Přebor Prahy školních družstev 2019/20 - 3.stupeň

OrganizátorZŠ u svatého Štěpána
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJana Páčová
Hlavní rozhodčíIA Vladimir Talla (CZE) 303445
RozhodčíJan Veselsky (CZE) 303135
Bedenkzeit20'+5''
MístoPraha
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/02/03
Ø ELO turnaje1255
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace09.02.2020 11:48:45, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: vladimir talla - international arbiter

Výběr turnaje1. stupen, 2. stupen, 3. stupen
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní pořadí družstev
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Konečná tabulka po 7 kolech
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Nasazení družstevKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Nejlepší hráčiBoard list
Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  4. Mensa S (Rtg prům.:1436, PH 1: 15 / PH 2: 120)
Šach.JménoRtg1234567BodyPartieRtg prům.
1Pravda Kryštof176411001003,071726
2Orság Lukáš156111101015,071458
3Táborovec Vladimír141911101015,071215
4Tvrdík Vojtěch000001012,071186

Info o hráči

Pravda Kryštof 1764 Rp:1676
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
157Špachta Max14701,5w 11
238Němcová Karin18554,0s 11
317Haase Pavel19806,0s 01
442Otruba Marek19015,0w 01
53Brejcha Šimon13581,0w 11
645Petr Jakub19336,0s 01
722Hejsek Lukáš15874,5w 01
Orság Lukáš 1561 Rp:1616
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
161Trinh Viet13305,0s 12
232Mayrhofer Matyáš13512,0w 12
335Mucha Ondřej10820,0w 12
434Molkanov Oleg18926,0s 02
564Vlachynská Lilian13254,0s 12
643Pařízek Vojtěch19777,0w 02
77Čížek Patrik12462,0s 12
Táborovec Vladimír 1419 Rp:1373
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
163Verner Benjamin03,5w 13
239Nguyen Tien Dzung05,0s 13
328Krautman Patrik03,0s 13
416Gubin Michail17586,0w 03
510Dobiáš Roman02,0w 13
653Staněk Ondřej17497,0s 03
727Kotovský Jan00,0w 13
Tvrdík Vojtěch 0 Rp:1028
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
125Janů Jáchym04,5s 04
249Raška Nikola05,0w 04
38Dědek Pavel11472,0w 04
419Hanzlík Adam16667,0s 04
524Dörrer Ondřej02,0s 14
612Encinas Michelle Diane14885,5w 04
721Hejsek Filip02,0s 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.3  Mensa SELO-9  Gymnázium Jana Keplera BELO3 : 1
3.1
Pravda, Kryštof
1764-
Špachta, Max
14701 - 0
3.2
Orság, Lukáš
1561-
Trinh, Viet
13301 - 0
3.3
Táborovec, Vladimír
1419-
Verner, Benjamin
01 - 0
3.4
Tvrdík, Vojtěch
0-
Janů, Jáchym
00 - 1
2. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.5  Gymnázium ArabskáELO-3  Mensa SELO1 : 3
3.1
Němcová, Karin
1855-
Pravda, Kryštof
17640 - 1
3.2
Mayrhofer, Matyáš
1351-
Orság, Lukáš
15610 - 1
3.3
Nguyen, Tien Dzung
0-
Táborovec, Vladimír
14190 - 1
3.4
Raška, Nikola
0-
Tvrdík, Vojtěch
01 - 0
3. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.4  PORG AELO-3  Mensa SELO2 : 2
2.1
Haase, Pavel
1980-
Pravda, Kryštof
17641 - 0
2.2
Mucha, Ondřej
1082-
Orság, Lukáš
15610 - 1
2.3
Krautman, Patrik
0-
Táborovec, Vladimír
14190 - 1
2.4
Dědek, Pavel
1147-
Tvrdík, Vojtěch
01 - 0
4. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.3  Mensa SELO-1  GCHD 1ELO0 : 4
2.1
Pravda, Kryštof
1764-
Otruba, Marek
19010 - 1
2.2
Orság, Lukáš
1561-
Molkanov, Oleg
18920 - 1
2.3
Táborovec, Vladimír
1419-
Gubin, Michail
17580 - 1
2.4
Tvrdík, Vojtěch
0-
Hanzlík, Adam
16660 - 1
5. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.3  Mensa SELO-10  GYBUELO4 : 0
5.1
Pravda, Kryštof
1764-
Brejcha, Šimon
13581 - 0
5.2
Orság, Lukáš
1561-
Vlachynská, Lilian
13251 - 0
5.3
Táborovec, Vladimír
1419-
Dobiáš, Roman
01 - 0
5.4
Tvrdík, Vojtěch
0-
Dörrer, Ondřej
01 - 0
6. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.2  Gymnázium Jana Keplera AELO-3  Mensa SELO4 : 0
1.1
Petr, Jakub
1933-
Pravda, Kryštof
17641 - 0
1.2
Pařízek, Vojtěch
1977-
Orság, Lukáš
15611 - 0
1.3
Staněk, Ondřej
1749-
Táborovec, Vladimír
14191 - 0
1.4
Encinas, Michelle Diane
1488-
Tvrdík, Vojtěch
01 - 0
7. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.3  Mensa SELO-8  Gymnázium PísnickáELO3 : 1
4.1
Pravda, Kryštof
1764-
Hejsek, Lukáš
15870 - 1
4.2
Orság, Lukáš
1561-
Čížek, Patrik
12461 - 0
4.3
Táborovec, Vladimír
1419-
Kotovský, Jan
01 - 0
4.4
Tvrdík, Vojtěch
0-
Hejsek, Filip
01 - 0