Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  9. TJ Jiskra Jaroměř "B" (Rtg prům.:1020, Kapitán: P. Staněk / PH 1: 9 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideIDSkup.123456BodyPartieRtg prům.
1Houšť Bartoloměj Filip1000CZE0100012,061153
2Klempíř Pavel1000CZE0100102,061130
3Záliš Petr1000CZE0100113,061046
4Archlebová Iva1100CZED, s0111115,061030
5Novotný Antonín1000CZEs. m00½1012,561000

Info o hráči

Houšť Bartoloměj Filip 1000 CZE Rp:1027
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
130Zelba Lukáš1692CZE6,0s 01
256Fejfarová Anna1000CZE1,0w 11
315Reschel Matouš1130CZE2,0s 01
410Dvořák Milan1097CZE3,0s 01
565Morávek Petr1000CZE3,0w 01
61Dekker Natalia1000CZE3,0w 11
Klempíř Pavel 1000 CZE Rp:981
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
131Levitner Matěj1521CZE5,0w 02
257Kašpar Josef1000CZE1,0s 12
316Reschelová Anna1159CZE4,0w 02
411Dvořák Vojtěch1100CZE3,0w 02
566Toman Michal1000CZE0,0s 12
62Spíchalová Barbora1000CZE3,0s 02
Záliš Petr 1000 CZE Rp:1046
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
132Fořt Hugo1091CZE6,0s 03
258Kopysová Lenka1000CZE2,0w 13
317Reschel Josef1086CZE3,0s 03
414Banas Ondřej1100CZE3,0s 03
567Brož Jan1000CZE2,0w 13
63Ježek Jindřich1000CZE1,0w 13
Archlebová Iva 1100 CZE Rp:1303
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
133Zelba Josef1082CZE5,0w 04
259Nedoma Josef Jozua1000CZE1,0s 14
318Majoroš Matěj1000CZE2,0w 14
412Snopek Jan1100CZE2,5w 14
568Rudová Jana1000CZE3,5s 14
64Del Prete Carlo1000CZE2,5s 14
Novotný Antonín 1000 CZE Rp:943
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
134Pechanová Anna1000CZE5,0s 05
271Zolman Darek1000CZE5,0w 05
319Ficenec Natanael1000CZE2,5s ½5
413Hofmanová Klára1000CZE0,5s 15
569Pechan Viktor1000CZE6,0w 05
670Karafiát Jan1000CZE1,0w 15

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 9:15
Šach.2  ŠK Lípa "A"ELO-9  TJ Jiskra Jaroměř "B"ELO5 : 0
2.1
Zelba, Lukáš
1692-
Houšť, Bartoloměj Filip
10001 - 0
2.2
Levitner, Matěj
1521-
Klempíř, Pavel
10001 - 0
2.3
Fořt, Hugo
1091-
Záliš, Petr
10001 - 0
2.4
Zelba, Josef
1082-
Archlebová, Iva
11001 - 0
2.5
Pechanová, Anna
1000-
Novotný, Antonín
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 10:00
Šach.9  TJ Jiskra Jaroměř "B"ELO-12  Podzvičinská šachová Škola "A"ELO4 : 1
5.1
Houšť, Bartoloměj Filip
1000-
Fejfarová, Anna
10001 - 0
5.2
Klempíř, Pavel
1000-
Kašpar, Josef
10001 - 0
5.3
Záliš, Petr
1000-
Kopysová, Lenka
10001 - 0
5.4
Archlebová, Iva
1100-
Nedoma, Josef Jozua
10001 - 0
5.5
Novotný, Antonín
1000-
Zolman, Darek
10000 - 1
3. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 10:45
Šach.6  DDM Třebechovice pod OrebemELO-9  TJ Jiskra Jaroměř "B"ELO3½:1½
4.1
Reschel, Matouš
1130-
Houšť, Bartoloměj Filip
10001 - 0
4.2
Reschelová, Anna
1159-
Klempíř, Pavel
10001 - 0
4.3
Reschel, Josef
1086-
Záliš, Petr
10001 - 0
4.4
Majoroš, Matěj
1000-
Archlebová, Iva
11000 - 1
4.5
Ficenec, Natanael
1000-
Novotný, Antonín
1000½ - ½
4. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 11:30
Šach.5  Panda Rychnov nad Kněžnou "B"ELO-9  TJ Jiskra Jaroměř "B"ELO3 : 2
5.1
Dvořák, Milan
1097-
Houšť, Bartoloměj Filip
10001 - 0
5.2
Dvořák, Vojtěch
1100-
Klempíř, Pavel
10001 - 0
5.3
Banas, Ondřej
1100-
Záliš, Petr
10001 - 0
5.4
Snopek, Jan
1100-
Archlebová, Iva
11000 - 1
5.5
Hofmanová, Klára
1000-
Novotný, Antonín
10000 - 1
5. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 12:15
Šach.9  TJ Jiskra Jaroměř "B"ELO-14  ŠK Lípa "C"ELO3 : 2
6.1
Houšť, Bartoloměj Filip
1000-
Morávek, Petr
10000 - 1
6.2
Klempíř, Pavel
1000-
Toman, Michal
10001 - 0
6.3
Záliš, Petr
1000-
Brož, Jan
10001 - 0
6.4
Archlebová, Iva
1100-
Rudová, Jana
10001 - 0
6.5
Novotný, Antonín
1000-
Pechan, Viktor
10000 - 1
6. Kolo Datum kola 2020/02/22 Hodina 13:00
Šach.9  TJ Jiskra Jaroměř "B"ELO-11  Loko TrutnovELO4 : 1
5.1
Houšť, Bartoloměj Filip
1000-
Dekker, Natalia
10001 - 0
5.2
Klempíř, Pavel
1000-
Spíchalová, Barbora
10000 - 1
5.3
Záliš, Petr
1000-
Ježek, Jindřich
10001 - 0
5.4
Archlebová, Iva
1100-
Del, Prete Carlo
10001 - 0
5.5
Novotný, Antonín
1000-
Karafiát, Jan
10001 - 0