VII. Futura Sakk Karnevál B-csoport

OrganizátorFehér Ló Sakk Egyesület Mosonmagyaróvár
FederáciaMaďarsko ( HUN )
Hlavný rozhodcaXY
Bedenkzeit2x20 perc
Rating calculationEloN
Dátum2020/02/15
Ø rating657
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 14.02.2020 15:40:29, Creator/Last Upload: hungarian chess-federation licence 1

Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav , Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. MenoFideIDFEDEloNTypKlub
1
Makári BenceHUN1084
2
Librecz Lenard798720HUN1051F12Alsószölnöki STE
3
Bencsics Benedek17010632HUN952Szigetközi SASE-MMÓvár
4
Dorner Ilona17010470HUN942
5
Vasenszky Zoltan Gyorgy17009286HUN884Szigetközi SASE-MMÓvár
6
Toth Martin Gabor17011868HUN877Szimultán SE-Győr
7
Ludván FlóriánHUN858
8
Karadi Dorian17010497HUN817
9
Horvath Tamas796298HUN807F12Széchenyi ESE-Győr
10
Zsigmond Richard17008336HUN791
11
Bencsics Bercel17010624HUN738Szigetközi SASE-MMÓvár
12
Soós BenettHUN721
13
Vasenszky Kata Sara17009278HUN709Szigetközi SASE-MMÓvár
14
Penzes Botond17009260HUN678Szigetközi SASE-MMÓvár
15
Nagy Barnabas17009251HUN665Szigetközi SASE-MMÓvár
16
Schatzl Lenard17010489HUN665Kőszeg
17
Vitez Zsolt Levente17011876HUN655Szimultán SE-Győr
18
Pergel Bence17008590HUN635
19
Csiba IstvánHUN592
20
Nagy PéterHUN588
21
Makári MiaHUN582
22
Czinder ÁronHUN561SBE Jánossomorja
23
Szőlősi BotondHUN534Kőszeg
24
Kiss Dalma LettiHUN533L12
25
Bakó BalázsHUN510Kőszeg
26
Ibrányi-Verebes DánielHUN508Fenyő téri-Sopron
27
Szakács BoglárkaHUN489
28
Fulop Blanka Olimpia17011850HUN486Szimultán SE-Győr
29
Garai-Csóka MártonHUN481Fertőrákos
30
Csapó ÁbelHUN463
31
Banga MátéHUN446Kőszeg
32
Luo Hong JieHUN324Kölcsey-Győr
33
Márton ZoltánHUN308
34
Babos Blanka17000912HUN305
35
Ludván BoglárkaHUN292L12
36
Gábor KolosHUN286Péterffy-Győr
37
Sebők DánielHUN272Örömhír-Győr
38
Proháczik János GergelyHUN193Örömhír-Győr
39
Pásztor SzelinaHUN182
40
Sipos MilánHUN166
41
Smuk ZoltánHUN165
42
Varga NatáliaHUN162L10
43
Rózsás MarcellHUN132
44
Rózsás MartinHUN126
45
Nagy JúliaHUN107L08
46
Ibrányi-Verebes MarcellHUN106Fenyő téri-Sopron
47
Gondár MarcellHUN100
48
Komor TétényHUN100
49
Kovács LeventeHUN100
50
Németh Dániel ZsoltHUN100
51
Proháczik Lajos AndrásHUN100Örömhír-Győr
52
Bán RegőHUN0
53
Bardics Marko17008352HUN0
54
Batyanek RolandHUN0
55
Cseh LillaHUN0
56
Csiszár PéterHUN0
57
Darázs ÁgnesHUN0
58
Darvalics LucaHUN0
59
Ellenrieder Mór KárolyHUN0
60
Gondár BenceHUN0
61
Illés MárkHUN0F12SBE Jánossomorja
62
Kausichova NinaHUN0OL
63
Kiss-Simon ÁbelHUN0OF
64
Kovács NóraHUN0OL
65
Kubac JurajHUN0OF
66
Laczi MilánHUN0
67
Laki ZsoltHUN0F10
68
Mezei BotondHUN0OF
69
Molnár MarcellHUN0
70
Petrik CsengeHUN0OL
71
Práger PéterHUN0
72
Somogyi BenceHUN0
73
Somogyi DiánaHUN0OL
74
Ujj MátéHUN0
75
Ujj TamásHUN0
76
Zsirai DánielHUN0