Відкритий Чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат до 18 років

Posledná aktualizácia 16.02.2020 16:30:22, Creator/Last Upload: lviv region cf

Výber turnajaRAPID, BLITZ, U20, U18
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.MenoFideIDElopohlavieKlub
1Придун Андрій Мф/Мс МС141458982360ДЮСШ "Дебют" (Желяндинов В.)
2Медведик Володимир Мф/Кмс КМС141371862311Бродівська ДЮСШ, (Мисак Б.)
3Чугай Роман Кмс КМС141846562144ЛША, (Фірман Н.)
4Білецький Дмитро 1141632762128ДЮСШ "Старт"/ ЛША (Музичук О., Фірм
5Шала Максим Кмс КМС141913772117ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
6Федак Ігор Кмс КМС141526302111ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
7Білий Василь 1141750102087ДЮСШ ім. І. Боберського (Соловйов О
8Тишнюк Роман 1141911132084ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
9Іванов Тарас 1141841172060ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
10Кравець Юлія Кмс КМС141628222060wДЮСШ "Старт" (Музичук О.)
11Дубневич Максим 1141840012054ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
12Ковальчук Віктор 1141913342050ДЮСШ "Дебют" (Щербаков В.)
13Гнатишин Анастасія 1141983392034wДЮСШ "Дебют" (Желяндинов В.)
14Ковальський Роман 1141842142027ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
15Карвацький Олексій 1141910592020ДЮСШ "Дебют" (Бібо І., Грабінський
16Коваль Дарій 1141795471985ЛША, (Фірман Н.)
17Скарбарчук Тетяна 1141844941985w"Тризуб Плюс", (Губка Р)
18Волощук Святослав 1341251671966ДЮСШ "Старт" (Музичук О.)
19Хайруллін Олександр 1141841761933Е2-Е4, (А. Грех)
20Піх Матвій 1141843971928ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
21Громяк Артем 1141748391921ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
22Збожний Максиміліан 1141961311920ДЮСШ "Дебют" (Желяндинов В.)
23Захарчин Андріан 1141845911919ЛШК (Цибуляк Л.)
24Ожайська Ярина 1141959761919wДЮСШ "Дебют" (Кравець І.)
25Шевчук Дмитро 1341118911911ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
26Лемещук Роман 1141921441910ДЮСШ "Дебют" (Желяндінов В., Мелешк
27Полуліх Степан 1141353371903ЛНУ, (Попович С.)
28Бистрий Павло 1141662081901ЛША, (Фірман Н.)
29Кінаш Богдан 1141969211896ЛША, (Фірман Н.)
30Кондратюк Вікторія 1141751341880wДЮСШ ім. І. Боберського (Соловйов О
31Бондар Дар'я 1141884901871wШШК "Гросмейстр",Кам‘янець-Под., (Б
32Чичкевич Богдан 1141975451859ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
33Мочевинський Тарас 1141919381856ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
34Марченко Юрій 1141983801849ДЮСШ "Дебют" (Щербаков В.)
35Кальмук Ярополк 1341025741845ЛША, (Фірман Н.)
36Франків Олександр 1141848181837ДЮСШ "Дебют" (Желяндинов В.)
37Цитуля Яна 1141567681836wДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
38Ткачук Владислав 1341147931834ДЮСШ "Дебют" (Лисенко Є.)
39Смерик Андрій 1141960501832ЛША, (Фірман Н.)
40Гривастов Дмитро 1341279841823ДЮСШ "Дебют" (Ромашов А., Желяндіно
41Хомицька Катерина 1141921281818wЛША, (Фірман Н.)
42Величко Семен 1341251401816ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
43Кос Семен 1141795391814ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
44Малиш Дмитро 1141959681809м.Броди, (Мисак Б.)
45Карпінець Андріан 1341003771805ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В., Терлец
46Конюшенко Орест 1141810701797ЛША, (Фірман Н.)
47Бахор Катерина 1141637131796wЛША, (Фірман Н.)
48Йонка Юрій 1141845831786"Black&Whate", (Гись Т.)
49Загайний Арсен 1341323681785ДЮСШ "Дебют" (Волошинський Л.)
50Лейко Нестор 1141886271782ДЮСШ "Дебют" (Ромашов А.)
51Бондаренко Максим 1341001301781ЛША, (Фірман Н., Гись Т.)
52Савич Максим 1341311401774ЛША, (Фірман Н.)
53Годій Володимир 1341179201767ЛША, (Фірман Н.)
54Гадомська Лілія 1141968831765wГородоцька ДЮСШ (Мелешко В.)
55Ратальський Артур 1141601701737ДЮСШ "Старт" (Музичук О.)
56Левицький Любомир 1341321551721ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
57Тимчишин Володимир 1141977311714Городоцька ДЮСШ (Мелешко В.)
58Жук Максим 1141914071713ДЮСШ "Дебют" (Желяндинов В.)
59Грабінська Анна 1141469401712wДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
60Єлізаров Володимир 1141795121706Городоцька ДЮСШ (Мелешко В.)
61Величко Софія 2341251591698wДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
62Надворний Маркіян-Михайло 1141843031696"Black&Whate", (Гись Т.)
63Легінович Максим 1341005391694"Орігамі", (Лорньє П.)
64Кравець Дмитро 2141642721676ДЮСШ "Старт" (Музичук О.)
65Волошин Павло 1341045501660ЛША, (Фірман Н.)
66Щепаняк Артем 2341351701611Е2-Е4, (Нощенко І.)
67Буслик Андріана 2341001560wЛША, (Костів М.)
68Буслик Богдана 2341001640wЛША, (Костів М.)
69Вей Христина 1341007760wЛША, (Мацейко М, Борецький С)
70Веселовський Дмитро 2341547520ЛША, (Костів М.)
71Висоцький Олексій 2341477480ш.ш. "Тура", (Пукач І.)
72Войналович Денис 2341492870ЛША, (Костів М.)
73Войтко Юліана 2141664450wГородоцька ДЮСШ (Мелешко В.)
74Волошинська Меланія 2141770300wБудинок Шахів Сокільники, (Ромашов
75Гавкер Маркіян 2341338100ДЮСШ "Дебют" (Ромашов А.)
76Галаїшин Соломія 2341161170wЛША, (Савчук Ю.)
77Дацьків Анна-Марія 2341491550wЕ2-Е4, (А. Грех)
78Ждиняк Всеволод 1341071930ЛША, (Фірман Н.)
79Карпінець Захар 2341362400ДЮСШ "Дебют" (Терлецький О.)
80Криворучко Михайло 1341270700Е2-Е4, (А. Грех)
81Мочурад Яна 1341271780wЛША, (Фірман Н.)
82Пенцко Станіслав 1341324220ДЮСШ "Дебют" (Грабінський В.)
83Рожко Роман 2341251320ЛША, (Борецький С., Мацейко М.)
84Стойко Олег 1341481160ЛША, (Борецький С.)
85Тимчишин Ірина 2141977150wГородоцька ДЮСШ (Мелешко В.)
86Хороз Богуслав 2141879900ЛША, (Костів М.)
87Чернов Давид 1341142460Е2-Е4/ЛША (Мацейко М., Грех А.)
88Чунис Юрій 2341360370ЛША, (Мацейко М, Борецький С)
89Шемелинець Михайло 2141835950Городоцька ДЮСШ (Мелешко В.)