Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2020 Kat. HD10

OrganizátorTJ Slovan Havířov, SVČ Asterix, KM VV MKŠS
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJozef Valenčík /326372/
Hlavní rozhodčíDavid Šimon /382736/
Deputy ArbiterJozef Valenčík /326372/
RozhodčíVlastimil Neděla /303259/; Jiří Kála /398144/
Bedenkzeit2*15 min + 5 sec per move
MístoHavířov
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/02/08
Ø ELO turnaje1077
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace08.02.2020 14:35:44, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu

Alphabetical list all groups

Čís.JménoFideIDRtgFEDKlub/MístoJméno
1Baier Patrik1100CZETJ Slovan HavířovHD12
2Bala Matěj237393980CZELokomotiva KrnovHD10
3Bartečková Denisa237125971546CZEBeskydská šachová škola z.s.HD12
4Bartečková Nikol237317611167CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
5Bartečková Valérie237240051336CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
6Bednář Filip0CZEŠK ŠenovHD12
7Bednář Sebastián0CZEŠK ŠenovHD10
8Bělocký Daniel237234751122CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
9Biedrawa An Tuan0CZETŽ TřinecHD10
10Bitta Ondřej237166491212CZEŠK TJ Dolní BenešovHD12
11Bjolek Jan237258001632CZEBeskydská šachová škola z.s.HD14
12Boff Ondřej237339501392CZETŽ TřinecHD10
13Boff Vojtěch237339691262CZETŽ TřinecHD14
14Böhmová Anežka237068800CZETJ Slovan HavířovHD12
15Böhmová Štěpánka0CZETJ Slovan HavířovHD10
16Brcháň Vojtěch0CZEHD14
17Brejcha Lukáš237253201176CZEŠachová škola Bohumín, z.s.HD10
18Brettschneider Petr1168CZELokomotiva KrnovHD18
19Brückmann Jan Gregor237068991544CZESK Slavia OrlováHD14
20Buchta Bartoloměj237028851610CZEBeskydská šachová škola z.s.HD12
21Buchtová Viktorie237147861421CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
22Čech Petr237052131401CZELokomotiva KrnovHD18
23Černý Radek0CZELokomotiva KrnovHD10
24Červinka Josef0CZELokomotiva KrnovHD10
25Chodura Michal1148CZETŽ TřinecHD12
26Chodurová Eva0CZETŽ TřinecHD10
27Chovanec Alexandr237351391103CZEBeskydská šachová škola z.s.HD14
28Cicvárek Štěpán1067CZETŽ TřinecHD12
29Cvilink Tomáš0CZEŠK ŠenovHD10
30Cymorek Karel0CZETŽ TřinecHD12
31Cymorková Alžběta0CZETŽ TřinecHD10
32Dudová Pavlína3946291596CZEBeskydská šachová škola z.s.HD18
33Fárek Vojtěch237107301360CZEBeskydská šachová škola z.s.HD14
34Fárková Kateřina3924561501CZEBeskydská šachová škola z.s.HD14
35Filipová Vanesa237075421267CZEInterchess z.s.HD12
36Formánek Eduard0CZESlezan OpavaHD10
37Galia Šimon0CZEInterchess z.s.HD10
38Gögh Antonín0CZETJ Slovan HavířovHD10
39Gögh Miroslav0CZETJ Slovan HavířovHD10
40Golec Matyáš237137391074CZETŽ TřinecHD12
41Grček Matyáš237235051098CZETJ Město Albrechtice z.s.HD10
42Grček Tomáš3855811478CZELokomotiva KrnovHD18
43Gřes Michal3920141439CZEInterchess z.s.HD14
44Hanzel Martin0CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
45Havlíček Jiří3851581430CZETJ Slovan HavířovHD18
46Hlaváč Petr237261560CZEInterchess z.s.HD10
47Hlaváčová Justýna0CZEInterchess z.s.HD10
48Holotňák Milan0CZETŽ TřinecHD14
49Hudecz David0CZETJ Město Albrechtice z.s.HD12
50Hulva Denny0CZESlezan OpavaHD10
51Juračák David237089721600CZEInterchess z.s.HD12
52Jurok Vojtěch0CZEŠachová škola Bohumín, z.s.HD14
53Kaderka Matěj0CZETŽ TřinecHD10
54Kaňák Matyáš3983491624CZEInterchess z.s.HD14
55Kennedy Ingrid237344770CZESK Slavia OrlováHD12
56Klapuch Dominik237129371375CZESlezan OpavaHD18
57Klimánek František237317881029CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
58Kobělka Filip0CZEBeskydská šachová škola z.s.HD18
59Konečný Jakub237293171240CZEBeskydská šachová škola z.s.HD18
60Korbel Richard3805631567CZETJ Slovan HavířovHD18
61Kotásek David237328730CZEŠK ŠenovHD10
62Kowalczyk Jáchym0CZETŽ TřinecHD10
63Koždoň Marek237379131245CZETŽ TřinecHD10
64Kozelský Antonín237192901124CZESlezan OpavaHD14
65Křibský Martin0CZETJ Slovan HavířovHD14
66Krišica Lukáš1166CZETŽ TřinecHD10
67Krišicová Neli0CZETŽ TřinecHD10
68Kristl Matěj237031301348CZETJ OstravaHD18
69Kristl Šimon237351470CZEHD14
70Krótki Lukáš237235721274CZELokomotiva KrnovHD12
71Kubányi Robert0CZEŠachový klub Ostrava-JihHD18
72Kuča Vladimír237127081287CZEBeskydská šachová škola z.s.HD14
73Kučera Tomáš3953901876CZEŠK TJ Dolní BenešovHD18
74Kumarcis Georgis0CZELokomotiva KrnovHD14
75Kunc Matěj0CZEŠK ŠenovHD12
76Kunc Ondřej0CZEŠK ŠenovHD12
77Kupka Alexandr237375221091CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
78Kusyn Oliver237255401334CZEŠK TJ Dolní BenešovHD12
79Lacková Lucie237318001010CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
80Lacková Ludmila237318181096CZEBeskydská šachová škola z.s.HD12
81Lanča Petr David3920651418CZEBeskydská šachová škola z.s.HD18
82Lang Martin0CZEŠachový klub Bruntál z.s.HD12
83Létal Hynek237192571506CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
84Létal Jonáš237192651316CZEBeskydská šachová škola z.s.HD12
85Lička Denis237092511556CZEBeskydská šachová škola z.s.HD14
86Lipinová Zuzana0CZEŠK ŠenovHD10
87Lumbert Filip237350661194CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
88Macošek Alex237304630CZETŽ TřinecHD10
89Malik Vojtěch237339771157CZETŽ TřinecHD12
90Martikánová Amálie0CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
91Matusík Ondřej237107561492CZEBeskydská šachová škola z.s.HD12
92Matusík Petr237165091128CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
93Mikesch Dalibor3719391541CZEInterchess z.s.HD18
94Milek Tobias237318261215CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
95Mrázek Matouš237292871273CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
96Mrázek Roman237070621531CZESK Slavia OrlováHD14
97Mydlář Matěj237350741115CZELokomotiva KrnovHD10
98Neděla Adam3851741561CZETJ Slovan HavířovHD18
99Neděla Aleš0CZETJ Slovan HavířovHD12
100Nedělová Natálie1022CZETJ Slovan HavířovHD18
101Nezval Filip3846401475CZETJ Slovan HavířovHD18
102Nezval Petr3846581435CZETJ Slovan HavířovHD14
103Nieslanik Tomáš0CZETŽ TřinecHD10
104Noga Antonín0CZETŽ TřinecHD10
105Nytra Tadeáš0CZETŽ TřinecHD10
106Očko Dominik3719631823CZEInterchess z.s.HD18
107Očko Nikolas237148081093CZEInterchess z.s.HD12
108Osina Jaromír237127591329CZEBeskydská šachová škola z.s.HD12
109Ozorovský Jindřich237396300CZEŠachový klub Bruntál z.s.HD12
110Pekárek Vojtěch0CZETJ Slovan HavířovHD18
111Pelc Adam237230331610CZELokomotiva KrnovHD14
112Peška Dominik237346120CZEŠachová škola Bohumín, z.s.HD14
113Plaček Matyáš1084CZEŠK TJ Dolní BenešovHD10
114Pleský Maxim237318420CZEŠachový klub Bruntál z.s.HD12
115Polák Jakub237394520CZETJ Slovan HavířovHD12
116Porubčan Antonín237236021098CZETJ Slovan HavířovHD12
117Přibyl Šimon0CZEŠK ŠenovHD10
118Přibyl Zdeněk1047CZEŠK ŠenovHD12
119Prokop Matěj237351201101CZETJ OstravaHD12
120Revenda Michal237252901031CZEŠK ŠenovHD14
121Říman David0CZEHD12
122Říman Natan0CZEHD12
123Roček Lukáš3910261340CZESK Slavia OrlováHD12
124Roček Matyáš3910341164CZESK Slavia OrlováHD12
125Rotter Dominik237339931172CZETŽ TřinecHD10
126Sapeta Michael0CZEŠachový klub Ostrava-JihHD10
127Ščeponéc Jakub0CZETJ Slovan HavířovHD10
128Šigut Ondřej237128131536CZEBeskydská šachová škola z.s.HD12
129Sikorová Jana3924721414CZETŽ TřinecHD12
130Šiška Antonín237340191213CZETŽ TřinecHD10
131Siudová Veronika237241101182CZESK Slavia OrlováHD12
132Šlachta Matouš0CZETJ Slovan HavířovHD10
133Snížek Antonín0CZEŠK ŠenovHD12
134Sobek David237192731254CZESlezan OpavaHD12
135Sojka Matyáš0CZETŽ TřinecHD10
136Šoltýsek Štěpán0CZEŠK ŠenovHD10
137Špetlová Stella237350900CZELokomotiva KrnovHD10
138Stavárek Marek0CZEŠK ŠenovHD12
139Štefaník Marek3851901851CZETatra KopřivniceHD18
140Štix Jáchym237332250CZEŠK ŠenovHD14
141Štix Vítek237332330CZEŠK ŠenovHD12
142Stříbná Julie237231651094CZEŠK TJ Dolní BenešovHD14
143Šumský Miroslav3949551255CZEŠK ŠenovHD18
144Szkandera Ondřej3720721351CZEBeskydská šachová škola z.s.HD18
145Tichá Sofie237093241384CZEBeskydská šachová škola z.s.HD14
146Tichá Valérie237148401225CZEBeskydská šachová škola z.s.HD10
147Toman Petr0CZEŠK ŠenovHD12
148Tomanec Samuel3938271454CZESK Slavia OrlováHD18
149Topalidisová Tereza0CZETŽ TřinecHD14
150Tuckwell Finnley0CZETŽ TřinecHD10

Ukaž kompletní listinu

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, tiráž,