Os Campeonatos Nacionais de Jovens em Portimão, foram ADIADOS devido ao vírus (COVID-19)

CNJovens 2019/2020 Sub16

Təşkilatçı(lar)Federação Portuguesa de Xadrez
FederasiyaPortugal ( POR )
Turnir direktoruA Nomear
Baş hakimA Nomear
Nəzarət vaxtı1h30 + 30
Keçirilmə yeriPortimão
Reytinq hesablanmasıMilli reytinq, Beynəlxalq reytinq
Tarix2020/04/04 a(ə) 2020/04/08
Reytinq-Ø1450
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə11.03.2020 01:19:37, Yaradan/Son yükləmə: portuguese chess federation (licence 22)

Turnir seçimiCNJovensSub08, CNJovensSub10, CNJovensSub12, CNJovensSub14, CNJovensSub16, CNJovensSub18, CNJovensSub20
LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turnir detalları yoxdur, bayraq yoxdur
Komandanın ümumi görünüşüPOR
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Bütün qrupların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No. AdIDFideIDFEDRtgITipGrKlub/Şəhər
1
SILVA Pedro Gil Ferreira Da376151946102POR2008U16Forum Airão São João
2
SISMEIRO Miguel Borges Esperança Ribeir386831950975POR1987U16EXP - Escola Xadrez Porto
3
SIMÕES Miguel Patrício Caldeira371321946307POR1873U16CCD Corvos do Lis
4
PINA Tiago Miguel Catalão Lopes E P386181950673POR1845U16CXAE Filipa de Lencastre
5
MARTINS José Carlos Caetano377711946005POR1734U16AX Portugal / AtlantiDiag
6
AVELINO Camila Biscaya359991938975POR1732U16ADRC Mata de Benfica
7
RIBEIRO Rodrigo Martins Santos361921938398POR1727U16Clube Académico Têssera
8
ABDURRAMANE Dánial Germano411081962523POR1621U16AX Portugal / AtlantiDiag
9
GUERREIRO José Velho376321945149POR1512U16Independente FC Torrense
10
MARQUES Luís Filipe Ribeiro380131948245POR1375U16Academia Xadrez Gaia
11
BORGES Rafael Peres372141944800POR1356U16CR Estarreja
12
REMEDIOS Afonso Gabriel Sena339771941704POR1327U16ADRC Mata de Benfica
13
GAMA João Tiago Corregedor Da Fonse403141961160POR1316U16CCR Coruchéus
14
ROCHA Daniel Gonçalo Henriques386311950819POR1282U16Ateneu Popular do Montijo
15
BERNARDO Beatriz Nunes405101961152POR1204U16CCR Coruchéus
16
MONTEIRO Simão Costa399781959670POR1203U16Loulé++CX Torres Al-Gharb
17
SILVA Diogo Miguel Caeiro399681957945POR1158U16Loulé++CX Torres Al-Gharb
18
SANTANA Mariana Peixoto356391939092POR1147U16CX Colégio Português
19
DOLORES Ines Filipa Azevedo359391935976POR1044U16CX Colégio Português
20
GONÇALVES Rodrigo Morgado399641961691POR1041U16CX UGT Viseu
21
CALADO Carlos Fernando Cordeiro Perei399491958810POR0U16CX UGT Viseu
22
ESTEVES Inês Cancelas399511958780POR0U16CX UGT Viseu
Advertisement