Liga mladeze Spisa 2019/2020, Kežmarok GPX

Posledná aktualizácia 01.02.2020 17:49:18, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Stolar Florian14956993SVK1449Sk Cvc Lendak
2Duda Daniel14955628SVK1408Msk Kdv Kezmarok
3Selvek David14961113SVK1375Sk Cvc Lendak
4Gollner Martin14959569SVK1354Liptovska Sachova Skola
5Olexova Laura14961270SVK1157SK Mapak Sp. Teplica
6Koscelnikova Monika14967073SVK1089Msk Kdv Kezmarok
7Magdova Lucia14960125SVK1075Sachovy Klub Sabinov
8Polackova Eva14963639SVK1071Sk Stropkov+svidnik
9Kapral Roland14951479SVK1047Msk Kdv Kezmarok
10Boiadjiev Jordan14962039SVK1000Tj Slovan Smizany
11Cervenova Karin ElisabethSVK1000ZŠ s MŠ Spišská Teplica
12Conka DenisSVK1000CVČ Veľká Lomnica
13Csach MatejSVK1000CVČ Poprad
14Dzimko Adam14969068SVK1000Gymnazium Javorova SNV
15Gardosik KristianSVK1000ZS Komenskeho Smizany
16Gonda JanSVK1000ZŠ Hutnícka SNV
17Gondekova EmmaSVK1000ZŠ a MŠ Plaveč
18Halcin Adrian14967090SVK1000Sk Cvc Lendak
19Halcin Erik s14967103SVK1000Sk Cvc Lendak
20Halcinova AlenaSVK1000Sk Cvc Lendak
21Hnat SamuelSVK1000St. Lubovňa
22Janecko TomasSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
23Kalata Martin14967081SVK1000Msk Kdv Kezmarok
24Karkoska MichalSVK1000CVČ Veľká Lomnica
25Kasarda Adam14966158SVK1000Sk Stropkov+svidnik
26Komara Kristian14964341SVK1000Sk Bijacovce
27Koperdak Cyprian14968550SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy
28Koscak NikolasSVK1000Sk Cvc Lendak
29Macaj StanislavSVK1000Sk Cvc Lendak
30Majercak RafaelSVK1000Sk Cvc Lendak
31Markotan BrunoSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
32Misenko Simon14969882SVK1000Sk Lipany
33Novysedlak Samuel14969874SVK1000Sk Lipany
34Onderus Adam14969033SVK1000ZS Komenskeho Smizany
35Onderusova Ema14969041SVK1000ZS Komenskeho Smizany
36Oravec Dominik14960486SVK1000Msk Kdv Kezmarok
37Polcin FilipSVK1000ZŠ s MŠ Spišská Teplica
38Rybovic AlexSVK1000ŠO ŠKM Stará Ľubovňa
39Sebest Jan14961288SVK1000SK Mapak Sp. Teplica
40Seliga AndrejSVK1000ZŠ s MŠ Spišská Teplica
41Seligova MariaSVK1000ZŠ s MŠ Spišská Teplica
42Selvek JanSVK1000Sk Cvc Lendak
43Selvekova StanislavaSVK1000Sk Cvc Lendak
44Slatkovsky Benjamin14968533SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy
45Slatkovsky Kristian14963620SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy
46Slobodnikova SofiaSVK1000ZŠ s MŠ Spišská Teplica
47Sokolsky Boris14968649SVK1000Msk Spisska Nova Ves
48Sokolsky David14962047SVK1000Msk Spisska Nova Ves
49Spak Ondrej14967154SVK1000Sk Cvc Lendak
50Straka Simon14961296SVK1000SK Mapak Sp. Teplica
51Strojny PeterSVK1000ZS Komenskeho Smizany
52Tirko MartinSVK1000CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov
53Valko Matus14963450SVK1000Sk Bijacovce
54Vrabel FilipSVK1000ZŠ Ing. Kožucha SNV
55Vresilovic Matus14957000SVK1000Msk Spisska Nova Ves
Advertisement