O Frymíkův pohár 2020

OrganizátorBeskydská šachová škola z. s., SVČ Klíč F-M
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaPetr Záruba
Hlavný rozhodcaIA Petr Záruba
RozhodcaLukáš Weissmann, Karel Pliska
Bedenkzeit20 min + 10s/tah
MiestoSVČ Klíč, Frýdek-Místek
Rating calculation -
Dátum2020/02/15
Ø rating1184
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 15.02.2020 13:38:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFEDEloNpohlavieTypKlub
1Bulawa AdamCZE13282011SK Slavia Orlová
2Mrázek MatoušCZE12732011Beskydská šachová škola z.s.
3Vančáková VeronikaCZE1251w2012Beskydská šachová škola z.s.
4Koždoň MarekCZE12452011TŽ Třinec
5Žyla ArturCZE12402011Slavoj Český Těšín
6Lumbert FilipCZE11942011Beskydská šachová škola z.s.
7Bartečková NikolCZE1167w2011Beskydská šachová škola z.s.
8Bělocký DanielCZE11222011Beskydská šachová škola z.s.
9Mydlář MatějCZE11152011Lokomotiva Krnov
10Vojkovský MichaelCZE10812011Beskydská šachová škola z.s.
11Kožušník JanCZE10772013Beskydská šachová škola z.s.
12Grešl SamuelCZE10512012Beskydská šachová škola z.s.
13Zahumenský ŠtěpánCZE10382011Beskydská šachová škola z.s.
14Prusková JustýnaCZE1030w2011Beskydská šachová škola z.s.
15Kuboš MartinCZE10222011Beskydská šachová škola z.s.
16Lacková LucieCZE1010w2012Beskydská šachová škola z.s.
17Barteček DavidCZE02015Beskydská šachová škola z.s.
18Biedrawa An TuanCZE02013TŽ Třinec
19Böhmová ŠtěpánkaCZE0w2011TJ Slovan Havířov
20Brocki WiktorPOL02011UKS BASZTA Wodzisław
21Cieślicki MaksymilianPOL02012KSz HETMAN Katowice
22Čuba OliverCZE02013Beskydská šachová škola z.s.
23Dzyachenka MikitaCZE02011Beskydská šachová škola z.s.
24Friedl MarekCZE02011Beskydská šachová škola z.s.
25Galia ŠimonCZE02013Interchess z.s.
26Gongolová KláraCZE02012Beskydská šachová škola z.s.
27Hanzel MartinCZE02012Beskydská šachová škola z.s.
28Hecl AdamCZE02011TJ Ostrava
29Hlaváč PetrCZE02011Interchess z.s.
30Hlaváčová JustýnaCZE02013Nereg.
31Hrnčíř MatyášCZE02011Nereg.
32Ištvanech JonášCZE02013Beskydská šachová škola z.s.
33Jakuba Matyáš, JanCZE02013Beskydská šachová škola z.s.
34Krasulová SofieCZE02013Nereg.
35Kulik EmiliaPOL0w2013KSz ZEFIR Boguszowice
36Lexa MiloslavCZE02013Beskydská šachová škola z.s.
37Martikánová AmálieCZE0w2013Beskydská šachová škola z.s.
38Miervová DenisaCZE0w2013Beskydská šachová škola z.s.
39Mynář KryštofCZE02013ŠK Šenov
40Najdková LauraCZE0w2013Beskydská šachová škola z.s.
41Němec PřemekCZE02012Beskydská šachová škola z.s.
42Ovčačík HynekCZE02013Interchess z.s.
43Pečinková TamaraCZE0w2012Beskydská šachová škola z.s.
44Poruba JanCZE02011Nereg.
45Přikryl DanielCZE02012Beskydská šachová škola z.s.
46Radzimski AntoniPOL02012Szach Mat Zabrze
47Stanczak SebastianCZE02013Nereg.
48Šelong DanielCZE02011ŠK Šenov
49Šelong SamuelCZE02013ŠK Šenov
50Ševčík MatějCZE02013Beskydská šachová škola z.s.
51Šigut DanielCZE02012Beskydská šachová škola z.s.
52Šlachta MatoušCZE02011TJ Slovan Havířov
53Špetlová StellaCZE0w2011Lokomotiva Krnov
54Urbanczyk MaksymilianPOL02012KSz ZEFIR Boguszowice
55Veselý ŠtěpánCZE02012TJ Ostrava
56Walder HugoCZE02012TJ Ostrava
57Záveský JakubCZE02011Interchess z.s.
58Záveský OndřejCZE02014Nereg.