Lietuvos valstybės atkūrimo dienos turnyras 2020

Organizatorius (-iai)VŠĮ Elitinis šachmatų šaškių klubas Rositsan ir Maccabi, Giant Chess Lithuania
FederacijaLietuva ( LTU )
Turnyro direktoriusFM Rositsan Boris FIDE [12802158]
Vyriausias teisėjasFA Zybartas Gintas FIDE [12813346]
Teisėjas (-ai)Mockus Arvydas FIDE [12812323]
Laiko kontrolė10 min + 5 sek kiekvienam ėjimui
VietaPylimo g.4, Vilnius, Vilniaus žydų (litvakų) bendruomenės namai
Reitingo skaičiavimasTarptautinis reitingas
Data2020/02/16
Reitingo-Ø1625
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas16.02.2020 18:04:33, Autorius/Paskutinis perkėlimas: vilnius chess club

Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7/7 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
FotogalerijaRodyti fotogaleriją
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.TReit.
1
Vardanyan Aras12808792LTU2149
2
Paulauskas Andrius12807346LTU2090
3
FMViskelis Darius12800830LTU2077
4
Valantiejus Vaidotas12807370LTU1989
5
Poska Karolis12804380LTU1987
6
Maziukas Kasparas12814032LTU1984
7
Sutkevicius Juozas12800406LTU1968
8
Simonis Karolis12810169LTU1953
9
FMRositsan Boris12802158LTU1918
10
Ketlerius Arijus12825611LTU1910
11
Grybas Gintaras12805130LTU1881
12
Dailidenas Justas12815896LTU1839
13
Posaskov Nikita12816140LTU1838
14
Kalinauskas Vytautas12830259LTU1833
15
Kuznecovas Kevinas12829285LTU1824
16
Diciunas Valdas12811947LTU1774
17
Gerasimovic Stanislav12820938LTU1750
18
Rimkus Virginijus12813923LTU1744
19
Macionis Zigmas12808857LTU1727
20
Tutinas Romualdas12842800LTU1722
21
Mulevicius Andrius12803790LTU1709
22
Feofanov Boris12807397LTU1706
23
Zukauskas Petras12805505LTU1700
24
Vainermanas Berelis12829870LTU1697
25
Misiuk Martynas12824461LTU1681
26
Kusner Michail12807176LTU1678
27
Jasiunas Raimundas12813800LTU1638
28
Steponavicius Petras12817716LTU1615
29
Adomaitis Arunas12834360LTU1588
30
Posaskov Sergej12818194LTU1566
31
Matulaitis Vidmantas12810444LTU1504
32
Kanaporis Alvydas12843628LTU1493
33
Skendelis Jonas12843989LTU1489
34
Askinazi Feliksas12807389LTU1438
35
Dobrovolskis Vincentas12828564LTU1411
36
Vazgauskas Povilas12833916LTU1366
37
AIMSatkauskas Benediktas12835684LTU1359
38
Girdziusas Kestutis12805122LTU1304
39
Sukyte Kotryna12821799LTU1298
40
Mickus Linas12844438LTU1260
41
Uscinas Arturas12844420LTU1208
42
Umbrasas Nikas12824526LTU1082
43
Abromonis GediminasLTU0
44
Minkauskas TadasLTU0
45
Minkauskas TomasLTU0
46
Seputis AlbinasLTU0
Advertisement