Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2020 Kat. HD12

Poslední aktualizace08.02.2020 14:37:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Abecední seznam hráčů

Čís.JménoFideIDRtgFEDKlub/Místo
1Baier Patrik1100CZETJ Slovan Havířov
2Bartečková Denisa237125971546CZEBeskydská šachová škola z.s.
3Bednář Filip0CZEŠK Šenov
4Bitta Ondřej237166491212CZEŠK TJ Dolní Benešov
5Böhmová Anežka237068800CZETJ Slovan Havířov
6Buchta Bartoloměj237028851610CZEBeskydská šachová škola z.s.
7Chodura Michal1148CZETŽ Třinec
8Cicvárek Štěpán1067CZETŽ Třinec
9Cymorek Karel0CZETŽ Třinec
10Filipová Vanesa237075421267CZEInterchess z.s.
11Golec Matyáš237137391074CZETŽ Třinec
12Hudecz David0CZETJ Město Albrechtice z.s.
13Juračák David237089721600CZEInterchess z.s.
14Kennedy Ingrid237344770CZESK Slavia Orlová
15Krótki Lukáš237235721274CZELokomotiva Krnov
16Kunc Matěj0CZEŠK Šenov
17Kunc Ondřej0CZEŠK Šenov
18Kusyn Oliver237255401334CZEŠK TJ Dolní Benešov
19Lacková Ludmila237318181096CZEBeskydská šachová škola z.s.
20Lang Martin0CZEŠachový klub Bruntál z.s.
21Létal Jonáš237192651316CZEBeskydská šachová škola z.s.
22Malik Vojtěch237339771157CZETŽ Třinec
23Matusík Ondřej237107561492CZEBeskydská šachová škola z.s.
24Neděla Aleš0CZETJ Slovan Havířov
25Očko Nikolas237148081093CZEInterchess z.s.
26Osina Jaromír237127591329CZEBeskydská šachová škola z.s.
27Ozorovský Jindřich237396300CZEŠachový klub Bruntál z.s.
28Pleský Maxim237318420CZEŠachový klub Bruntál z.s.
29Polák Jakub237394520CZETJ Slovan Havířov
30Porubčan Antonín237236021098CZETJ Slovan Havířov
31Přibyl Zdeněk1047CZEŠK Šenov
32Prokop Matěj237351201101CZETJ Ostrava
33Říman David0CZE
34Říman Natan0CZE
35Roček Lukáš3910261340CZESK Slavia Orlová
36Roček Matyáš3910341164CZESK Slavia Orlová
37Šigut Ondřej237128131536CZEBeskydská šachová škola z.s.
38Sikorová Jana3924721414CZETŽ Třinec
39Siudová Veronika237241101182CZESK Slavia Orlová
40Snížek Antonín0CZEŠK Šenov
41Sobek David237192731254CZESlezan Opava
42Stavárek Marek0CZEŠK Šenov
43Štix Vítek237332330CZEŠK Šenov
44Toman Petr0CZEŠK Šenov
45Vaněk Jakub237180561465CZETJ Ostrava
46Veselá Rozálie237376200CZETJ Ostrava
47Veselý František237236371160CZETJ Město Albrechtice z.s.
48Vrba Jan237317531092CZEŠachový klub Bruntál z.s.
49Zdralek David0CZEŠK Šenov
50Zemek Antonín237034741336CZEInterchess z.s.
51Ziakas Damián237107721362CZELokomotiva Krnov
52Zinglar Martin0CZE
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž