Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm 01.02. - 02.02.2020. (RŠS)

Last update 02.02.2020 13:06:24, Creator/Last Upload: savieniba

LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 8 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Alphabetical list

No.NameFEDClub/City
1Ambarcumjans GrairsLATRŠS/ L. Borisovs
2Ambarcumjans SarkissLATRŠS/ L. Borisovs
3Aniņš AdriansLATV. Troņenkovs
4Aniņš PēterisLAT-
5Apinis Madars AndrejsLATRŠS/ V. Rožlapa
6Aronoviča AmēlijaLATT. Kalniņš
7Barasovs DimitrijsLATT. Kalniņš
8Barinovs DemjansLATN. Kovšuns
9Bērziņa JeļenaLATA. Raudive
10Bērziņs MihailsLATA. Raudive
11Biķernieks AnrijsLATV. Troņenkovs
12Dābols JānisLATRŠS/ E. Ungurs
13Dmitrijevs OļegsLATT. Kalniņš
14Doķe ElzaLATV. Putka
15Ercmanis ArtūrsLATS. Harlinska
16Frolovs ŅikitaLATRŠS/ L. Gordijeviča
17Gauja Hugo GeorgsLATR. Vidruska
18Gavras MaksimsLATP. Ni
19Hendriks AleksandrsLATRŠS/ V. Putka
20Ivanišvili MaksimsLATRŠS/ L. Gordijeviča
21Ivulāns PatriksLATS. Harlinska
22Jakovļevs ArtūrsLATRŠS/ L. Gordijeviča
23Jerļepesovs Muhamed MadijLATRŠS/ L. Borisovs
24Jurēvics TeodorsLATRŠS/ E. Ungurs
25Kalniņa KristaLATRŠS/ L. Ungure
26Kargapoļcevs MarksLATRŠS/ L. Borisovs
27Klaucāns AlansLATRŠS/ N. Katišonoks
28Kotāns KristersLATS. Harlinska
29Kotovs ArtemijsLATRŠS/ L. Gordijeviča
30Kotovs IļjaLATRŠS/ L. Gordijeviča
31Kurmelis JēkabsLATS. Harlinska
32Lavriņenko SergejsLATRŠS/ L. Borisovs
33Ļebedevs ArtemijsLATA. Raudive
34Ļeščenko MaksimsLATRŠS/ V. Putka
35Lokomets BenjaminsLATA. Raudive
36Markovs ErnestsLATRŠS/ E. Ungurs
37Mārtiņsons RobertsLATRŠS/ A. Kažoks
38Meļņičenko TimursLATRŠS/ L. Borisovs
39Miheikins BogdansLATRŠS/ V. Putka
40Ostašs GustavsLATRŠS/ E. Ungurs
41Ostrovskaja AļisaLATT. Kalniņš
42Ozoliņa ElīnaLATRŠS/ L. Ungure
43Ozoliņš RobertsLATRŠS/ L. Ungure
44Pantelis RalfsLATRŠS/ V. Putka
45Pētersons FranksLATRŠS/ V. Putka
46Piskovskis DansLATN. Kovšuns
47Pogorelovs MihailsLATP. Ni
48Pokatovs KirillsLATP. Ni
49Priede UvisLATV. Troņenkovs
50Pucēns GustavsLATN. Kovšuns
51Puzo RobertsLATRŠS/ J. Valeinis/ V. Putka
52Roškova ViktorijaLATA. Raudive
53Severnijs ŅikitaLATN. Kovšuns
54Sidorenko SavelijsLATA. Raudive
55Siliņš MiksLATV. Troņenkovs
56Siņicina JevgēnijaLATN. Kovšuns
57Slava AdriansLATV. Troņenkovs
58Sļivkina KatrīnaLATT. Kalniņš
59Šolins MartinsLATV. Troņenkovs
60Strads ArtūrsLATRŠS/ A. Kažoks
61Teremranova SofijaLATA. Raudive
62Timofejeva KristinaLATT. Kalniņš
63Tkačovs StaņislavsLATA. Raudive
64Turks DominiksLATRŠS/ E. Ungurs
65Vasins FilipsLATRŠS/ V. Putka
66Veide Karlis EdvardsLATS. Harlinska
67Verbovskis DaniilsLATA. Raudive
68Voronin NikitaLATP. Ni
69Žideļūns RalfsLATRŠS/ V. Rožlapa
70Žukova MargaritaLATP. Ni
71Žukovs ArtursLATP. Ni
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use,