Provincial Pioneril por Equipos 2020 - U8

Təşkilatçı(lar)3502848 Morales Romero, Romero
FederasiyaCuba ( CUB )
Baş hakim3516075 Ramirez Diaz, Jose Luis
Nəzarət vaxtı60:30 seg bonus a finisch
Keçirilmə yeriLa Habana
Reytinq hesablanması -
Tarix2020/01/18
Reytinq-Ø1004
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə27.01.2020 22:55:41, Yaradan: ramcuba,Son yükləmə: ajedrezcubano

Parametrlər Turnir detalları yoxdur, Turnir təqvimi ilə link
Siyahılar7 turdan sonra yekun sıralama, Komanda-Başlanğıc sıralaması
Komanda nəticələri tur-nəticələrlə, Team-Composition without round-results, 7 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama
Oyunçuların başlanğıc sıralaması, Oyunçuların əlifba sıralaması
Komanda cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7
Statistikalar, Oyun cədvəli
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Lövhə cütlənmələri

7. Tur da 2020/01/18
Bo.1  Habana ViejaRtg-6  CerroRtg3 : 1
1.1
Alvarez Alburquerque, Leandro
1252-
Ricardo Perez, David Manuel
00 - 1
1.2
Cabrales Delgado, Karlos Manuel
0-
Ferrer Planas, Karel Raul
01 - 0
1.3
Miro Allue, Ana Laura
0-
Garcia Sotolongo, Sofia
01 - 0
1.4
Garcia Rosales, Gabriela
0-
Buedo, Kamila Alejandra
0+ - -
Bo.12  PlayaRtg-8  GuanabacoaRtg4 : 0
2.1
Barroso Obregon, Victor Manuel
0-
Feria Cespedes, Cesar
01 - 0
2.2
Friman Coromina, Diego
0-
Rodriguez Azcuy, Adriel
01 - 0
2.3
Mendoza Suarez, Diana Laura
0-
Lopez Alfonso, Anyel
01 - 0
2.4
Garcia Barreto, Laura
0-
Pedroso Morales, Alexa
0+ - -
Bo.3  Arroyo NaranjoRtg-9  Habana del EsteRtg3 : 1
3.1
Cesar Scully, Juan Carlos
0-
Rances Cylwik, Disvanny
01 - 0
3.2
Avila Portales, Josue Noel
0-
Jimenez Moure, Fabian
00 - 1
3.3
Machin Robbio, Ariadna
0-
Carmona Hayes, Nathali
01 - 0
3.4
Jimenez Mejia, Kamila Dailianne
0-
Garcia Otaño, Ainerik
01 - 0
Bo.11  MarianaoRtg-2  10 de OctubreRtg2 : 1
4.1
Luero Cruz, Diego
0-
Fernandez Patino, Hanoy
01 - 0
4.2
Garcia Rill, Oslan
0-
Ramos Estrada, Fabian Enrique
01 - 0
4.3
3
0-
Alonso Rodriguez, Alexandra
0- - +
4.4
Gonzalez de la Cruz, Milizabeth
0-
Lemus Cespedez, Lizbeth Sofia
0- - -
Bo.13  PlazaRtg-10  La LisaRtg2½:1½
5.1
Hernandez Batista, Carlos Carlos
0-
Pena Nodarse, Robin Rafael
0½ - ½
5.2
Calvino Orasma, Nicolas
0-
Morales Mora, Keisbel David
0+ - -
5.3
Diaz Arceo, Maria Karla
0-
Bents Ramos, Alexandra
0+ - -
5.4
Fernandez Vila, Fernanda
0-
Alvarez Alvarez, Katherin
00 - 1
Bo.7  CotorroRtg-4  BoyerosRtg3 : 1
6.1
Sierra Amador, Jose Carlos
0-
Martinez Freide, Daniel Raul
01 - 0
6.2
Domenech Gil, Jose Michel
0-
Sainz Valdes, Jeison
00 - 1
6.3
Valdivia Espinosa, Karina Alexandra
0-
Perez Sanchez, Sofia Edith
0+ - -
6.4
Diaz Duran, Karen
0-
4
0+ - -
Bo.5  Centro HabanaRtg-14  ReglaRtg1 : 3
7.1
Goveda Pupo , Eduardo
0-
Perez Gomez, Cesar
0+ - -
7.2
Roja Vino, Jason
0-
Fleitas Valdes, Caleb
0- - +
7.3
Valdez Obregon, Lia
0-
Garcia Perez, Katherin de la Caridad
0- - +
7.4
Chan Quesada, Mia
0-
Rodriguez Perez, Emily
0- - +