Provincial Pioneril por Equipos 2020 - U8

Təşkilatçı(lar)3502848 Morales Romero, Romero
FederasiyaCuba ( CUB )
Baş hakim3516075 Ramirez Diaz, Jose Luis
Nəzarət vaxtı60:30 seg bonus a finisch
Keçirilmə yeriLa Habana
Reytinq hesablanması -
Tarix2020/01/18
Reytinq-Ø1004
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə27.01.2020 22:55:41, Yaradan: ramcuba,Son yükləmə: ajedrezcubano

Parametrlər Turnir detalları yoxdur, Turnir təqvimi ilə link
Siyahılar7 turdan sonra yekun sıralama, Komanda-Başlanğıc sıralaması
Komanda nəticələri tur-nəticələrlə, Team-Composition without round-results, 7 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama
Oyunçuların başlanğıc sıralaması, Oyunçuların əlifba sıralaması
Komanda cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7
Statistikalar, Oyun cədvəli
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Lövhə cütlənmələri

3. Tur da 2020/01/18
Bo.3  Arroyo NaranjoRtg-1  Habana ViejaRtg1 : 3
1.1
Cesar Scully, Juan Carlos
0-
Alvarez Alburquerque, Leandro
12520 - 1
1.2
Avila Portales, Josue Noel
0-
Leonard Izahim, Pablo M.
0+ - -
1.3
Machin Robbio, Ariadna
0-
Miro Allue, Ana Laura
00 - 1
1.4
Jimenez Mejia, Kamila Dailianne
0-
Garcia Rosales, Gabriela
00 - 1
Bo.12  PlayaRtg-9  Habana del EsteRtg3 : 1
2.1
Barroso Obregon, Victor Manuel
0-
Rolando Velazquez, Angel
0+ - -
2.2
Friman Coromina, Diego
0-
Rances Cylwik, Disvanny
01 - 0
2.3
Mendoza Suarez, Diana Laura
0-
Carmona Hayes, Nathali
01 - 0
2.4
Garcia Barreto, Laura
0-
Garcia Otaño, Ainerik
00 - 1
Bo.13  PlazaRtg-2  10 de OctubreRtg2 : 2
3.1
Hernandez Batista, Carlos Carlos
0-
Fernandez Patino, Hanoy
00 - 1
3.2
Calvino Orasma, Nicolas
0-
Ramos Estrada, Fabian Enrique
00 - 1
3.3
Diaz Arceo, Maria Karla
0-
Alonso Rodriguez, Alexandra
01 - 0
3.4
Fernandez Vila, Fernanda
0-
Lemus Cespedez, Lizbeth Sofia
01 - 0
Bo.6  CerroRtg-11  MarianaoRtg3 : 0
4.1
Ricardo Perez, David Manuel
0-
Luero Cruz, Diego
01 - 0
4.2
Ferrer Planas, Karel Raul
0-
Garcia Rill, Oslan
01 - 0
4.3
Garcia Sotolongo, Sofia
0-
3
0+ - -
4.4
Buedo, Kamila Alejandra
0-
Gonzalez de la Cruz, Milizabeth
0- - -
Bo.8  GuanabacoaRtg-14  ReglaRtg2 : 2
5.1
Feria Cespedes, Cesar
0-
Perez Gomez, Cesar
01 - 0
5.2
Rodriguez Azcuy, Adriel
0-
Trujillo Nieves, Josue
01 - 0
5.3
Lopez Alfonso, Anyel
0-
Garcia Perez, Katherin de la Caridad
00 - 1
5.4
Pedroso Morales, Alexa
0-
Rodriguez Perez, Emily
00 - 1
Bo.7  CotorroRtg-10  La LisaRtg3 : 1
6.1
Sierra Amador, Jose Carlos
0-
Pena Nodarse, Robin Rafael
01 - 0
6.2
Domenech Gil, Jose Michel
0-
Morales Mora, Keisbel David
01 - 0
6.3
Valdivia Espinosa, Karina Alexandra
0-
Bents Ramos, Alexandra
01 - 0
6.4
Castro Noguet, Rachely de la Caridad
0-
Alvarez Alvarez, Katherin
00 - 1
Bo.4  BoyerosRtg-5  Centro HabanaRtg1 : 1
7.1
Martinez Freide, Daniel Raul
0-
Goveda Pupo , Eduardo
00 - 1
7.2
Sainz Valdes, Jeison
0-
Roja Vino, Jason
0+ - -
7.3
Perez Sanchez, Sofia Edith
0-
Valdez Obregon, Lia
0- - -
7.4
4
0-
Chan Quesada, Mia
0- - -