OPEN Petřvald 2020

Posledná aktualizácia 07.03.2020 19:37:49, Creator/Last Upload: czech republic licence 109

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1FMWiewiora Eneasz1140396POL2410
2IMMroziak Maciej1139665POL2259cizinec
3IMVesselovsky Serguei313998CZE2244Beskydská šachová škola z.s.
4Gibiec Ernest301140CZE2176Slavoj Český Těšín
5Židek Václav322644CZE2164ŠK Slavoj Poruba
6FMFiřt Stanislav300268CZE2144Šachový klub HM Ostrava
7Krajina Aleš302112CZE2126Šachový klub HM Ostrava
8Pilch Roman337870CZE2124TŽ Třinec
9FMLys Josef302244CZE2119Sokol Brušperk
10FMSobek Jaroslav301388CZE2100Šachový klub Karviná
11Václavík Martin313513CZE2075ŠK Slavoj Poruba
12Vysoglad Petr304310CZE2069Tatra Kopřivnice
13Raszka Janusz1102478POL2063
14Horváth Tomáš358630CZE2047SK Slavia Orlová
15Kudla Richard330701CZE2046ŠK Slavoj Poruba
16Václavík David335479CZE2041ŠK Slavoj Poruba
17FMČempel Jaroslav300730CZE2004ŠK Slavoj Poruba
18Mysliwiec Grzegorz1140515POL1994
19Didi Jan312428CZE1990TJ Ostrava
20Veselý Martin314269CZE1984TJ Ostrava
21Cudnik Andrzej1107062POL1977
22Očkay Tomáš321230CZE1974ŠK Slavoj Poruba
23Štefaník Marek385190CZE1943Tatra Kopřivnice
24Miszczak Dariusz1111590POL1936
25Kolář Stanislav310964CZE1929ŠK Šenov
26Dostál Radim312240CZE1900ŠK Slavoj Poruba
27Hasinski Krystian1118684POL1896
28Vízner Jaroslav346756CZE1860TJ Baník Havířov
29Cvik Štěpán375284CZE1859ŠK Šenov
30Kozelský Marek382833CZE1823ŠK Šenov
31Novotný Radim23702354CZE1792Slavoj Český Těšín
32Hanák Tomáš358070CZE1782Rychvaldský spolek šachový 1945
33Grepl Lukáš396168CZE1779Sokol Brušperk
34Ulrych Wojciech1115480POL1749
35Volný Patrik315877CZE1739ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
36Hapka Tomáš351121CZE1717ŠK Rajnochovice
37Parma František375098CZE1705ŠK Inter-Petrovice
38Třuslo Tomáš23740043CZE1690Dynamo DP Ostrava
39Cyroň Karel358010CZE1681ŠK Hošťálkovice, z.s.
40Broskevič Lumír349160CZE1677ŠK Šenov
41Špála Jiří382760CZE1674Šachový klub Ostrava-Jih
42Rychlík Zdeněk377163CZE1672Sokol Dobrá
43Šoki Zdeněk375381CZE1668Sokol Vítkovice
44Hurta Jiří380369CZE1665Šachový klub HM Ostrava
45Rechtenberg Karel341568CZE1663Beskydská šachová škola z.s.
46Bienek Petr393452CZE1661TJ Nový Jičín
47Pisz Břetislav341398CZE1656SK Stonava
48Tomczyk Piotr21824380POL1653
49Petrov Nikolaj358290CZE1637ŠK Šenov
50Šebesta Jan372013CZE1631SK Slavia Orlová
51Myška Dušan23717491CZE1626Bystřice p/H
52Matlocha Lubomír384755CZE1625Rychvaldský spolek šachový 1945
53Brácha Pavel335894CZE1622SK ROŠÁDA Prostějov
54Zielinski Andrzej1173758POL1607
55Macura Jiri23708581CZE1603
56Mokroš Radomír23708549CZE1596Sokol Vítkovice
57Kostka Jakub23724196CZE1591Slavoj Český Těšín
58Gajda Rostislav394793CZE1573TJ Ostrava
59Sputowski Jakub21000557POL1572
60Hasinski Sebastian1135066POL1561
61Malina Roman375330CZE1540ŠK Slavoj Poruba
62Schoffer Martin339539CZE1531ŠK Šenov
63Štefan Aleš386642CZE1530Slovan Ostrava
64Kotas Vojtěch23732466CZE1523Slovan Ostrava
65Prokop David23738901CZE1521Tatra Kopřivnice
66Goszyk Bartosz21807760POL1496cizinec
67Glacner Karel326020CZE1492ŠK Bystrc Oilers
68Karásek Jaroslav384747CZE1486ŠK POGO Budišov n/B.
69Kostka Jan23724200CZE1443
70Dubový Marek23732830CZE1428Šachový klub Bruntál z.s.
71Ferenc Denis23725346CZE1423
72Moravec Hynek23716738CZE1420TJ Hradec n/Moravicí
73Holuša Petr23740493CZE1418ŠMKA Kopřivnice 2020
74Machura Jaroslav366676CZE1410
75Štefaník Petr380520CZE1406Tatra Kopřivnice
76Sakaev Konstantin23732474CZE1401TJ Ostrava
77Peterek Zbyněk23708557CZE1400TJ Ostrava
78Boff Ondřej23733950CZE1400TŽ Třinec
79Kolacek Miroslav343668CZE1394
80Tyrna Filip21053766POL1391
81Bošňák Ondrej357960CZE1384Šachový klub Ostrava-Jih
82Tomanec Samuel393827CZE1381SK Slavia Orlová
83Mařák Jakub390674CZE1377ŠK Zlín, z.s.
84Bagar Miroslav366730CZE1377Sokol Vítkovice
85Mainka Anna21858888POL1375
86Lach Marek21026858POL1315
87Porubčan Antonín23723602CZE1314TJ Slovan Havířov
88Malik Vojtěch23733977CZE1310TŽ Třinec
89Šimonová Debora388297CZE1307Tatra Kopřivnice
90Pirhala Ladislav334812CZE1307Dynamo DP Ostrava
91Kubelka Jaroslav366650CZE1285TJ Fulnek
92Niesyt Michal21031568POL1280
93Hruška Stanislav375420CZE1251ŠK Šenov
94Šumský Miroslav394955CZE1247ŠK Šenov
95Kozelský Robert23740000CZE1235Dynamo DP Ostrava
96Vaněk Jakub23718056CZE1221TJ Ostrava
97Sedenka Milan23715103CZE1215
98Nieckarz Maja21885168POL1213
99Dylong Antoni21008272POL1205
100Rotter Dominik23733993CZE1199TŽ Třinec
101Boff Arnost23739410CZE1193
102Macura Mateusz21852510POL1191
103Roček Lukáš391026CZE1186SK Slavia Orlová
104Beran Daniel23706872CZE1170Rychvaldský spolek šachový 1945
105Brejcha Lukáš23725320CZE1166Šachová škola Bohumín, z.s.
106Stonawski Krystian399329CZE1166Slavoj Český Těšín
107Fonš Rudolf st.23731915CZE1160Šachová škola Bohumín, z.s.
108Kristl Matěj23703130CZE1157TJ Ostrava
109Roček Matyáš391034CZE1146SK Slavia Orlová
110Crlík Filip392782CZE1144SK Slavia Orlová
111Niemczyk Krzysztof21021619POL1130
112Martikan Jiri23739444CZE1126
113Vančáková Veronika23731907CZE1123Beskydská šachová škola z.s.
114Lach Jozef21026840POL1104
115Tyrna Stanislaw21055785POL1104
116Sekyra Vojtěch23714905CZE1100SK Slavia Orlová
117Fonš Rudolf ml.23706929CZE1093Šachová škola Bohumín, z.s.
118Glajc Nikodem21067090POL1090
119Boff Vojtěch23733969CZE1083TŽ Třinec
120Smokova Jana23740523CZE1077
121Glajc Ireneusz21069930POL1052
122Doležal Daniel23716665CZE1032Slavoj Český Těšín
123Andilová Klára23726024CZE1015SK Slavia Orlová
124Pecl JaroslavCZE1713Bystřice p/H
125Vančák Milan348406CZE1644TJ Náchod
126Koždoň Marek23737913CZE1268TŽ Třinec
127Jurok VojtěchCZE1241Šachová škola Bohumín, z.s.
128Krišica LukášCZE1128TŽ Třinec
129Kennedy Ingrid23734477CZE1113SK Slavia Orlová
130Fonšová Alena23731923CZE1083Šachová škola Bohumín, z.s.
131Revenda Michal23725290CZE1018ŠK Šenov
132Krišicová NeliCZE1008TŽ Třinec
133Biedrawa An TuanCZE0
134Bihari MatějCZE0Bystřice p/H
135Huvar JanCZE0
136Jordan Mathias23732857CZE0Šachová škola Bohumín, z.s.
137Jurda KryštofCZE0ŠK Šenov
138Klega Tomáš23707836CZE0ŠK Šenov
139Koběrský Tobiáš23732865CZE0ŠK Šenov
140Kotásek David23732873CZE0ŠK Šenov
141Kozdon MarianCZE0
142Kristl Simon23735147CZE0
143Krišica JanCZE0
144Kukuczka Jan PavelCZE0TŽ Třinec
145Kunc MatějCZE0ŠK Šenov
146Kunc OndřejCZE0ŠK Šenov
147Kutáč Jakub23725265CZE0ŠK Šenov
148Lipka Richard23732881CZE0ŠK Šenov
149Malik RostislavCZE0
150Szotkowska LenkaCZE0

Show complete list