2020 AZE Chess Championship Preliminary Tournament U14

Son yükləmə31.01.2020 11:23:42, Yaradan/Son yükləmə: guliyev_shaig

LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turniri ətraflı göstər
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Oyun cədvəli
9 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama, Turnir cədvəlində başlanğıc sıralama
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9/9 , Cütlənməyib
Son turdan sonra sıralamaTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xls), Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No.AdFideIDFEDRtgKlub/Şəhər
1Mammadov Fagan13433385AZE1724Goychay
2Seyid Huseyn13413902AZE1684Nakhichevan
3Mammadov Ilgar24286923AZE1619Astara
4Allahverdiyev Zahid13413473AZE1580Nakhichevan
5Hasanov Ali13425552AZE1477Sumgayit
6Mammadov Shamil13419560AZE1449Sumgayit
7Aliyev Natik13424190AZE1428Gandja
8Gafarov Niyazi13419048AZE1403Gandja
9Hasanli Ughur13424610AZE1354Ordubad
10Baghirov Ibrahim13438450AZE1352Lankaran
11Salifli Mirmehdi13431790AZE1288Yardimli
12Khalilzade Nihad13439448AZE1282Ujar
13Akbarov Nuran13416642AZE1243Masalli
14Sariyev Subhan13419196AZE1230Gubadli
15Taghizade Subhan13435000AZE1223Samukh
16Ismayilov Murad13430114AZE1206Sumgayit
17Soltanov Nihad13427385AZE1171Shirvan
18Tahirov Abbas13421956AZE1171Khojavand
19Huseynov Nihad13426389AZE1143Lankaran
20Babayev Tunar ?13439421AZE1111Sumgayit
21Jumayev Farda13434276AZE1077Gakh
22Aghazada Murad13421840AZE1241Sumgayit
23Mammadov Aykhan Arif13450190AZE2000Gandja
24Aghakishi Ramal13427164AZE1800Oghuz
25Aliyev Tunar13443526AZE1800Agjabedi
26Amiraslanov RustamAZE1800Tovuz
27Garakhanov Murad13427210AZE1800Yardimli
28Gasimov Khatai13443992AZE1800Agjabedi
29Gurbanov Amin13443461AZE1800Agjabedi
30Gurbanov Royal13443542AZE1800Agjabedi
31Hasanov AgshinAZE1800Gadabay
32Babayev Anvar13451324AZE1600Sheki
33Bakirli Tunar13434209AZE1600Mingachaur
34Ismayilov Ismayil Miralam13451626AZE1600Agjabedi
35Jalilov ElanAZE1600Zardab
36Majnunov RufatAZE1600Zardab
37Okrojanashvili Levan13434314AZE1600Gakh
38Sadigov NahidAZE1600Barda
39Imranli YusifAZE1400Barda
40Mehdiyev RavanAZE0Jabrayil
Advertisement