9. ročník Memoriálu Zdeňka Kobra - Krajský přebor jednotlivců v rapid šachu 2020

Poslední aktualizace08.02.2020 14:11:39, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 8 kolech, Konečná tabulka po 8 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8/8 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgRtgFIDEKlub/Místo
1Maršálek Zdeněk305715CZE22682303ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
2Bělaška Přemysl300896CZE22192196TJ Desko Liberec
3FMVrána František302066CZE22122201ŠK Staré Město
4FMLiška Jiří350206CZE21902194ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
5FMGregor Jiří304638CZE21812181ŠK Mahrla Praha z.s.
6FMHába Zdeněk306118CZE21082147ŠK Mahrla Praha z.s.
7Hostička František302295CZE20982106ŠO TJ Tatran Prachatice
8Sýkora Marek365491CZE20912016TJ Desko Liberec
9Sýkora Ondřej308986CZE20702101ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
10Jareš Jiří330426CZE20532065ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
11Szeko Ludovit14913046SVK20512051cizinec
12Jerman Richard314510CZE20192046ŠO TP Nova Kladno, z.s.
13Gombala Marek376604CZE20142009ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
14Špírek Adam310832CZE20102015ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
15Duda Antonín326720CZE19981983TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
16Joukl Zdeněk304247CZE19962022TJ Jiskra Tanvald
17Janáček Jaroslav306681CZE19881979ŠK Mahrla Praha z.s.
18Peníška Pavel308625CZE19641960ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
19Janouš Petr389846CZE19551931ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
20Lašek František349755CZE19221932ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
21Koper Štefan306606CZE18681915ŠK Mahrla Praha z.s.
22Šlechta Jan303186CZE18351819ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
23Mejzr Jan342998CZE18081843Šachklub města Dobrovice, z.s.
24Vladyka Václav312495CZE18061811ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
25Chmelík Ladislav345601CZE17561795Šachklub města Dobrovice, z.s.
26Macháček Jan23717700CZE17481493TJ Desko Liberec
27Jína Luboš310697CZE17421696ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
28Liška Jiří368709CZE171316941. Novoborský ŠK
29Tancer Miroslav357260CZE16701650TJ Jiskra Tanvald
30Jakubíček TomášCZE16420TJ Desko Liberec
31Švec Luděk323535CZE16291557TJ Desko Liberec
32Paldus Jan368326CZE16281602Sokol Bakov nad Jizerou
33Molitoris AndreasCZE16140TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
34Blažek Tomáš23717688CZE16051350TJ Desko Liberec
35Gončarov Jan362980CZE15901621ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
36Blažek Matěj23717670CZE15821456TJ Desko Liberec
37Papírník Milan354066CZE15521516ŠO Praga Praha
38Pražák Jiří323500CZE15341623TJ Jiskra Tanvald
39Cyhelský Luděk23734531CZE15211386TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
40Hušková Agáta376280CZE14991403TJ Desko Liberec
41Kačmar Pavel23709570CZE14961309ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
42Jakuš Lubomír343374CZE14801454ŠK Mahrla Praha z.s.
43Hauser Matthias397989CZE14471367TJ Desko Liberec
44Bělaška Václav23726881CZE14351608TJ Desko Liberec
45Zimovčák Kryštof23735368CZE14101243ŠK Kapličák Liberec, spolek
46Maršík Matěj23718340CZE13931390TJ Desko Liberec
47Jirásek Oskar23718331CZE13081246TJ Desko Liberec
48Mauder Karel23735309CZE12961476ŠK Kapličák Liberec, spolek
49Dvořák Luděk23722622CZE12820TJ Jiskra Tanvald
50Táborská Aneta23733039CZE12561299ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
51Bělaška Adam23726873CZE12461196TJ Desko Liberec
52Zimovčák PetrCZE10000TJ Jiskra Tanvald
53Hnídek JanCZE00TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, tiráž