Fase Prèvia C. Catalunya edats 2020, Camp de Tarragona SUB-12

Posledná aktualizácia 25.02.2020 11:04:21, Creator/Last Upload: ruben morales medel

Výber turnajasub8, Sub10, Sub12
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 2 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3/6 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoIDEloTypKlub
1Domene Mulyukov Alexander3568082053S12Club D'escacs Salauris
2Ferre Cebrian Guifre3565301828S12Valls C.E.
3De La Torre Regadera Pol294411739S12Tarragona C.E.
4Tabuenca Munuera Gerard281171643S12Tarragona C.E.
5Bergaretxe Gavalda Unai3820611534S12Cerap Riudoms
6Sole Robert Roger3828991502S12Cerap Riudoms
7Portal Salvat Roger3862501500S12Escola Josep Fuste
8Nolla Castro Ivan3857811492S12Tarragona C.E.
9Domene Mulyukova Catarina3817341490S12Club D'escacs Salauris
10Sero Angles Nil287981485S12Tarragona C.E.
11Navarro Bullo Santiago3855521476S12Montblanc C.E.
12Gallego Torre Iker3855511468S12Montblanc C.E.
13Fernandez Pombal Roberto3858561464S12Vila-Seca C.E.
14Navarro Gallardo Sara3848671464S12Vila-Seca C.E.
15Aguado Fonts Kevin3862321460S12CEIP Sarral
16Sabate Benito Gerard3857741460S12Tarragona C.E.
17Estebanell Aguilo Albert3841041456S12AMPA Escola Pràctiques
18Baget Florido Leire3862451448S12AMPA Mare de Déu del Lledó
19Ramos Ramon Gerard3841211448S12AMPA Sagrat Cor
20Torres Marzal Anaïs3848681440S12Vila-Seca C.E.
21Fidalgo Galofré Marc3862611436S12Tarragona C.E.
22Arbo Olmos Guifre3840991435S12AMPA Escola PAX
23Verge Balada Sergi3841001432S12AMPA Mare de Déu del Lledó
24Baquedano Padilla Bruno3852891428S12Vila-Seca C.E.
25Baquedano Padilla Sofia3852001428S12Vila-Seca C.E.
26Garcia Baules Joan3862511428S12Escola ARCE
27Pulido Pedrosa Eric3832781428S12Tarragona C.E.
28Van Der Linde Cas3862441428S12Col·legi Mare Nostrum
29Rodriguez Antequera Biel3852881424S12Vila-Seca C.E.
30Aloy Rayo Neus3853621420S12Lira Vendrellenca
31Ferrer Fuster Adriàn3810981420S12Tarragona C.E.
32Ibarz Guasch Jan3342291419S12Espluga De Francolí, Club Esca
33Ariste Rodriguez Biel3790551414S12Reus Escacs C.E.
34Saldaña Portella Eric3566951412S12Club D'escacs Salauris
35Del Hallazgo Grau Arnau3813091411S12Tarragona C.E.
36Mestre Carcelle Marti3790611407S12Reus Deportiu
37Mora Foix Marc3818661407S12Vila-Seca C.E.
38Buqueras Sanjurjo Leo3848901388S12Montblanc C.E.
39Merino Gallardo David3810791374S12Valls C.E.
40Milla Domenech Laia3578581372S12Espluga De Francolí, Club Esca
41Espinosa Carbó David3810991369S12Tarragona C.E.
42Marti Matas Jan3813081369S12Tarragona C.E.
43Salvat Gimenez Ferran3796351366S12Reus Escacs C.E.
44Moya Serra Arnau3579201358S12AMPA Escola PAX
45Lara Fernandez Guillem3580801354S12Vila-Seca C.E.
46Pallares Sole Pau3832631354S12Reus Escacs C.E.
47Vallve Fortuny Lluc3811411350S12Club D'escacs Salauris
48Sanchez Sedo Jana3565411349S12Espluga De Francolí, Club Esca
49Armora Daura Anna3784981344S12Valls C.E.
50Martí Martinez Marc3848911334S12Montblanc C.E.
51Besora Ciupe Xavier3575361308S12Montblanc C.E.
52Garcia Barrio Álex3569761305S12Tarragona C.E.
53Norberto González Marc3792181304S12Tarragona C.E.
54Ferrer Fuster Àlex3810971302S12Tarragona C.E.
55González Ceresuela Guifré3792211292S12Tarragona C.E.
56Saber-Pacha Sah Ismael3575291275S12Tarragona C.E.
57Guimera Sales Arnau3579281270S12AMPA Escola Pràctiques
58Ferrete Estudillo Nil3566371256S12Espluga De Francolí, Club Esca