II Parada Absoluta VII Circuito Intercultural Terra Natura (Murcia) 2020

Posledná aktualizácia 16.02.2020 14:09:23, Creator/Last Upload: fernández sánchez, fermín

Výber turnajaAbsoluto, Escolar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 6 kolách, Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1FMSanchez Jerez Emilio Miguel2256088ESP2203CAC Beniajan Duochess
2Zapata Lopez Julio22235825ESP2136CA Mar Menor
3Ruiz Garcia PedroESP2125S50CAC Beniaján
4Santa Puche Pedro Jose22230300ESP1972CA Yecla
5Brizuela Rojas Jose Rafael3903621VEN1932CA Mar Menor
6Laria Rodrigo Nicolás133990ARG1923CAC Beniaján Duochess
7Sabater De Ibarra Miguel Angel24508063ESP1917U20CAC Beniaján Duochess
8Martinez Soriano Javier24533106ESP1892U14CAC Beniaján Duochess
9Ruiz Garcia Jose24541583ESP1881S50CAC Beniaján
10Paredes Del Pino Sergio54547830ESP1728CAC Beniaján
11Jimenez Garcia Juan Salvador2243504ESP1704CA Yecla
12Martinez Soriano Pablo24564982ESP1700U12CAC Beniaján Duochess
13Cano Mateos Pablo54536723ESP1695U18CAC Beniaján Duochess
14Gil Manzano Pablo22249508ESP1689Vistabella
15Sanmartin Olmo Eustaquio24579823ESP1665S50CA Mar Menor
16Munoz Candela Pedro22235809ESP1517S50CA Yecla
17Gil Rex Diego24533041ESP1499U14CAC Beniaján Duochess
18López Orenes Juan Antonio24561770ESP1499Alcantarilla
19Munoz Lozano Diego Antonio54727251ESP1468CA Tijola
20Rodriguez Canovas Elena24596175ESP1397wU12Casa del Ajedrez
21Salmeron Castro Pedro I24549630ESP1384CAC Beniaján
22Cano Cárceles Jose Fernando54594812ESP1340CAC Beniaján
23Tovar Canovas Jose Antonio24582018ESP1286S65CAC Beniaján
24Martinez Nicolas Francisco Jose24582336ESP1187CAC Beniaján
25Cano Liza Alvaro54580447ESP1144U12CAC Beniaján Duochess
26Bastida Romera Jaime24588660ESP1131U16CAC Beniaján Duochess
27Duran Cerezo Ana Isabel24549584ESP1073wCAC Beniaján
28Gonzalez Almela Ivan54536677ESP1054U14CA Alcantarilla
29Amoros Cespedes CarlosESP0Novelda
30Barcelo Perona JoseESP0U16Escuela Duochess Torreaguera
31Brayilco AliciaESP0wU14CAC Beniaján
32Campos Fructuoso Ricardo54732743ESP0S50CA Santomera
33Cebrián Bastida GermánESP0U18Escuela Duochess
34Clares Lopez IkerESP0U16Escuela Duochess Torreaguera
35Ferrandez Lozano Salvador Andres54536448ESP0U12CA Santomera
36García Hernandez JavierESP0CA Santomera
37Gomez Perez Mario54732611ESP0CAC Beniaján
38Guerrero Canovas Pablo Henry54580544ESP0U14CAC Beniaján Duochess
39Hernandez Lopez DarioESP0U18Escuela Duochess Beniajan
40Hernandez López M CarmenESP0wMurcia
41Lopez Saez Irene54732638ESP0wCAC Beniaján Duochess
42Martin Campoy RaulESP0CAC Beniaján
43Moreno Gavrila David54536693ESP0U14CAC Beniaján Duochess
44Perales Rabadan Gema54538505ESP0wU14CAC Beniaján Duochess
45Prieto Juan DanielESP0El Bojal
46Rodriguez Martinez Sergio54570468ESP0U12CA Mar Menor