Krajský přebor družstev mladších žáků - KHŠS Poslední aktualizace22.02.2020 14:34:06, Creator/Last Upload: mboruvka
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
3. ŠK Lípa "B" (Rtg prům.:1049, Kapitán: P. Pražák / PH 1: 12 / PH 2: 0) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | Skup. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Jakubec Vít | 1247 | CZE | 23704616 | | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | 1133 |
2 | | Zástava Marek | 1000 | CZE | 23737735 | | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | 1097 |
3 | | Vošmik Jáchym | 1000 | CZE | | | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | 1032 |
4 | | Vítková Veronika | 1000 | CZE | | D, s | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | 1014 |
5 | | Holzknecht Michal | 1000 | CZE | | s. m | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | 1000 |
Info o hráči
Jakubec Vít 1247 CZE Rp:1257 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 65 | | Morávek Petr | 1000 | CZE | 3 | s 1 | 1 |
2 | 51 | | Vlček Vojtěch | 1105 | CZE | 4,5 | w 0 | 1 |
3 | 45 | | Jenček Filip | 1000 | CZE | 2 | s 1 | 1 |
4 | 30 | | Zelba Lukáš | 1692 | CZE | 6 | w 0 | 1 |
5 | 1 | | Dekker Natalia | 1000 | CZE | 3 | s 1 | 1 |
6 | 56 | | Fejfarová Anna | 1000 | CZE | 1 | w 1 | 1 |
Zástava Marek 1000 CZE Rp:1198 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 66 | | Toman Michal | 1000 | CZE | 0 | w 1 | 2 |
2 | 52 | | Šmejdová Kateřina | 1000 | CZE | 3 | s 0 | 2 |
3 | 46 | | Voříšek Jan | 1061 | CZE | 3 | w 1 | 2 |
4 | 31 | | Levitner Matěj | 1521 | CZE | 5 | s 0 | 2 |
5 | 2 | | Spíchalová Barbora | 1000 | CZE | 3 | w 1 | 2 |
6 | 57 | | Kašpar Josef | 1000 | CZE | 1 | s 1 | 2 |
Vošmik Jáchym 1000 CZE Rp:1157 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 67 | | Brož Jan | 1000 | CZE | 2 | s 1 | 3 |
2 | 53 | | Vlček Vítězslav | 1100 | CZE | 4 | w 0 | 3 |
3 | 47 | | Šlapák Petr | 1000 | CZE | 4 | s 1 | 3 |
4 | 32 | | Fořt Hugo | 1091 | CZE | 6 | w 0 | 3 |
5 | 3 | | Ježek Jindřich | 1000 | CZE | 1 | s 1 | 3 |
6 | 58 | | Kopysová Lenka | 1000 | CZE | 2 | w 1 | 3 |
Vítková Veronika 1000 CZE Rp:1139 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 68 | | Rudová Jana | 1000 | CZE | 3,5 | w 1 | 4 |
2 | 54 | | Bertha Marek | 1000 | CZE | 2,5 | s 0 | 4 |
3 | 48 | | Hrubá Michaela | 1000 | CZE | 3 | w 1 | 4 |
4 | 33 | | Zelba Josef | 1082 | CZE | 5 | s 0 | 4 |
5 | 4 | | Del Prete Carlo | 1000 | CZE | 2,5 | w 1 | 4 |
6 | 59 | | Nedoma Josef Jozua | 1000 | CZE | 1 | s 1 | 4 |
Holzknecht Michal 1000 CZE Rp:1000 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 69 | | Pechan Viktor | 1000 | CZE | 6 | s 0 | 5 |
2 | 55 | | Šmejdová Adéla | 1000 | CZE | 2 | w 1 | 5 |
3 | 49 | | Hrubý Šimon | 1000 | CZE | 1 | s 0 | 5 |
4 | 34 | | Pechanová Anna | 1000 | CZE | 5 | w 0 | 5 |
5 | 70 | | Karafiát Jan | 1000 | CZE | 1 | s 1 | 5 |
6 | 71 | | Zolman Darek | 1000 | CZE | 5 | w 1 | 5 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 9:15 |
Šach. | 14 | ŠK Lípa "C" | ELO | - | 7 | ŠK Lípa "B" | ELO | 1 : 4 |
7.1 | | | 1000 | - | | | 1247 | 0 - 1 |
7.2 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
7.3 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
7.4 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
7.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
2. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 10:00 |
Šach. | 7 | ŠK Lípa "B" | ELO | - | 8 | TJ Náchod | ELO | 1 : 4 |
4.1 | | | 1247 | - | | | 1105 | 0 - 1 |
4.2 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
4.3 | | | 1000 | - | | | 1100 | 0 - 1 |
4.4 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
4.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
3. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 10:45 |
Šach. | 10 | ŠŠPM Lipky HK "B" | ELO | - | 7 | ŠK Lípa "B" | ELO | 1 : 4 |
5.1 | | | 1000 | - | | | 1247 | 0 - 1 |
5.2 | | | 1061 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5.3 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5.4 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
4. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 11:30 |
Šach. | 7 | ŠK Lípa "B" | ELO | - | 2 | ŠK Lípa "A" | ELO | 0 : 5 |
2.1 | | | 1247 | - | | | 1692 | 0 - 1 |
2.2 | | | 1000 | - | | | 1521 | 0 - 1 |
2.3 | | | 1000 | - | | | 1091 | 0 - 1 |
2.4 | | | 1000 | - | | | 1082 | 0 - 1 |
2.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 12:15 |
Šach. | 11 | Loko Trutnov | ELO | - | 7 | ŠK Lípa "B" | ELO | 0 : 5 |
5.1 | | | 1000 | - | | | 1247 | 0 - 1 |
5.2 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5.3 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5.4 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
6. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 13:00 |
Šach. | 7 | ŠK Lípa "B" | ELO | - | 12 | Podzvičinská šachová Škola "A" | ELO | 5 : 0 |
4.1 | | | 1247 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
4.2 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
4.3 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
4.4 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
4.5 | | | 1000 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
|
|
|
|
|
|
|