Fase Prèvia C. Catalunya edats 2020, Camp de Tarragona SUB-10

Darrera actualització07.03.2020 20:12:11, Creador/Darrera càrrega: ruben morales medel

Selecció del torneigsub8, Sub10, Sub12
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 6 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

3. Ronda El 2020/02/29 A les 15:30

T.Núm.NomTipusEloPts. ResultatPts. NomTipusEloNúm.
126Padilla Moreno Alvaro S1013402 0 - 12 Gonzalez Catala Biel S1015101
22Cavalle Pla Pol S1014852 1 - 02 Dasca Huertas Jordi S10137317
39Koval Oleksandr S1014022 1 - 02 Saber Pahca Sah Haron S10123139
440Gonzalez Danus Ruben S1012172 0 - 12 Beglaryan Edgar S10139113
53Stankevicius Dominykas S1014281 - - +2 Mestre Carcelle Marçal S10127635
624Pique Castro Raül S1013481 1 - 01 Manzanares Errazu Iker S10139610
711Torrent Ravelo Canek S1013951 1 - 01 Llorens Buqueras Alex S10133027
825Espinosa Carbó Daniel S1013401 0 - 11 Quijada Prades Pau S10138815
916Ortega Veciana Alejandro S1013791 + - -1 Gonsalvez Vikoulin Dylan S10131829
1018Chicu Sebastian S1013681 0 - 11 Ronda Hidalgo Guillem S10127933
1134Sablon Llorach Leo S1012791 - - +1 Portal Salvat Joan S10136420
1222Escoda Sanahuja Adria S1013551 1 - 01 Grau Cabre Abril S10126236
1337Zurano Lopez Eric S1012371 1 - 01 Yerga Gomez Ian Joel S10135423
144Vidal Amador Roger S1014240 1 - 00 Sáez Miranda Néstor S10136819
1514Munté Casellas Oriol S1013880 1 - 00 Moreno Gomez Guillem S1014205
1621Manye Pujol Didac S1013560 0 - 10 Aledo Medina Alvaro S1014126
177Gómez López Marco S1014120 1 - 00 Armora Daura Carla S10130631
1830Carbo Jornet Jordi S1013170 1 - 00 Blanco Riou Arthur S1014058
1912Borras Veciana Eloi S1013920 1 - 00 Ariste Rodriguez Martina S10128632
2028Requena Kramer Lukas S1013192 0 Sense emparellar
2138Rodriguez San Martin Victor S1012311 0 Sense emparellar
Advertisement
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, Impressió