Formulė, Lietuvos valstybės atkūrimo proga 2020-02-16 Kalvarija

Paskutinis atnaujinimas16.02.2020 16:54:26, Autorius/Paskutinis perkėlimas: rolandas martinkus

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, be vėliavų , susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
FotogalerijaRodyti fotogaleriją
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.TReit.LytisTipasKlubas/Miestas
1
FMMartinkus Rolandas12800481LTU2123Marijampolė
2
Kasparavicius Laimutis12801372LTU1879S60Šakiai
3
Masanauskas Antanas12801100LTU1831S70Kaunas
4
Sulikiene Kristina12801674LTU1774wRokai
5
AFMMorkunas Gustas12831026LTU1766U18Kėdainiai
6
Dzervus Jonas12818461LTU1600S60Birštonas
7
Kasparavicius Viktoras12811840LTU1576S60Šakiai
8
Smolenskas Dainius12809705LTU1569Marijampolė
9
Norkeliunas Matas12818879LTU1555U18Marijampolė
10
Jakstas Marius12827207LTU1544Kazlų Rūda
11
Zemaitis Saulius12814750LTU1535Alytus
12
Zemaitis Raimondas12809217LTU1516S70Kazlų Rūda
13
Mataitis Teodoras12825069LTU1511S60Luksnėnai
14
Zukowski Jan21886741POL1506S60Punsk
15
Prostsevichus Vladislav12839973LTU1505S60Kaunas
16
Kruzinauskas Stasys12809071LTU1468S60Vilkaviškis
17
Daugirda Kazimieras12809560LTU1467S70Marijampolė
18
Bubnys Marius12828904LTU1424Marijampolė
19
Maslauskas Emilis12814598LTU1404Seirijai
20
Sidaravicius Leonas12840289LTU1403S70Kazlų Rūda
21
Raizys Arvydas12833924LTU1398S60Kaunas
22
Lukosevicius Ervydas12811874LTU1366S70Marijampolė
23
Makauskas Viktoras12814580LTU1364S70Alytus
24
Wolyniec Edmundas21000840POL1363Punsk
25
Morkunas Linas12831743LTU1272Kėdainiai
26
Veiverys Rytis12839698LTU1259Kaunas
27
Aleknavicius Jonas12831484LTU1254S70Alytus
28
Norkeliunas Sarunas12833967LTU1247U08Marijampolė
29
Girdzius Steponas12832383LTU1182S60Alytus
30
Narusis Tautvydas12840122LTU0U18Vilkaviškis
31
Narusis Zygimantas12840904LTU0U18Vilkaviškis
32
Stasiukaitis Martynas12841943LTU0U18Pajevonys
33
Zinkus Kazys12842664LTU0S70Kaunas
Advertisement