Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2020 Kat. HD10

Poslední aktualizace08.02.2020 14:35:44, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Létal Hynek23719257CZE1506Beskydská šachová škola z.s.
2Buchtová Viktorie23714786CZE1421Beskydská šachová škola z.s.
3Boff Ondřej23733950CZE1392TŽ Třinec
4Bartečková Valérie23724005CZE1336Beskydská šachová škola z.s.
5Mrázek Matouš23729287CZE1273Beskydská šachová škola z.s.
6Vančáková Veronika23731907CZE1251Beskydská šachová škola z.s.
7Koždoň Marek23737913CZE1245TŽ Třinec
8Žyla Artur23734701CZE1240Slavoj Český Těšín
9Tichá Valérie23714840CZE1225Beskydská šachová škola z.s.
10Milek Tobias23731826CZE1215Beskydská šachová škola z.s.
11Šiška Antonín23734019CZE1213TŽ Třinec
12Lumbert Filip23735066CZE1194Beskydská šachová škola z.s.
13Wantulok Aron23739487CZE1178SK Slavia Orlová
14Brejcha Lukáš23725320CZE1176Šachová škola Bohumín, z.s.
15Rotter Dominik23733993CZE1172TŽ Třinec
16Bartečková Nikol23731761CZE1167Beskydská šachová škola z.s.
17Krišica LukášCZE1166TŽ Třinec
18Matusík Petr23716509CZE1128Beskydská šachová škola z.s.
19Bělocký Daniel23723475CZE1122Beskydská šachová škola z.s.
20Mydlář Matěj23735074CZE1115Lokomotiva Krnov
21Václavková Klára23731893CZE1100Beskydská šachová škola z.s.
22Grček Matyáš23723505CZE1098TJ Město Albrechtice z.s.
23Kupka Alexandr23737522CZE1091Beskydská šachová škola z.s.
24Plaček MatyášCZE1084ŠK TJ Dolní Benešov
25Klimánek František23731788CZE1029Beskydská šachová škola z.s.
26Lacková Lucie23731800CZE1010Beskydská šachová škola z.s.
27Bala Matěj23739398CZE0Lokomotiva Krnov
28Bednář SebastiánCZE0ŠK Šenov
29Biedrawa An TuanCZE0TŽ Třinec
30Böhmová ŠtěpánkaCZE0TJ Slovan Havířov
31Cvilink TomášCZE0ŠK Šenov
32Cymorková AlžbětaCZE0TŽ Třinec
33Černý RadekCZE0Lokomotiva Krnov
34Červinka JosefCZE0Lokomotiva Krnov
35Formánek EduardCZE0Slezan Opava
36Galia ŠimonCZE0Interchess z.s.
37Gögh AntonínCZE0TJ Slovan Havířov
38Gögh MiroslavCZE0TJ Slovan Havířov
39Hanzel MartinCZE0Beskydská šachová škola z.s.
40Hlaváč Petr23726156CZE0Interchess z.s.
41Hlaváčová JustýnaCZE0Interchess z.s.
42Hulva DennyCZE0Slezan Opava
43Chodurová EvaCZE0TŽ Třinec
44Kaderka MatějCZE0TŽ Třinec
45Kotásek David23732873CZE0ŠK Šenov
46Kowalczyk JáchymCZE0TŽ Třinec
47Krišicová NeliCZE0TŽ Třinec
48Lipinová ZuzanaCZE0ŠK Šenov
49Macošek Alex23730463CZE0TŽ Třinec
50Martikánová AmálieCZE0Beskydská šachová škola z.s.
51Nieslanik TomášCZE0TŽ Třinec
52Noga AntonínCZE0TŽ Třinec
53Nytra TadeášCZE0TŽ Třinec
54Přibyl ŠimonCZE0ŠK Šenov
55Sapeta MichaelCZE0Šachový klub Ostrava-Jih
56Sojka MatyášCZE0TŽ Třinec
57Ščeponéc JakubCZE0TJ Slovan Havířov
58Šlachta MatoušCZE0TJ Slovan Havířov
59Šoltýsek ŠtěpánCZE0ŠK Šenov
60Špetlová Stella23735090CZE0Lokomotiva Krnov
61Tuckwell FinnleyCZE0TŽ Třinec
62Veselý Jan23739061CZE0TJ Město Albrechtice z.s.
63Veselý Štěpán23737638CZE0TJ Ostrava
64Vicherová Alice23735112CZE0TJ Ostrava
65Volný LubomírCZE0ŠK Šenov
66Vrajík FilipCZE0ŠK Šenov
67Waidlich ViktorCZE0ŠK Šenov
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž