Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Kaplanová DominikaCZE1367ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
2Mikšíček MatějCZE1286ŠK Spartak Čelákovice
3Čanda VítCZE1250ŠK Spartak Čelákovice
4Ocelák LukášCZE1242ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
5Stefaniv VladyslavCZE1228ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
6Hrebíček TiborCZE1207ŠK Český Brod
7Rössler ErikCZE1162TJ AERO Odolena Voda
8Kubíčková LindaCZE1141ŠK Spartak Čelákovice
9Mrázek ŠtěpánCZE1141TJ Bohemia Poděbrady
10Čížek PetrCZE1107Šachový klub Rožďalovice
11Čeřovský LukášCZE1104ŠK Spartak Čelákovice
12Plachý JaroslavCZE1100ŠK Český Brod
13Engelthalerová ŠárkaCZE1092ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
14Lasák OndřejCZE1077ŠK Český Brod
15Čížek RomanCZE1055Šachový klub Rožďalovice
16Fajmon HerbertCZE1055ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
17Všetečka MichalCZE1020DDM Sokol Nymburk
18Sedmihradský VojtěchCZE1015ŠK Spartak Čelákovice
19Kříž EliášCZE1004ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
20Benda JanCZE1000ŠK Český Brod
21Brablík DominikCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
22Brablík MichalCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
23Brož AdamCZE1000ZŠ BH Lysá nad Labem
24Brožová ElizabetaCZE1000ZŠ BH Lysá nad Labem
25Brzobohatá EliškaCZE1000ZŠ BH Lysá nad Labem
26Burianova KristinaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
27Čanda VojtěchCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
28Dohnal MarekCZE1000ŠK Milovice
29Drobňák DanielCZE1000MDDM Úvaly
30Fejer RobertCZE1000ZŠ JAK Lysá nad Labem
31Hodek RomanCZE1000ZŠ JAK Lysá nad Labem
32Hrabalová KarolínaCZE1000ZŠ JAK Lysá nad Labem
33Charous FrantišekCZE1000Sokol Pečky
34Kaplický DanielCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
35Melicharová VeronikaCZE1000ZŠ JAK Lysá nad Labem
36Moustafa YassenCZE1000ZŠ BH Lysá nad Labem
37Pavlásek WaldemarCZE1000Sokol Pečky
38Rambousková KláraCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
39Remizov ArtemCZE1000Šachový klub Viktoria Žižkov
40Šturma RomanCZE1000ZŠ BH Lysá nad Labem
41Vaněk MatějCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
42Vojtěch RobertCZE1000ŠK MDDM Úvaly
43Vostruha AlešCZE1000ZŠ BH Lysá nad Labem
44Všetečka MarekCZE1000DDM Sokol Nymburk
Advertisement