TAJFUN Ljubljana chess festival

Son yükləmə12.03.2020 19:29:02, Yaradan/Son yükləmə: ljubljanachess

LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turniri ətraflı göstər, bayraq yoxdur
Komandanın ümumi görünüşüAUT, BIH, BLR, CRO, CZE, ENG, ESP, FIN, FRA, GRE, IND, ISR, PER, RUS, SLO, SRB, UKR, WLS
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Oyun cədvəli
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No. AdFideIDFEDRtgCinsKlub/Şəhər
1
GMLagarde Maxime662399FRA2658
2
GMBernadskiy Vitaliy14100371UKR2629
3
GMMartinez Alcantara Jose Eduardo3805662PER2623
4
GMAzarov Sergei13501470BLR2604
5
GMIvaniševič Ivan912417SRB2602ŠD Ptuj
6
GMShevchenko Kirill14129574UKR2592
7
GMMarkuš Robert921637SRB2591ŠK Ljubljana
8
GMPerunovic Milos921629SRB2589
9
GMKadric Denis14403803BIH2579
10
GMHalkias Stelios4201809GRE2563
11
GMPalac Mladen14500116CRO2535ŠK Branik Maribor
12
GMBeliavsky Alexander14602377SLO2517ŠD Ptuj
13
GMŠebenik Matej14602296SLO2498ŠK Ljubljana
14
GMTratar Marko14600684SLO2441ŠK Branik Maribor
15
FMŠubelj Jan14618583SLO2408ŽŠK Maribor
16
FMSrebrnič Marko14603616SLO2400ŠD Posočje
17
IMSatyapragyan Swayangsu5004306IND2397
18
FMGlobus Or2816776ISR2392
19
GMSundararajan Kidambi5005370IND2389
20
FMŠpalir Jernej14606518SLO2388ŠD Posočje
21
WGMUnuk Laura14609215SLO2379wŠK Ljubljana
22
FMBelous Mikhail14127555UKR2362
23
FMMarn Jan14619245SLO2360ŽŠK Maribor
24
FMTimagin Piotr4137698RUS2337ŠK Žalec
25
IMJelen Igor14600668SLO2332ŠK Ig
26
FMBeletič Danijel14602709SLO2328ŠD Posočje
27
FMPastar Slaven14402718BIH2323
28
MKZirkelbach Maj14613395SLO2278ŠD KRKA Novo mesto
29
FMDushyant Sharma25065130IND2270
30
MKZupančič Jernej14607280SLO2262ŠD KRKA Novo mesto
31
WMKVidic Teja14605511SLO2242wŽŠK Maribor
32
WFMJanželj Lara14608391SLO2207wŠK Ig
33
MKDebevec Blaž14605813SLO2188ŠK Komenda
34
CMKett Tim1801210WLS2178
35
IMWeinzettl Ernst1600575AUT2163
36
IMPraveen Kumar C5007372IND2158
37
Halmeenmaki Tuomo502774FIN2132
38
WFMUrh Zala14611481SLO2108wŠK Stari Mayr Kranj
39
CMLlopis De Aysa Manuel2203162ESP2082
40
Le Pen Steven612197FRA2080
41
MKSušnik Matej14600846SLO2023ŠS Tomo Zupan Kranj
42
IHerega Nejc14634058SLO2006ŠK Nova Gorica
43
Pavlin Damijan14643154SLO1993wŠD Gorenjka Lesce
44
Mihelič Vesna14625520SLO1966wŠD Mengeš-Trzin
45
MKButala Marjan14601052SLO1921KPŠRD Karel Jeraj
46
Gratze Michael1613871AUT1919
47
IIIKrupenko Peter14637162SLO1916ŠK Trzin
48
Stokes Paul C419010ENG1857
49
Spanton Tim R404802ENG1837
50
Skielnik Joseph J423807ENG1811
51
MKMlačnik Janez14606909SLO1799KPŠRD Karel Jeraj
52
Rumsey Victor B432873ENG1768
53
WMKPajek Tjaša14616831SLO1711wŠD KRKA Novo mesto
54
Strugo Victor651060990FRA1710
55
Le Pen Michel656330FRA1696
56
IIVičič Mark14632772SLO1677ŠK Nova Gorica
57
IIVertačnik Viktor14604620SLO1608KPŠRD Karel Jeraj
58
IIČižman Gregor14605660SLO1541KPŠRD Karel Jeraj
59
Kobersky Petr385816CZE1518
60
Levstik Taja14638851SLO1342wŠD Kočevje
61
Jelen Luka14632985SLO1309ŠK Ig
62
Jelen Anja14625458SLO1307wŠK Ig
63
IIVičič Maks14632764SLO1272ŠK Postojna
64
Timagina Sofia14640422SLO1163wŠD Mengeš-Trzin
Advertisement