Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2019/20 - 4.turnaj

OrganizátorCVČ Liptovský Mikuláš, Liptovská šachová škola
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaRoman Králik
Hlavný rozhodcaJuraj Ivan
RozhodcaMarian Taragel
Bedenkzeit2x10min + 5s
MiestoCVČ Liptovský Mikuláš
Rating calculation -
Dátum2020/01/25
Ø rating1070
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 25.01.2020 18:59:50, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypKlub
1Strapec Lukas14959712SVK15000CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
2Duda Daniel14955628SVK14080CH14Msk Kdv Kezmarok
3Vastik Lukas73618721SVK14050CH14Cvc Vcielka Puchov
4Elias Simon14958384SVK01379CH11CVC Zilina
5Selvek David14961113SVK13750CH14Sk Cvc Lendak
6Gollner Martin14959569SVK13540CH11Liptovska Sachova Skola
7Kluska Lukas14966891SVK12950CH11Oravska Sachova Skola
8Kusy Adam73616435SVK12820CH11Liptovska Sachova Skola
9Duda Filip14963604SVK01277CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
10Morongova Vanesa14951312SVK12400wDMSk Bijacovce
11Vastik Tomas73616265SVK12200CH14Cvc Vcielka Puchov
12Goc Matus14955695SVK11940CH14Liptovska Sachova Skola
13Dorusa Simon14963426SVK01190CH11CVC Zilina
14Olexova Laura14961270SVK11520wD14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
15Simalcikova Sara73611670SVK11440wD14Osk Renop Liptovska Tepla
16Kluska David14966883SVK01121CH08Oravska Sachova Skola
17Dudova Viktoria14963590SVK01108wD14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
18Pitak Patrik14963906SVK01100CH08Tj Mladost Zilina
19Koscelnikova Monika14967073SVK01089wD11Msk Kdv Kezmarok
20Strapec Tomas14967685SVK01088CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
21Konopova Barbora14956985SVK01055wD14Sk Cvc Lendak
22Kapral Roland14951479SVK10470CH14Msk Kdv Kezmarok
23Fronko Ondrej14966590SVK01030CH11Liptovska Sachova Skola
24Badzik MartinSVK01000CH08ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
25Balko Marek73618586SVK01000CH14Kalameny
26Bernath Peter14970465SVK01000CH14Sk Bijacovce
27Dalak Teodor14967715SVK01000CH11Sachovy Klub Brezno
28Dudova Karin14969297SVK01000wD08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
29Elias Fedor14967308SVK01000CH08CVC Zilina
30Fridman JakubSVK01000CH11ZS JDM L.Hradok
31Glejtek SamuelSVK01000CH14ZS Zakamenne
32Gonsorova DominikaSVK01000wD14ZS Zakamenne
33Halcin Adrian14967090SVK01000CH14Sk Cvc Lendak
34Halcin Erik14967103SVK01000CH11Sk Cvc Lendak
35Halcinova Alena14967111SVK01000wD11Sk Cvc Lendak
36Janecko TomasSVK01000CH11ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
37Kakus Oliver73619051SVK01000CH14Oravska Sachova Skola
38Kalata Martin14967081SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
39Kocurova Valeria73618926SVK01000wD11Oravska Sachova Skola
40Kolencik Lukas14967944SVK01000CH14Oravska Sachova Skola
41Kovac MarosSVK01000CH08ZS L. Tepla
42Kovacova MariaSVK01000wD11ZS L. Tepla
43Lassakova Tatiana14967871SVK01000wD14Oravska Sachova Skola
44Lizak Martin14963612SVK01000CH14Sk Cvc Lendak
45Lucivnak MarcelSVK01000CH11ZS Zakamenne
46Madlenak Matus14966905SVK01000CH14Liptovska Sachova Skola
47Mahut Alex14968053SVK01000CH11Sk Ruzomberok
48Markotan BrunoSVK01000CH08ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
49Milan TomasSVK01000CH08Liptovsky Mikulas
50Moravcik AlexSVK01000CH08Liptovsky Mikulas
51Morova Jaroslava14966107SVK01000wD11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
52Onderus Adam14969033SVK01000CH14ZŠ Komenského Smižany
53Onderusova Ema14969041SVK01000wD11ZŠ Komenského Smižany
54Oravec Dominik14960486SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
55Papay Aurel14966603SVK01000CH11Liptovska Sachova Skola
56Saran AlexSVK01000CH11Liptovsky Mikulas
57Sefcik Richard14966786SVK01000CHMSk Bijacovce
58Selvek Jan14961105SVK01000CH14Sk Cvc Lendak
59Slusnakova Eliska14963957SVK01000wD14Osk Renop Liptovska Tepla
60Sotnik SimonSVK01000CH08ZS MRM L.Mikulas
61Stauderova AlicaSVK01000wD08CVC Zilina
62Stefancik Lukas14967510SVK01000CH14Sk Bijacovce
63Stricova Julia Nela14968070SVK01000wD08Liptovska Sachova Skola
64Stricova Viktoria Lea14969440SVK01000wD08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
65Vresilovic Matus14957000SVK01000CH11Msk Spisska Nova Ves
66Zihlavnik JakubSVK01000CH14Sk Ruzomberok
67Zihlavnik Martin14968967SVK01000CH14Sk Ruzomberok
68Zrost Bystrik14957019SVK01000CH11Msk Spisska Nova Ves
69Zrost Daniel14962055SVK01000CH11Msk Spisska Nova Ves
70Marlenga SimonSVK01000CH14Oravska Sachova Skola
71Podstavkova JuliaSVK01000wD14Or.Lesna
72Suchanek FilipSVK01000CH14Oravska Sachova Skola
Advertisement