Přebor Prahy školních družstev 2019/20 - 3.stupeň

OrganizátorZŠ u svatého Štěpána
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJana Páčová
Hlavní rozhodčíIA Vladimir Talla (CZE) 303445
RozhodčíJan Veselsky (CZE) 303135
Bedenkzeit20'+5''
MístoPraha
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/02/03
Ø ELO turnaje1255
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace09.02.2020 11:48:45, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: vladimir talla - international arbiter

Výběr turnaje1. stupen, 2. stupen, 3. stupen
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní pořadí družstev
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Konečná tabulka po 7 kolech
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Nasazení družstevKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Nejlepší hráčiBoard list
Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. Gymnázium Jana Keplera A (Rtg prům.:1787, PH 1: 25,5 / PH 2: 110,5)
Šach.JménoRtg1234567BodyPartieRtg prům.
1Petr Jakub193311101116,071584
2Pařízek Vojtěch197711111117,071328
3Staněk Ondřej174911111117,071168
4Encinas Michelle Diane14881½011115,571116

Info o hráči

Petr Jakub 1933 Rp:1893
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
122Hejsek Lukáš15874,5s 11
240Opl Aleš02,0w 11
342Otruba Marek19015,0s 11
417Haase Pavel19806,0w 01
538Němcová Karin18554,0s 11
648Pravda Kryštof17643,0w 11
744Passer Lukáš01,5s 11
Pařízek Vojtěch 1977 Rp:2128
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
17Čížek Patrik12462,0w 12
256Šilar František01,5s 12
334Molkanov Oleg18926,0w 12
428Krautman Patrik03,0s 12
532Mayrhofer Matyáš13512,0w 12
641Orság Lukáš15615,0s 12
713Frnka Jan12494,5w 12
Staněk Ondřej 1749 Rp:1968
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
127Kotovský Jan00,0s 13
233Meinzinger Matyáš03,0w 13
316Gubin Michail17586,0s 13
455Šikoš Martin03,5w 13
539Nguyen Tien Dzung05,0s 13
659Táborovec Vladimír14195,0w 13
750Rosák Matyáš04,0s 13
Encinas Michelle Diane 1488 Rp:1346
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
121Hejsek Filip02,0w 14
215Gráf Jakub03,5s ½4
319Hanzlík Adam16667,0w 04
48Dědek Pavel11472,0s 14
549Raška Nikola05,0w 14
662Tvrdík Vojtěch02,0s 14
726Kolanda Lukáš03,0w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.8  Gymnázium PísnickáELO-2  Gymnázium Jana Keplera AELO0 : 4
2.1
Hejsek, Lukáš
1587-
Petr, Jakub
19330 - 1
2.2
Čížek, Patrik
1246-
Pařízek, Vojtěch
19770 - 1
2.3
Kotovský, Jan
0-
Staněk, Ondřej
17490 - 1
2.4
Hejsek, Filip
0-
Encinas, Michelle Diane
14880 - 1
2. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.2  Gymnázium Jana Keplera AELO-15  GMHS, Praha 3ELO3½: ½
1.1
Petr, Jakub
1933-
Opl, Aleš
01 - 0
1.2
Pařízek, Vojtěch
1977-
Šilar, František
01 - 0
1.3
Staněk, Ondřej
1749-
Meinzinger, Matyáš
01 - 0
1.4
Encinas, Michelle Diane
1488-
Gráf, Jakub
0½ - ½
3. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.1  GCHD 1ELO-2  Gymnázium Jana Keplera AELO1 : 3
1.1
Otruba, Marek
1901-
Petr, Jakub
19330 - 1
1.2
Molkanov, Oleg
1892-
Pařízek, Vojtěch
19770 - 1
1.3
Gubin, Michail
1758-
Staněk, Ondřej
17490 - 1
1.4
Hanzlík, Adam
1666-
Encinas, Michelle Diane
14881 - 0
4. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.2  Gymnázium Jana Keplera AELO-4  PORG AELO3 : 1
1.1
Petr, Jakub
1933-
Haase, Pavel
19800 - 1
1.2
Pařízek, Vojtěch
1977-
Krautman, Patrik
01 - 0
1.3
Staněk, Ondřej
1749-
Šikoš, Martin
01 - 0
1.4
Encinas, Michelle Diane
1488-
Dědek, Pavel
11471 - 0
5. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.5  Gymnázium ArabskáELO-2  Gymnázium Jana Keplera AELO0 : 4
1.1
Němcová, Karin
1855-
Petr, Jakub
19330 - 1
1.2
Mayrhofer, Matyáš
1351-
Pařízek, Vojtěch
19770 - 1
1.3
Nguyen, Tien Dzung
0-
Staněk, Ondřej
17490 - 1
1.4
Raška, Nikola
0-
Encinas, Michelle Diane
14880 - 1
6. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.2  Gymnázium Jana Keplera AELO-3  Mensa SELO4 : 0
1.1
Petr, Jakub
1933-
Pravda, Kryštof
17641 - 0
1.2
Pařízek, Vojtěch
1977-
Orság, Lukáš
15611 - 0
1.3
Staněk, Ondřej
1749-
Táborovec, Vladimír
14191 - 0
1.4
Encinas, Michelle Diane
1488-
Tvrdík, Vojtěch
01 - 0
7. Kolo Datum kola 2020/02/03
Šach.14  Gymnázium J. SeifertaELO-2  Gymnázium Jana Keplera AELO0 : 4
1.1
Passer, Lukáš
0-
Petr, Jakub
19330 - 1
1.2
Frnka, Jan
1249-
Pařízek, Vojtěch
19770 - 1
1.3
Rosák, Matyáš
0-
Staněk, Ondřej
17490 - 1
1.4
Kolanda, Lukáš
0-
Encinas, Michelle Diane
14880 - 1