Чемпионат городского округа Солнечногорск по шахматам 2020

Posledná aktualizácia 22.02.2020 15:57:32, Creator/Last Upload: skklin

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Зверев Валентин24169730RUS1595Московская область
2Медведев Михаил Андреевич55621970RUS1317Московская область
3Александров Давид Георгиевич55621848RUS1308Московская область
4Соснина Анна34234527RUS1240Московская область
5Сай Алексей Валерьевич54122481RUS1211Московская область
6Шульман Вениамин34230246RUS1174Москва
7Гуков Ярослав34367411RUS1168Московская область
8Егоров Никита АлексеевичRUS1143Московская область
9Щербаков ИванRUS1138Московская область
10Поротова Мария ЕвгеньевнаRUS1119Московская область
11Рацыгин Егор ПавловичRUS1104Москва
12Котова Елизавета Витальевна34440585RUS1079Московская область
13Беловодский Евгений55621872RUS1076Московская область
14Бетев Андрей Павлович55621880RUS1045Московская область
15Козловский Иван Алексеевич55621945RUS1040Московская область
16Татаринов Дмитрий Владимирович55622003RUS1035Московская область
17Голиков Егор СтепановичRUS1024Московская область
18Триполев Кирилл Сергеевич55622011RUS1023Московская область
19Мамедов Турал55621961RUS1021Московская область
20Александров Владимир Николаевич55621856RUS1000Московская область
21Демьяненко Елизавета АлексеевнаRUS1000Московская область
22Дроздов ЗахарRUS1000Московская область
23Копылов Владимир ЕвгеньевичRUS1000Московская область
24Рекретюк Платон РуслановичRUS1000Московская область
25Триполев Владислав Сергеевич55622020RUS1000Московская область
26Трофимов Тихон АлександровичRUS1000Московская область