Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Unileasing Open 2011, Betonové stavby Open B

Poslední aktualizace11.07.2011 10:32:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Ružička VáclavCZE1997ŠK Kladno
2Kovář PetrCZE1994TJ Slavoj Dvorec
3Kepka MiloslavCZE1982TJ ČZ Strakonice
4Folta JaroslavCZE1932ŠK Global Sokolov
5Váchal JosefCZE1910TJ Sokol Postřekov
6Perík AloisCZE1881TJ Mariánské Hory
7Chmelík LadislavCZE1868Šachklub města Dobrovice
8Haderka KarelCZE1868Tatran Litovel
9Lener JaroslavCZE1854ŠK Praha-Smíchov
10Muzikář MartinCZE1833ŠK Sokol Vyšehrad
11Jánská JitkaCZE1817ŠK Sokol Klatovy
12Mejzr JanCZE1805Šachklub města Dobrovice
13Nisztuk MichalPOL1796Slupsk
14Pýchová NelaCZE1793TJ Spartak Vlašim
15Kovář VáclavCZE1790TJ Slavoj Dvorec
16Vacek JosefCZE1785Sokol Tábor
17Čekan PetrCZE1779TJ Slavoj Dvorec
18Vavroušek PetrCZE1770TJ Spartak Choceň
19Strašlipka JiříCZE1758ŠK Teplice
20Sova ZdeněkCZE1755ŠK Sokol Klatovy
21Zika VáclavCZE1748ŠK Teplárna Praha-Malešice
22Bezdíček MilošCZE1745ŠK 64 Brno
23Bodický MichalCZE1745SK Pyrit Příbram
24Brázda AntonínCZE1738ŠK UNION Louny
25Kadlec AdamCZE1738ŠK Vyšehrad
26Strnad JakubCZE1738Sokol Praha-Kobylisy
27Kopřiva MartinCZE1728Sokol Domažlice
28Zoufalý PetrCZE1722Baník HEXION Sokolov
29Pechát JosefCZE1718TJ Košutka Plzeň o.s.
30Odehnalová LeonaCZE1716ŠACHklub Tábor
31Žbánek JanCZE1712SK Pyrit Příbram
32Novák LukášCZE1708ŠACHklub Tábor
33Vytácek MartinCZE1699Sokol Buštěhrad
34Vnouček PavelCZE1697ŠK Teplice
35Lorenc DavidCZE1686ŠK Líně
36Skalný PetrCZE1685Šachklub města Dobrovice
37Bainhofner JiříCZE1683ŠK Smíchov Praha
38Novotný PetrCZE1682Šachklub města Dobrovice
39Tejček BohumilCZE1677Baník HEXION Sokolov
40Šilhavý JosefCZE1677USK Praha
41Köchert BedřichCZE1673ŠK Teplice
42Vaško PavelCZE1672TJ Bohemians Praha
43Kocandová MartinaCZE1667ŠK Sokol Klatovy
44Voršilka JiříCZE1666SK OAZA Praha
45Zimovčák ZdeněkCZE1659TJ Praha-Pankrác
46Lešetický VladimírCZE1655ŠK Přeštice
47Mareška DanielCZE1639TJ Slavoj Dvorec
48Simon JanCZE1632ŠK Týn nad Vltavou
49Nový JanCZE1631ŠK Přeštice
50Žák JiříCZE1627TJ Slovan Velvary
51Hurdzan TomášCZE1622ŠK Sokol Klatovy
52Odehnalová AndreaCZE1617ŠACHklub České Budějovice
53Hochman JanCZE1595SK Pyrit Příbram
54Štross FrantišekCZE1575DDM Praha 6
55Kuba MilanCZE1555SK Pyrit Příbram
56Obršál JosefCZE1549ŠK Teplice
57Kalista RadekCZE1543ŠK Sokol Klatovy
58Fouček ŠimonCZE1536SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn
59Pařízek VojtechCZE1526Sokol Praha-Kobylisy
60Steinbauer FilipCZE1516ŠACHklub České Budějovice
61Horák MartinCZE1504Sokol Český Brod
62Žilavý JanCZE1500ŠACHklub Tábor
63Dolanský LukášCZE1479ŠACHklub Tábor
64Macner JanCZE1476ŠK Sokol Klatovy
65Sokolovská JitkaCZE1474ŠK Teplárna Praha-Malešice
66Nuc KryštofCZE1468QCC České Budějovice, sportovní klu
67Novák MartinCZE1460QCC České Budějovice, sportovní klu
68Miesbauer JanCZE1411ŠACHklub Písek
69Fürbacher Milan ml.CZE1384ŠK Sokol Klatovy
70Rybín JanCZE1383ŠACHklub Tábor
71Štech PavelCZE1372QCC České Budějovice, sportovní klu
72Sadil JanCZE1365ŠK KDJS Sedlčany
73Knotek PetrCZE1364ŠACHklub Tábor
74Fürbacher Milan st.CZE1358nereg.
75Jedlička PavelCZE1354
76Helebrand FrantišekCZE1340TJ Spartak Vlašim
77Koucha Maryam AminaCZE1337ŠK Sokol Klatovy
78Macner DavidCZE1337ŠK Sokol Klatovy
79Holy FilipCZE1334TJ Sokol Plzeň-Letná
80Havelka JonášCZE1308QCC České Budějovice, sportovní klu
81Doležalová LadaCZE1301ŠACHklub Tábor
82Žilavá KateřinaCZE1294ŠACHklub Tábor
83Králová JosefínaCZE1250TJ Praha-Pankrác
84Mykiska VojtěchCZE1250ŠK Sokol Vyšehrad
85Polanský Adam LubošCZE1250Chess Most
86Vilímová JulieCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
87Zeman MatyášCZE1250QCC České Budějovice, sportovní klu
88Zlámaná AnnaCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
89Šustr DominikCZE1250ŠACHklub Tábor
90Šustr MartinCZE1250ŠACHklub Tábor
91Švanda OndřejCZE1250TJ Štefanydes Polička
92Boučková AnnaCZE1100Sokol Praha-Kobylisy
93Kadlec JaroslavCZE1100ŠACHklub České Budějovice
94Mykiska MojmírCZE1100ŠK Sokol Vyšehrad
95Tůmová AnnaCZE1100ŠACHklub Tábor
96Zeman LukášCZE1100QCC České Budějovice, sportovní klu
97Zimmermann LadislavCZE1100Šachklub města Dobrovice
98Švanda AdamCZE1100TJ Štefanydes Polička
99Bosák VladimírCZE1000ŠACHklub Písek
100Kovář MichalCZE1000TJ Slavoj Dvorec
101Lhotský Zdeněk ml.CZE1000SK OAZA Praha
102Lhotský Zdeněk st.CZE1000SK OAZA Praha
103Mykiska AntonínCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad
104Mykiska MartinCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad
105Rejthar JanCZE1000ŠK Sokol Klatovy
106Rejthar KarelCZE1000nereg.
107Strnad JiříCZE1000TJ Slavoj Dvorec
108Zlámaná TáňaCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
Advertisement