CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS - 2020 FASE TERRES DE L'EBRE - SUB-8

Darrera actualització29.02.2020 13:14:32, Creador/Darrera càrrega: josep m. camell jane

Selecció del torneigSUB-8, SUB-12, SUB-10
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 6 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i impressióImprimeix la llista

Alphabetical list all groups

Núm.NomEloClub/CiutatNom
1Adell Roso Mariel1321Ruy Lopez, Club EscacsSUB-12
2Alcoletge Perez Èric1296La RapitaSUB-8
3Alvear Palacios Delzen1242Masdenverge C.E.SUB-10
4Baset Querol Ian1296Amposta C.E.SUB-8
5Bayerri Vidal Aina1684Masdenverge C.E.SUB-12
6Bel Franch Isolda1289Amposta C.E.SUB-10
7Biosca Cid Elisenda1367Amposta C.E.SUB-12
8Bru Faiges Bega1366L'ampolla, Club EscacsSUB-12
9Calduch Oudinot Marc1384Ruy Lopez, Club EscacsSUB-12
10Cervera Ferreres Alex1383Ruy Lopez, Club EscacsSUB-10
11Chavarria Llambrich Paula1284Amposta C.E.SUB-8
12Colas Conde Iker1436Masdenverge C.E.SUB-12
13Cruelles Adell Liam1228La RapitaSUB-8
14Falco Belmonte Biel1198Amposta C.E.SUB-8
15Ferre Obrados Climent1261Amposta C.E.SUB-8
16Fontanet Tomas Unai1260Amposta C.E.SUB-8
17Gaitan Roda Didac1292Peo Vuit, C.E.SUB-12
18Gomez Boria Marc1254La RapitaSUB-8
19Gonzalez Rodriguez Biel1326Peo Vuit, C.E.SUB-12
20Iranzo Veloso Pablo1464Ruy Lopez, Club EscacsSUB-12
21Jordana Nagera Miquel1280Amposta C.E.SUB-8
22Jordana Nagera Pol1682Amposta C.E.SUB-10
23Jornet Nicolau Claudia1348Amposta C.E.SUB-10
24Marsal Calvet Josep1484Amposta C.E.SUB-10
25Martin Esbri Angel1428Riu Senia, Club EscacsSUB-10
26Mestre Boonrod Eloi1411Peo Vuit, C.E.SUB-12
27Miro Garcia Julia1674Amposta C.E.SUB-10
28Mompel Ferruz Xavier1729Tortosa C.E.SUB-10
29Monllau Paredes Joel1296Peo Vuit, C.E.SUB-12
30Navarro Masip Lazaro1406Amposta C.E.SUB-12
31Navarro Zabala Marti1384La RapitaSUB-10
32Pastor Castellà Jon1288La RapitaSUB-8
33Perolada Segui Marc1206Amposta C.E.SUB-8
34Pinent Adell Alex1288Amposta C.E.SUB-8
35Porres Ferré Ian1602Amposta C.E.SUB-12
36Princep Garcia Biel1370Peo Vuit, C.E.SUB-12
37Rico Blasco Marc1315Riu Senia, Club EscacsSUB-12
38Roca Reverte Aleix1549La RapitaSUB-12
39Ruiz-Herrera Esteller Martin1364Riu Senia, Club EscacsSUB-10
40Safont Alburquerque Marc1437Masdenverge C.E.SUB-12
41Sala Martin Guillem1732Amposta C.E.SUB-10
42Sanchez Vacova Alejandro1569Amposta C.E.SUB-10
43Segarra Rosales Eric1436Masdenverge C.E.SUB-12
44Serra Mestre Marta1548Amposta C.E.SUB-10
45Sierra Monforte Sebastian1337Riu Senia, Club EscacsSUB-12
46Sola Vicente Ian1276L'AmpollaSUB-8
47Tallada Serret Gerard1312Amposta C.E.SUB-8
48Teply Koutsky David1835Ruy Lopez, Club EscacsSUB-12
49Termens Comellas Bernat1434Peo Vuit, C.E.SUB-12
50Tomàs Aguado Josep1213Ce MasdenvergeSUB-8
51Tomas Castell Eloi1319Masdenverge C.E.SUB-10
52Trullenque Ferré Aina1097Amposta C.E.SUB-12
53Vargas Ordoñez Paloma1284Amposta C.E.SUB-8
54Vidal Sales Martina1284Amposta C.E.SUB-8
55Vinuesa Sorli Paula1383Ruy Lopez, Club EscacsSUB-10
56Zafra Bono Elsa1635Ruy Lopez, Club EscacsSUB-12
Advertisement
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 28.06.2020 13:40
PixFuture exclusive partner, Impressió