Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 09:50:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
LLIGA CATALANA SUB 12 GIRONA 2020
Paskutinis atnaujinimas09.03.2020 11:18:48, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Jesús Caballero Maytin
Ieškoti žaidėjo ar komandos
Ieškoti
Poros pagal lentas
4. Ratas - 2020/02/29 nuo 18:15
Lent.
1
FIGUERES F
Reit.
-
2
GERUNDA I
Reit.
2 : 2
1.1
Compte Auge Lluis
1803
-
Costa Dangla Pere
1366
1 - 0
1.2
Osses Falgas Angel
1490
-
Castilla Crego Roger
1642
1 - 0
1.3
Bartra Marco Marc
1571
-
Alonso Gimenez Mauro
1547
0 - 1
1.4
Guerra Turon Lluc
1400
-
Valle Luis Liam
1306
0 - 1
Lent.
4
OLOT H
Reit.
-
11
FORNELLS B
Reit.
1 : 3
2.1
Costa Altés Alex
1448
-
Ruiz Servent Arnau
1367
0 - 1
2.2
Ramal Granja Didac
1399
-
Faixedas Climent Carla
1208
0 - 1
2.3
Grabalosa Muñoz Joan
1444
-
Faixedas Climent Pol
1253
0 - 1
2.4
Sargatal Puigbert Pol
1374
-
Ruiz Servent Marti
1209
1 - 0
Lent.
16
FORNELLS D
Reit.
-
6
OLOT I
Reit.
1 : 3
3.1
Pardo Lopez Max
1272
-
Hijano Soy Marina
1287
0 - 1
3.2
Poch Prieto Pau
1374
-
Farjas Gomez Guerau
1377
1 - 0
3.3
Terrades I Boadas Arnau
1343
-
Miñana Anglada Martí
1476
0 - 1
3.4
Poch I Prieto Jan
1297
-
Campillo Clapes Etna
1496
0 - 1
Lent.
10
FIGUERES G
Reit.
-
3
ALT EMPORDA B
Reit.
½ :3½
4.1
Bosch I Sinkevich Bogdan
1276
-
Campos Hernandez Guillem
1567
0 - 1
4.2
Montero Padilla Isac
1319
-
Vives Pararols Arnau
1605
0 - 1
4.3
Yañez Casado Arnau
1324
-
Cusi Guillaumes Aleix
1438
0 - 1
4.4
Osses Falgas Jan Pol
1309
-
Güell Adroher Marc
1396
½ - ½
Lent.
5
GERUNDA J
Reit.
-
14
SANT GREGORI
Reit.
1 : 3
5.1
Castilla Crego Marti
1294
-
Vidal Quintana Joan
1351
1 - 0
5.2
Stasyuk Daniel Richard
1340
-
Coll Motje Jofre
1283
0 - 1
5.3
Lopez Callol Ingrid
1388
-
Mas Sunyer Robert
1258
0 - 1
5.4
Colon Palahi Adria
1332
-
Sunyer Ministral Miquel
1248
0 - 1
Lent.
7
BANYOLES
Reit.
-
13
FORNELLS C
Reit.
4 : 0
6.1
Triadu Godo Pau
1437
-
Guell I Bau Oriol
1396
1 - 0
6.2
Laso Leva Gonzalo
1392
-
Cervia Carballeda Marc
1230
1 - 0
6.3
Diaz Font Eudald
1374
-
Ruiz Rodriguez David
1345
1 - 0
6.4
Rovira Martínez Cesc
1484
-
Cruz I Valenzuela Àlex
1436
1 - 0
Lent.
12
ALT EMPORDA C
Reit.
-
8
GERUNDA K
Reit.
1 : 3
7.1
Trossel Gaston
1340
-
Ibañez Roca Guim
1384
0 - 1
7.2
BORRAS MARC
1380
-
Lopez Callol Aleix
1312
0 - 1
7.3
Payra Morales Eric
1217
-
Gratacos Bayer Erik
1280
1 - 0
7.4
Boada Pujol Ferran
1336
-
jordan mas sergi
1408
0 - 1
Lent.
9
MONTGRI
Reit.
-
15
FIGUERES H
Reit.
3 : 1
8.1
Saballs Donado Eric
1412
-
Pau Ferrer Quirze
1225
0 - 1
8.2
Serra Cruz Oriol
1349
-
Quirante Vila Ian
1384
1 - 0
8.3
Moradell Plana Salvador
1380
-
Blavi Casademont Aniol
1480
1 - 0
8.4
Bosacoma I Feliu Jordi
1420
-
Osses Falgas Nina
1288
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
rekvizitai/naudojimosi sąlygos