Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 03:42:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2020 Kat. HD12
Poslední aktualizace08.02.2020 14:37:43, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 91
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
3. Kolo Datum kola 2020/02/08 Hodina 10:30
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
1
Buchta Bartoloměj
1610
2
1 - 0
2
Roček Lukáš
1340
9
2
3
Bartečková Denisa
1546
2
0 - 1
2
Zemek Antonín
1336
10
3
11
Kusyn Oliver
1334
2
0 - 1
2
Šigut Ondřej
1536
4
4
5
Matusík Ondřej
1492
2
0 - 1
2
Osina Jaromír
1329
12
5
13
Létal Jonáš
1316
2
½ - ½
2
Vaněk Jakub
1465
6
6
7
Sikorová Jana
1414
2
1 - 0
2
Filipová Vanesa
1267
15
7
2
Juračák David
1600
1
½ - ½
1½
Ziakas Damián
1362
8
8
27
Očko Nikolas
1093
1
0 - 1
1
Krótki Lukáš
1274
14
9
33
Böhmová Anežka
0
1
0 - 1
1
Sobek David
1254
16
10
17
Bitta Ondřej
1212
1
1 - 0
1
Hudecz David
0
35
11
36
Kennedy Ingrid
0
1
0 - 1
1
Siudová Veronika
1182
18
12
42
Pleský Maxim
0
1
0 - 1
1
Roček Matyáš
1164
19
13
43
Polák Jakub
0
1
1 - 0
1
Veselý František
1160
20
14
21
Malik Vojtěch
1157
1
0 - 1
1
Říman Natan
0
45
15
44
Říman David
0
1
1 - 0
1
Chodura Michal
1148
22
16
48
Štix Vítek
0
1
0 - 1
1
Prokop Matěj
1101
23
17
52
Zinglar Martin
0
1
0 - 1
1
Baier Patrik
1100
24
18
25
Porubčan Antonín
1098
1
1 - 0
1
Toman Petr
0
49
19
51
Zdralek David
0
1
0 - 1
1
Lacková Ludmila
1096
26
20
34
Cymorek Karel
0
½
0 - 1
½
Ozorovský Jindřich
0
41
21
28
Vrba Jan
1092
½
1 - 0
0
Cicvárek Štěpán
1067
30
22
39
Lang Martin
0
0
0 - 1
0
Přibyl Zdeněk
1047
31
23
32
Bednář Filip
0
0
1 - 0
0
Neděla Aleš
0
40
24
46
Snížek Antonín
0
0
0 - 1
0
Kunc Matěj
0
37
25
38
Kunc Ondřej
0
0
1 - 0
0
Stavárek Marek
0
47
26
50
Veselá Rozálie
0
0
1
volno
27
29
Golec Matyáš
1074
0
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
tiráž