Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2020 Kat. HD12

Poslední aktualizace08.02.2020 14:37:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Buchta Bartoloměj23702885CZE1610Beskydská šachová škola z.s.
2Juračák David23708972CZE1600Interchess z.s.
3Bartečková Denisa23712597CZE1546Beskydská šachová škola z.s.
4Šigut Ondřej23712813CZE1536Beskydská šachová škola z.s.
5Matusík Ondřej23710756CZE1492Beskydská šachová škola z.s.
6Vaněk Jakub23718056CZE1465TJ Ostrava
7Sikorová Jana392472CZE1414TŽ Třinec
8Ziakas Damián23710772CZE1362Lokomotiva Krnov
9Roček Lukáš391026CZE1340SK Slavia Orlová
10Zemek Antonín23703474CZE1336Interchess z.s.
11Kusyn Oliver23725540CZE1334ŠK TJ Dolní Benešov
12Osina Jaromír23712759CZE1329Beskydská šachová škola z.s.
13Létal Jonáš23719265CZE1316Beskydská šachová škola z.s.
14Krótki Lukáš23723572CZE1274Lokomotiva Krnov
15Filipová Vanesa23707542CZE1267Interchess z.s.
16Sobek David23719273CZE1254Slezan Opava
17Bitta Ondřej23716649CZE1212ŠK TJ Dolní Benešov
18Siudová Veronika23724110CZE1182SK Slavia Orlová
19Roček Matyáš391034CZE1164SK Slavia Orlová
20Veselý František23723637CZE1160TJ Město Albrechtice z.s.
21Malik Vojtěch23733977CZE1157TŽ Třinec
22Chodura MichalCZE1148TŽ Třinec
23Prokop Matěj23735120CZE1101TJ Ostrava
24Baier PatrikCZE1100TJ Slovan Havířov
25Porubčan Antonín23723602CZE1098TJ Slovan Havířov
26Lacková Ludmila23731818CZE1096Beskydská šachová škola z.s.
27Očko Nikolas23714808CZE1093Interchess z.s.
28Vrba Jan23731753CZE1092Šachový klub Bruntál z.s.
29Golec Matyáš23713739CZE1074TŽ Třinec
30Cicvárek ŠtěpánCZE1067TŽ Třinec
31Přibyl ZdeněkCZE1047ŠK Šenov
32Bednář FilipCZE0ŠK Šenov
33Böhmová Anežka23706880CZE0TJ Slovan Havířov
34Cymorek KarelCZE0TŽ Třinec
35Hudecz DavidCZE0TJ Město Albrechtice z.s.
36Kennedy Ingrid23734477CZE0SK Slavia Orlová
37Kunc MatějCZE0ŠK Šenov
38Kunc OndřejCZE0ŠK Šenov
39Lang MartinCZE0Šachový klub Bruntál z.s.
40Neděla AlešCZE0TJ Slovan Havířov
41Ozorovský Jindřich23739630CZE0Šachový klub Bruntál z.s.
42Pleský Maxim23731842CZE0Šachový klub Bruntál z.s.
43Polák Jakub23739452CZE0TJ Slovan Havířov
44Říman DavidCZE0
45Říman NatanCZE0
46Snížek AntonínCZE0ŠK Šenov
47Stavárek MarekCZE0ŠK Šenov
48Štix Vítek23733233CZE0ŠK Šenov
49Toman PetrCZE0ŠK Šenov
50Veselá Rozálie23737620CZE0TJ Ostrava
51Zdralek DavidCZE0ŠK Šenov
52Zinglar MartinCZE0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, tiráž