Prague International Chess Festival - Challengers

OrganizátorNovy Bor Chess Club
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajePetr Boleslav
Hlavní rozhodčíIA Pavel Votruba (301019)
Deputy ArbiterIA Jirina Prokopova (337994)
Bedenkzeit90'/40m + 30'/end & 30"/move
MístoHotel Don Giovanni Prague, Prague
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/02/11 Datum do 2020/02/21
Ø ELO turnaje2586
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace21.02.2020 18:24:44, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Výběr turnajeMasters, Challengers, Futures, Open, E1, E2, F1, F2, F3, G1, G2, Rapid, Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
Přehled pro družstvaAUT, AZE, BUL, CZE, ESP, FID, IND, ISL, ISR, MGL, NED, POL, RUS, SVK, SWE, TUR, USA
SeznamyStartovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Konečné pořadí po 9 kolech, Nasazení/Výsledky
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Celková statistika
Partie45 partií dostupných ke stažení
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Přehled hráčů federace

Přehled pro družstva POL

St.č.JménoFEDRtg123456789BodyPoř.
6GMDuda Jan-KrzysztofPOL27551½½½½½0½15,03Masters
3GMBartel MateuszPOL2639½½½11½0½½5,05Challengers
5GMPiorun KacperPOL2611½10½½½1105,04Challengers
9Klimkowski JanPOL2229010½01½115,04Futures
5IMKRZYZANOWSKI MarcinPOL2519111½½½1½½6,511Open
10GMJAKUBOWSKI KrzysztofPOL247811110½½½16,512Open
11GMKANAREK MarcelPOL24761011111½06,513Open
22IMBARSKI RadoslawPOL24441½101½1106,032Open
24IMTECLAF PawelPOL244011110011½6,514Open
27IMNGUYEN PiotrPOL24151110½11½½6,517Open
31IMGOLUCH PiotrPOL2391½011½0½115,568Open
35FMMOLENDA MarcinPOL2372½101110105,557Open
36IMSABUK PiotrPOL2371½111½0½015,554Open
40FMRUDOLF MichalPOL235611½1010015,546Open
46FMPACAN-MILEJ KosmaPOL2327½1½1011016,037Open
50FMNOWAK LukaszPOL2305110½½10½15,565Open
51FMBARTEL MichalPOL2304½½11010½04,5104Open
60FMCZERW DawidPOL22741½½11½00½5,076Open
64SANZ WAWER DanielPOL22661101½01015,558Open
65WIMKUBICKA AnnaPOL22641101010½½5,082Open
73FMFIEDOREK MichalPOL22281010110½½5,084Open
75CMFISZER BartoszPOL2223½1½0101105,081Open
80PAPROCKI JaroslawPOL221010½1½101½5,560Open
86LISOWSKI KrzysztofPOL2197½1½½101015,570Open
113JANKOWIAK TomaszPOL213610011½0014,5118Open
121WFMDWILEWICZ KatarzynaPOL21021½01100104,5103Open
130WCMSTAROSTA MartynaPOL20730½1½101015,088Open
131SEEMANN JakubPOL20730½½1½10½15,093Open
132DYLAG EmiliaPOL20700101011½04,5111Open
138SUDER JakubPOL2056010011½1½5,094Open
147WFMKALINOWSKA ZuzannaPOL20360½11½½½½04,5122Open
155MEERS HubertPOL20220101½½0104,0153Open
156MUSIAL TomaszPOL2022½01½100½½4,0137Open
158CZARNIECKA AleksandraPOL2018011½0010½4,0152Open
169WFMHARAZINSKA MagdalenaPOL1982½½½0½1½1½5,077Open
190SYRKIEWICZ MichalPOL19080½011½1015,087Open
199ZABRZANSKA WeronikaPOL1840010½0½½103,5179Open
200FURTAK JoannaPOL1838001½1½01½4,5121Open
220BARTODZIEJ BartoszPOL17400½1010½½½4,0164Open
228CZERNECKI AndrzejPOL16430001½0½114,0175Open
238SEEMANN PolaPOL1490½00½101104,0172Open
240SUKIENNIK OliwierPOL14060100100002,0237Open
246GASZKA ZuzannaPOL13520010001½02,5230Open
10DOMUSA MateuszPOL13680111100116,03F1
4DWILEWICZ AndrzejPOL1617½11110½005,04F2
3FIEDOREK KamilaPOL13130111½½0105,05G1
6SEKIEWICZ WeronikaPOL00½00½00001,09G1
6MOCHOL KrzysztofPOL000½0½11003,07G2

Detail hráče

GM Duda Jan-Krzysztof 2755 POL Rp:2745 Body 5,0
15GMNavara David2717CZE4,0s 1Masters
210GMHarikrishna Pentala2713IND4,5s ½Masters
37GMShankland Sam2683USA5,0w ½Masters
48GMAnton Guijarro David2697ESP5,0s ½Masters
59GMRagger Markus2670AUT4,0w ½Masters
61GMGrandelius Nils2659SWE3,0s ½Masters
72GMFirouzja Alireza2726FID5,0w 0Masters
83GMVitiugov Nikita2731RUS4,5s ½Masters
94GMVidit Santosh Gujrathi2721IND5,0w 1Masters
GM Bartel Mateusz 2639 POL Rp:2623 Body 5,0
18GMEsipenko Andrey2654RUS5,5w ½Challengers
29IMCernousek Lukas2442CZE3,5s ½Challengers
31GMNguyen Thai Dai Van2560CZE4,5w ½Challengers
42GMKrejci Jan2559CZE2,5s 1Challengers
510GMAbasov Nijat2670AZE5,5w 1Challengers
64GMStefansson Hannes2529ISL5,0w ½Challengers
75GMPiorun Kacper2611POL5,0s 0Challengers
86GMVan Foreest Jorden2667NED6,0w ½Challengers
97IMKriebel Tadeas2524CZE2,5s ½Challengers
GM Piorun Kacper 2611 POL Rp:2626 Body 5,0
16GMVan Foreest Jorden2667NED6,0w ½Challengers
27IMKriebel Tadeas2524CZE2,5s 1Challengers
38GMEsipenko Andrey2654RUS5,5w 0Challengers
49IMCernousek Lukas2442CZE3,5s ½Challengers
51GMNguyen Thai Dai Van2560CZE4,5w ½Challengers
62GMKrejci Jan2559CZE2,5s ½Challengers
73GMBartel Mateusz2639POL5,0w 1Challengers
84GMStefansson Hannes2529ISL5,0s 1Challengers
910GMAbasov Nijat2670AZE5,5w 0Challengers
Klimkowski Jan 2229 POL Rp:2121 Body 5,0
12CMGurel Ediz2125TUR6,0s 0Futures
23Brozka Karel2045CZE2,5w 1Futures
34CMVagman Roy2141ISR4,5s 0Futures
45Nemec Jachym2069CZE5,0w ½Futures
56FMFinek Vaclav2220CZE6,0s 0Futures
67CMKanov Nikola2129BUL4,5w 1Futures
78CMChinguun Bayaraa2049MGL3,0s ½Futures
810WFMNadzamova Viktoria1960SVK4,0s 1Futures
91WCMAydin Gulenay1964TUR4,5w 1Futures
IM KRZYZANOWSKI Marcin 2519 POL Rp:2518 Body 6,5
1125TOMAN Jan2094CZE4,0s 1Open
276FMJEDLICKA Ales2218CZE5,5w 1Open
334KRUGLYAKOV Pavlo2373UKR5,5s 1Open
421WGMSHUVALOVA Polina2445RUS6,0w ½Open
536IMSABUK Piotr2371POL5,5s ½Open
628IMSOULEIDIS Georgios2414GRE7,0w ½Open
730FMSTRAKA Vojtech2398CZE6,5w 1Open
827IMNGUYEN Piotr2415POL6,5s ½Open
923GMKISLINSKY Alexey2440CZE6,5w ½Open
GM JAKUBOWSKI Krzysztof 2478 POL Rp:2491 Body 6,5
1130WCMSTAROSTA Martyna2073POL5,0w 1Open
277KUSA Jakub2218CZE5,5s 1Open
353FMBILYCH Olexiy2300UKR5,5w 1Open
425IMBELLIA Fabrizio2428ITA6,0s 1Open
519IMAKASH G2449IND7,5w 0Open
638IMPLISCHKI Sebastian2367GER6,0s ½Open
737GMNEUMAN Petr2370CZE6,0w ½Open
832FMMOSESOV Danyil2379UKR6,0s ½Open
943IMGULLAKSEN Eirik2337NOR5,5w 1Open
GM KANAREK Marcel 2476 POL Rp:2458 Body 6,5
1131SEEMANN Jakub2073POL5,0s 1Open
284FMSTALMACH Richard2203CZE6,0w 0Open
3179PRIBYL Viktor1956CZE5,0w 1Open
473FMFIEDOREK Michal2228POL5,0s 1Open
543IMGULLAKSEN Eirik2337NOR5,5w 1Open
645IMPRIEHODA Vitezslav2330CZE5,5s 1Open
729FMKRAMER Julian2400GER6,0w 1Open
87GMPECHAC Jergus2499SVK7,5s ½Open
91GMCHRISTIANSEN Johan-Sebastian2600NOR7,5s 0Open
IM BARSKI Radoslaw 2444 POL Rp:2348 Body 6,0
1143FMPACL Vaclav2041CZE4,0w 1Open
291VOJTA Jakub2179CZE5,5s ½Open
363FMNOVOTNY Michal2267CZE4,0w 1Open
447FMSIMEK Petr2313CZE6,5s 0Open
597WGMRODSHTEIN Tereza2170CZE5,5w 1Open
667IMPETRAN Peter2261SVK5,0s ½Open
765WIMKUBICKA Anna2264POL5,0w 1Open
849FMSORM Daniel2311CZE5,0- 1KOpen
94GMSARIC Ante2531CRO7,0s 0Open
IM TECLAF Pawel 2440 POL Rp:2498 Body 6,5
1145BENES Miroslav2038CZE5,0w 1Open
293WIMPAASIKANGAS-TELLA Johanna2174FIN4,5s 1Open
389GNOJEK Petr2187CZE4,0w 1Open
49GMMIKAELYAN Arman2479ARM6,5s 1Open
514GMKAPNISIS Spyridon2471GRE6,5s 0Open
64GMSARIC Ante2531CRO7,0w 0Open
750FMNOWAK Lukasz2305POL5,5s 1Open
846FMPACAN-MILEJ Kosma2327POL6,0w 1Open
912GMALSINA LEAL Daniel2474ESP6,5s ½Open
IM NGUYEN Piotr 2415 POL Rp:2461 Body 6,5
1148WUENSCH Ulrich2034GER4,5s 1Open
298NEHYBA Martin2170CZE4,0w 1Open
388VYBIRAL Zdenek2193CZE4,5s 1Open
414GMKAPNISIS Spyridon2471GRE6,5w 0Open
564SANZ WAWER Daniel2266POL5,5s ½Open
668WIMPETROVA Kristyna2253CZE5,0w 1Open
760FMCZERW Dawid2274POL5,0s 1Open
85IMKRZYZANOWSKI Marcin2519POL6,5w ½Open
99GMMIKAELYAN Arman2479ARM6,5w ½Open
IM GOLUCH Piotr 2391 POL Rp:2172 Body 5,5
1152WFMLAURINCOVA Kristyna2027CZE4,0s ½Open
2150HAJIYEV Kanan2029AZE6,0w 0Open
3171SZUDRA Heinz-Werner1981GER4,0s 1Open
4123DOBES Dusan2101CZE4,0w 1Open
591VOJTA Jakub2179CZE5,5s ½Open
680PAPROCKI Jaroslaw2210POL5,5w 0Open
7138SUDER Jakub2056POL5,0s ½Open
8128STASZKO Martin2084CZE4,0w 1Open
9102VORISEK Jakub2159CZE4,5s 1Open
FM MOLENDA Marcin 2372 POL Rp:2249 Body 5,5
1156MUSIAL Tomasz2022POL4,0s ½Open
2163SKYPALA Ondrej2002CZE3,5w 1Open
3102VORISEK Jakub2159CZE4,5s 0Open
4125TOMAN Jan2094CZE4,0w 1Open
5106BRZEZINSKI Adam2156SWE5,0s 1Open
684FMSTALMACH Richard2203CZE6,0w 1Open
78IMPRIASMORO Novendra2493INA6,0s 0Open
878FMSVANDA Ondrej2217CZE5,5w 1Open
995IVANOV Igor2172LAT6,5w 0Open
IM SABUK Piotr 2371 POL Rp:2309 Body 5,5
1157RADOVIC Stefan2019SWE3,0w ½Open
2168KUCERA Tomas1983CZE2,0s 1Open
397WGMRODSHTEIN Tereza2170CZE5,5w 1Open
461FMCERES Dragos2270MDA4,5s 1Open
55IMKRZYZANOWSKI Marcin2519POL6,5w ½Open
69GMMIKAELYAN Arman2479ARM6,5s 0Open
767IMPETRAN Peter2261SVK5,0w ½Open
882FRANK Adam2205CZE5,5s 0Open
9105FMWILEY Tom E2157ENG4,5s 1Open
FM RUDOLF Michal 2356 POL Rp:2367 Body 5,5
1162HENTZGEN Thomas2003GER4,0w 1Open
2105FMWILEY Tom E2157ENG4,5s 1Open
37GMPECHAC Jergus2499SVK7,5w ½Open
415GMHAMBLETON Aman2469CAN5,5s 1Open
518IMBIOLEK Richard Jr.2451CZE6,5s 0Open
688VYBIRAL Zdenek2193CZE4,5w 1Open
717GMRASIK Vitezslav2462CZE6,0w 0Open
884FMSTALMACH Richard2203CZE6,0s 0Open
9107KADERABEK Jiri2150CZE4,5w 1Open
FM PACAN-MILEJ Kosma 2327 POL Rp:2339 Body 6,0
1168KUCERA Tomas1983CZE2,0w ½Open
2157RADOVIC Stefan2019SWE3,0s 1Open
3110NYTRA Ondrej2139CZE5,5w ½Open
493WIMPAASIKANGAS-TELLA Johanna2174FIN4,5s 1Open
57GMPECHAC Jergus2499SVK7,5w 0Open
6105FMWILEY Tom E2157ENG4,5s 1Open
769DOCEKAL Jan2251CZE5,0w 1Open
824IMTECLAF Pawel2440POL6,5s 0Open
967IMPETRAN Peter2261SVK5,0w 1Open
FM NOWAK Lukasz 2305 POL Rp:2273 Body 5,5
1172HLAVINA Matous1968CZE4,0w 1Open
2113JANKOWIAK Tomasz2136POL4,5s 1Open
39GMMIKAELYAN Arman2479ARM6,5w 0Open
4103WIMKANAKOVA Natalie2159CZE4,5s ½Open
5105FMWILEY Tom E2157ENG4,5w ½Open
6117SAMUNENKOV Ihor2121UKR4,0s 1Open
724IMTECLAF Pawel2440POL6,5w 0Open
8107KADERABEK Jiri2150CZE4,5s ½Open
9114FMBURNETT Andrew2130SCO4,5w 1Open
FM BARTEL Michal 2304 POL Rp:2166 Body 4,5
1173DONGHVANI Nia1966GEO3,5s ½Open
2169WFMHARAZINSKA Magdalena1982POL5,0w ½Open
3133TROFFIGUER Olivier2069FRA4,0s 1Open
4108PETR Jan2148CZE4,5w 1Open
520IMBAKHMATSKY Vladislav2447UKR6,0s 0Open
6110NYTRA Ondrej2139CZE5,5w 1Open
712GMALSINA LEAL Daniel2474ESP6,5s 0Open
8105FMWILEY Tom E2157ENG4,5w ½Open
9118FMLYS Josef2109CZE5,5s 0Open
FM CZERW Dawid 2274 POL Rp:2339 Body 5,0
1183PRIETO Alberto1941USA2,0w 1Open
2121WFMDWILEWICZ Katarzyna2102POL4,5s ½Open
32GMPETROV Nikita2592RUS7,0w ½Open
4126OTRUBA Marek2088CZE4,0s 1Open
525IMBELLIA Fabrizio2428ITA6,0w 1Open
617GMRASIK Vitezslav2462CZE6,0s ½Open
727IMNGUYEN Piotr2415POL6,5w 0Open
83GMFEDOROV Alexei2536BLR6,0s 0Open
9120NAGY Ladislav2104CZE5,0w ½Open
SANZ WAWER Daniel 2266 POL Rp:2280 Body 5,5
1187PETRANEK Marian1917CZE4,0w 1Open
2195POLAK Jiri1877CZE3,5s 1Open
321WGMSHUVALOVA Polina2445RUS6,0w 0Open
4137CHWISTEK Karel2062CZE4,0s 1Open
527IMNGUYEN Piotr2415POL6,5w ½Open
623GMKISLINSKY Alexey2440CZE6,5s 0Open
7121WFMDWILEWICZ Katarzyna2102POL4,5w 1Open
815GMHAMBLETON Aman2469CAN5,5s 0Open
9132DYLAG Emilia2070POL4,5w 1Open
WIM KUBICKA Anna 2264 POL Rp:2153 Body 5,0
1188PEGLAU Mirjam1914GER3,0s 1Open
2233HOZDA Max1544CZE3,0w 1Open
318IMBIOLEK Richard Jr.2451CZE6,5s 0Open
4150HAJIYEV Kanan2029AZE6,0w 1Open
532FMMOSESOV Danyil2379UKR6,0s 0Open
6156MUSIAL Tomasz2022POL4,0w 1Open
722IMBARSKI Radoslaw2444POL6,0s 0Open
8108PETR Jan2148CZE4,5w ½Open
9138SUDER Jakub2056POL5,0s ½Open
FM FIEDOREK Michal 2228 POL Rp:2173 Body 5,0
1196SCHMIDT David1876GER2,5s 1Open
28IMPRIASMORO Novendra2493INA6,0w 0Open
3144WIMMARTYNYUK Elizaveta2039RUS4,0s 1Open
411GMKANAREK Marcel2476POL6,5w 0Open
5141STEINER Juraj2044CZE3,5s 1Open
6226SHAYMARDANOV Bakhtiyar1699RUS4,0w 1Open
734KRUGLYAKOV Pavlo2373UKR5,5s 0Open
8114FMBURNETT Andrew2130SCO4,5w ½Open
9142PLESEK Jiri2042CZE5,0s ½Open
CM FISZER Bartosz 2223 POL Rp:2213 Body 5,0
1198ATAKAY Mustafa1866USA3,0s ½Open
2204BOHLIN Jan1805SWE3,0w 1Open
328IMSOULEIDIS Georgios2414GRE7,0s ½Open
420IMBAKHMATSKY Vladislav2447UKR6,0w 0Open
5144WIMMARTYNYUK Elizaveta2039RUS4,0s 1Open
616GMPETR Martin2466CZE5,5w 0Open
7152WFMLAURINCOVA Kristyna2027CZE4,0s 1Open
8123DOBES Dusan2101CZE4,0w 1Open
938IMPLISCHKI Sebastian2367GER6,0s 0Open
PAPROCKI Jaroslaw 2210 POL Rp:2245 Body 5,5
1203ROSH Jain1808IND3,0w 1Open
29GMMIKAELYAN Arman2479ARM6,5s 0Open
3162HENTZGEN Thomas2003GER4,0w ½Open
4157RADOVIC Stefan2019SWE3,0s 1Open
5147WFMKALINOWSKA Zuzanna2036POL4,5w ½Open
631IMGOLUCH Piotr2391POL5,5s 1Open
742IMKULHANEK Tomas2345CZE6,0w 0Open
8149KOUBOVA Anna Marie2029CZE4,5s 1Open
933FMSOKOLOV Alexander2376CZE5,5w ½Open
LISOWSKI Krzysztof 2197 POL Rp:2131 Body 5,5
1209STEJSKAL Michal1780CZE3,0w ½Open
2238SEEMANN Pola1490POL4,0s 1Open
333FMSOKOLOV Alexander2376CZE5,5w ½Open
434KRUGLYAKOV Pavlo2373UKR5,5w ½Open
5182GREEN Per1945SWE3,0s 1Open
637GMNEUMAN Petr2370CZE6,0s 0Open
7207SOUCEK Jan1792CZE4,0w 1Open
841FMBELOUS Mikhail2355UKR6,0s 0Open
9170BARANCIUC Alexandr1981MDA4,5w 1Open
JANKOWIAK Tomasz 2136 POL Rp:2009 Body 4,5
1237NORLANDER Svante1492SWE1,5s 1Open
250FMNOWAK Lukasz2305POL5,5w 0Open
3192STEVIK Patrik1896SVK4,5s 0Open
4187PETRANEK Marian1917CZE4,0w 1Open
5186JANOUS Marek1921CZE4,0s 1Open
652FMSERRANO SALVADOR Eduardo2303CZE6,0w ½Open
762FMOBSIVAC Josef2267CZE5,0s 0Open
8169WFMHARAZINSKA Magdalena1982POL5,0w 0Open
9163SKYPALA Ondrej2002CZE3,5s 1Open
WFM DWILEWICZ Katarzyna 2102 POL Rp:2088 Body 4,5
1246GASZKA Zuzanna1352POL2,5s 1Open
260FMCZERW Dawid2274POL5,0w ½Open
348CMMICA Marek2313CZE5,5s 0Open
4220BARTODZIEJ Bartosz1740POL4,0w 1Open
566ZEMAN Matyas2262CZE6,0s 1Open
612GMALSINA LEAL Daniel2474ESP6,5w 0Open
764SANZ WAWER Daniel2266POL5,5s 0Open
8192STEVIK Patrik1896SVK4,5w 1Open
976FMJEDLICKA Ales2218CZE5,5s 0Open
WCM STAROSTA Martyna 2073 POL Rp:2063 Body 5,0
110GMJAKUBOWSKI Krzysztof2478POL6,5s 0Open
2196SCHMIDT David1876GER2,5w ½Open
3190SYRKIEWICZ Michal1908POL5,0s 1Open
454FMFEDOROV Evgueny2297RUS4,0w ½Open
5233HOZDA Max1544CZE3,0s 1Open
656FMPUNIN Andrii2291UKR6,0w 0Open
7200FURTAK Joanna1838POL4,5s 1Open
868WIMPETROVA Kristyna2253CZE5,0w 0Open
9226SHAYMARDANOV Bakhtiyar1699RUS4,0w 1Open
SEEMANN Jakub 2073 POL Rp:2005 Body 5,0
111GMKANAREK Marcel2476POL6,5w 0Open
2203ROSH Jain1808IND3,0s ½Open
3191SCHUETTLER Thomas1897GER3,0w ½Open
4193FARAJI Jafar1894CAN4,5s 1Open
5213SOUCEK Petr1771CZE4,5w ½Open
6220BARTODZIEJ Bartosz1740POL4,0s 1Open
759KUSHKO Dmitry2283UKR6,0w 0Open
854FMFEDOROV Evgueny2297RUS4,0s ½Open
9238SEEMANN Pola1490POL4,0w 1Open
DYLAG Emilia 2070 POL Rp:2104 Body 4,5
112GMALSINA LEAL Daniel2474ESP6,5s 0Open
2200FURTAK Joanna1838POL4,5w 1Open
320IMBAKHMATSKY Vladislav2447UKR6,0s 0Open
4202KALVEUS Jan1812SWE3,0w 1Open
554FMFEDOROV Evgueny2297RUS4,0s 0Open
6194VANTUCH Lucian1887CZE3,0w 1Open
7226SHAYMARDANOV Bakhtiyar1699RUS4,0s 1Open
876FMJEDLICKA Ales2218CZE5,5w ½Open
964SANZ WAWER Daniel2266POL5,5s 0Open
SUDER Jakub 2056 POL Rp:2123 Body 5,0
117GMRASIK Vitezslav2462CZE6,0w 0Open
2211TAMRAZYAN Gohar1776SUI3,5s 1Open
369DOCEKAL Jan2251CZE5,0w 0Open
4207SOUCEK Jan1792CZE4,0s 0Open
5215GROISS Werner1763AUT2,5w 1Open
6209STEJSKAL Michal1780CZE3,0s 1Open
731IMGOLUCH Piotr2391POL5,5w ½Open
871FMLUDVIK Tomas2239CZE4,0s 1Open
965WIMKUBICKA Anna2264POL5,0w ½Open
WFM KALINOWSKA Zuzanna 2036 POL Rp:2155 Body 4,5
126GMHOANG Thanh Trang2424HUN4,5s 0Open
2216PEGLAU Charis1762GER2,5w ½Open
3204BOHLIN Jan1805SWE3,0s 1Open
472KOUTNY Petr2228CZE1,5w 1Open
580PAPROCKI Jaroslaw2210POL5,5s ½Open
654FMFEDOROV Evgueny2297RUS4,0w ½Open
768WIMPETROVA Kristyna2253CZE5,0s ½Open
885HRBEK Stepan2200CZE5,0s ½Open
977KUSA Jakub2218CZE5,5w 0Open
MEERS Hubert 2022 POL Rp:2012 Body 4,0
134KRUGLYAKOV Pavlo2373UKR5,5s 0Open
2224NESPOR Ivan1711CZE2,5w 1Open
378FMSVANDA Ondrej2217CZE5,5s 0Open
4235SULCOVA Tereza Radmila1527CZE2,5w 1Open
596MALEK Omid2171CAN4,0s ½Open
690PODETTI Davide2187ITA5,5w ½Open
799FMGUTIERREZ CARMONA Juan Alejandr2165MEX6,0s 0Open
8218RUZICKA Filip1741CZE4,0w 1Open
9-nenasazen- --- 0Open
MUSIAL Tomasz 2022 POL Rp:2074 Body 4,0
135FMMOLENDA Marcin2372POL5,5w ½Open
241FMBELOUS Mikhail2355UKR6,0s 0Open
3234KRUEGER Thomas1535GER3,0w 1Open
495IVANOV Igor2172LAT6,5s ½Open
589GNOJEK Petr2187CZE4,0w 1Open
665WIMKUBICKA Anna2264POL5,0s 0Open
785HRBEK Stepan2200CZE5,0w 0Open
8221DAY Tobias1730CZE4,0s ½Open
971FMLUDVIK Tomas2239CZE4,0w ½Open
CZARNIECKA Aleksandra 2018 POL Rp:2067 Body 4,0
137GMNEUMAN Petr2370CZE6,0w 0Open
2225FEIERFEIL Jiri1701CZE3,0s 1Open
383MALKIEL Daniel2205USA2,0w 1Open
466ZEMAN Matyas2262CZE6,0w ½Open
584FMSTALMACH Richard2203CZE6,0s 0Open
687ROUSSELLE Jim2197USA4,0s 0Open
7222HOLUB Adam1730CZE3,0w 1Open
8103WIMKANAKOVA Natalie2159CZE4,5s 0Open
9101FOLK Petr2160CZE4,0w ½Open
WFM HARAZINSKA Magdalena 1982 POL Rp:2239 Body 5,0
147FMSIMEK Petr2313CZE6,5w ½Open
251FMBARTEL Michal2304POL4,5s ½Open
395IVANOV Igor2172LAT6,5w ½Open
499FMGUTIERREZ CARMONA Juan Alejandr2165MEX6,0s 0Open
5107KADERABEK Jiri2150CZE4,5w ½Open
689GNOJEK Petr2187CZE4,0s 1Open
7111FMTHOMPSON Ian D2138ENG4,5w ½Open
8113JANKOWIAK Tomasz2136POL4,5s 1Open
985HRBEK Stepan2200CZE5,0w ½Open
SYRKIEWICZ Michal 1908 POL Rp:2122 Body 5,0
167IMPETRAN Peter2261SVK5,0w 0Open
2124BIANCO Valerio2095ITA4,5s ½Open
3130WCMSTAROSTA Martyna2073POL5,0w 0Open
4225FEIERFEIL Jiri1701CZE3,0s 1Open
5135ZADRAPA Radek2066CZE4,5w 1Open
6106BRZEZINSKI Adam2156SWE5,0w ½Open
7115VRABEC Milos2126CZE4,0s 1Open
899FMGUTIERREZ CARMONA Juan Alejandr2165MEX6,0s 0Open
9133TROFFIGUER Olivier2069FRA4,0w 1Open
ZABRZANSKA Weronika 1840 POL Rp:2074 Body 3,5
176FMJEDLICKA Ales2218CZE5,5s 0Open
2127FMVOKOUN Jan2085CZE0,0w 1Open
3118FMLYS Josef2109CZE5,5s 0Open
4134NGUYEN Thai Dai Vinh2068CZE4,5w ½Open
5142PLESEK Jiri2042CZE5,0s 0Open
6109MUELLER-DEHN Christian, Dr.2144GER3,5s ½Open
7119SMOLIK Jachym2105CZE4,5w ½Open
8100FMMUZIK Martin2163CZE3,5w 1Open
9-nenasazen- --- 0Open
FURTAK Joanna 1838 POL Rp:2030 Body 4,5
177KUSA Jakub2218CZE5,5w 0Open
2132DYLAG Emilia2070POL4,5s 0Open
3236VORSILKA Jiri1517CZE2,5w 1Open
4124BIANCO Valerio2095ITA4,5s ½Open
5151WFMSVOBODOVA Michaela2027CZE4,0w 1Open
6111FMTHOMPSON Ian D2138ENG4,5s ½Open
7130WCMSTAROSTA Martyna2073POL5,0w 0Open
8137CHWISTEK Karel2062CZE4,0s 1Open
9135ZADRAPA Radek2066CZE4,5w ½Open
BARTODZIEJ Bartosz 1740 POL Rp:1975 Body 4,0
197WGMRODSHTEIN Tereza2170CZE5,5w 0Open
2151WFMSVOBODOVA Michaela2027CZE4,0s ½Open
3127FMVOKOUN Jan2085CZE0,0w 1Open
4121WFMDWILEWICZ Katarzyna2102POL4,5s 0Open
5159SCHAEFER Sven2009GER1,5- 1KOpen
6131SEEMANN Jakub2073POL5,0w 0Open
7157RADOVIC Stefan2019SWE3,0s ½Open
8152WFMLAURINCOVA Kristyna2027CZE4,0w ½Open
9167MACHALA Vladislav1992CZE3,5s ½Open
CZERNECKI Andrzej 1643 POL Rp:1792 Body 4,0
1105FMWILEY Tom E2157ENG4,5w 0Open
2162HENTZGEN Thomas2003GER4,0s 0Open
3185DOCEKALOVA Alexandra1931CZE3,0w 0Open
4242UMETBAEW Fljur1390CZE1,0s 1Open
5193FARAJI Jafar1894CAN4,5w ½Open
6184NEZVAL Filip1937CZE4,0s 0Open
7205BURDA Otto1802CZE2,5w ½Open
8188PEGLAU Mirjam1914GER3,0s 1Open
9191SCHUETTLER Thomas1897GER3,0- 1KOpen
SEEMANN Pola 1490 POL Rp:1880 Body 4,0
1114FMBURNETT Andrew2130SCO4,5s ½Open
286LISOWSKI Krzysztof2197POL5,5w 0Open
3163SKYPALA Ondrej2002CZE3,5s 0Open
4196SCHMIDT David1876GER2,5w ½Open
5176JACOB Rudy1961BEL2,0s 1Open
6152WFMLAURINCOVA Kristyna2027CZE4,0w 0Open
7168KUCERA Tomas1983CZE2,0- 1KOpen
8157RADOVIC Stefan2019SWE3,0- 1KOpen
9131SEEMANN Jakub2073POL5,0s 0Open
SUKIENNIK Oliwier 1406 POL Rp:1714 Body 2,0
1116SINDLER Michal2124CZE3,5s 0Open
2176JACOB Rudy1961BEL2,0w 1Open
374CUHRA Martin2226CZE1,5s 0Open
4173DONGHVANI Nia1966GEO3,5w 0Open
5202KALVEUS Jan1812SWE3,0s 1Open
6163SKYPALA Ondrej2002CZE3,5w 0Open
7171SZUDRA Heinz-Werner1981GER4,0s 0Open
8212OUELD EL HACHEMI Abdelhaq1772MAR3,0w 0Open
9230SIMUNEK Jakub Simon1566CZE3,0s 0Open
GASZKA Zuzanna 1352 POL Rp:1677 Body 2,5
1121WFMDWILEWICZ Katarzyna2102POL4,5w 0Open
2177EGLI Urs1960SUI3,0s 0Open
3217KALVACH Ladislav1757CZE3,5w 1Open
4172HLAVINA Matous1968CZE4,0s 0Open
5201SIRLETTI Sonia1830ITA3,0w 0Open
6219BAUER Jan1740CZE3,0s 0Open
7232PRESSLER Tobias1556CZE2,5w 1Open
8216PEGLAU Charis1762GER2,5s ½Open
9188PEGLAU Mirjam1914GER3,0w 0Open
DOMUSA Mateusz 1368 POL Rp:1599 Body 6,0
11PASEKA Petr1488CZE4,5s 0F1
26MOHL Jiri1451CZE5,5w 1F1
32GLACNER Karel1479CZE3,5s 1F1
47BEZDEK Tomas1423CZE4,0w 1F1
53LEVINSKY Ladislav1509CZE3,5s 1F1
68MOKRYK Radomyr1603UKR7,5w 0F1
74MARTIROSYAN David1459CZE6,0s 0F1
89NIGRIN Jiri1554CZE2,5w 1F1
95SAMAHA Elias1301GRE2,0s 1F1
DWILEWICZ Andrzej 1617 POL Rp:1450 Body 5,0
17KADLCIK Marek1258CZE3,0w ½F2
28HRABE Kristian0CZE0,0s 1F2
39TICHY Tomas1395CZE7,0w 1F2
41HRBEK Jachym1321CZE6,0s 1F2
52HOMOLA Josef1623CZE5,0w 1F2
63KADLCIK Petr1545CZE4,5s 0F2
710TESAR Jakub1525CZE3,5w ½F2
85POPOV Roman1539CZE6,5w 0F2
96CHON Jeremy1455CZE4,5s 0F2
FIEDOREK Kamila 1313 POL Rp:1175 Body 5,0
18KAZENNOVA Elena1043RUS4,5w 0G1
29VAVROVA Jirina1036CZE1,0s 1G1
31DUDAREC Elias1222CZE6,0w 1G1
42PEGLAU Paul David1284GER6,5s 1G1
510SKALICKY Jindrich1192CZE3,5w ½G1
64HORACKOVA Isabela1162CZE4,0w ½G1
75SVADLENKA Michal1252CZE7,0s 0G1
86SEKIEWICZ Weronika0POL1,0w 1G1
97SOUCEK Krystof0CZE6,5s 0G1
SEKIEWICZ Weronika 0 POL Rp:816 Body 1,0
15SVADLENKA Michal1252CZE7,0s 0G1
210SKALICKY Jindrich1192CZE3,5s ½G1
37SOUCEK Krystof0CZE6,5w 0G1
48KAZENNOVA Elena1043RUS4,5s 0G1
59VAVROVA Jirina1036CZE1,0w ½G1
61DUDAREC Elias1222CZE6,0s 0G1
72PEGLAU Paul David1284GER6,5w 0G1
83FIEDOREK Kamila1313POL5,0s 0G1
94HORACKOVA Isabela1162CZE4,0w 0G1
MOCHOL Krzysztof 0 POL Rp:1035 Body 3,0
15MRAZEK Adam1215CZE6,5s 0G2
210DAY Sophia Olivia1145CZE2,5s 0G2
37MARTINEK Denis1042CZE3,5w ½G2
48HRBKOVA Johana1095CZE6,0s 0G2
59MARTIROSYAN Artyom1216CZE6,5w ½G2
61PEGLAU Lorena1295GER2,0s 1G2
72SBOEV Kirill0CZE2,5w 1G2
83LANGMAIER Michal1186CZE7,0s 0G2
94KOMAREK Tobias1246CZE5,5w 0G2
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, tiráž