2038Slavia Kromeriz2,06,57,01,7520-9,0
141186
JANOUS MarekCZE1921Sk 64 Plzen2,06,07,53,754051,6
142213
SOUCEK PetrCZE1771Unichess2,06,07,02,754055,2
143167
MACHALA VladislavCZE1992So Praga Praha2,06,06,01,0020-2,4
14456
FMPUNIN AndriiUKR22912,05,56,52,5020-29,0
145154
MALOBERTI DavidFRA2023Ce Les Sables Dolonne2,05,56,52,0020-1,4
155
MEERS HubertPOL2022Hetman Koronny Trzebinia2,05,56,52,0040-5,6
147131
SEEMANN JakubPOL2073Mksz Rybnik2,05,56,02,0040-14,4
148174
BOCHNICKA VladimirSVK19642,05,56,01,0040-11,2
149113
JANKOWIAK TomaszPOL2136Uks Bogatynia2,05,55,51,0020-15,6
172
HLAVINA MatousCZE1968Sk Sokol Klatovy2,05,55,51,0040-8,0

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable