4. Internationales Chess Festival Innsbruck A Open Haus der Begegnung Gruppe over 2000

Təşkilatçı(lar)Giorgio Events
FederasiyaAustria ( AUT )
Turnir direktoruIO Gugler Giorgio (AUT)
Baş hakimIA Bertagnolli, Gerhard 815985
Baş hakimin müaviniIA Weber, Michael 12961914
HakimFA Bazzazi, Elnaz 12500933; FA Pouchon, Mickael 649449
Nəzarət vaxtı90min/40moves+30min/end+30sec increment/move starting from move 1
Keçirilmə yeriHaus der Begegnung Innsbruck
Reytinq hesablanmasıMilli reytinq, Beynəlxalq reytinq
Tarix2020/08/22 a(ə) 2020/08/30
Reytinq-Ø2233
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə13.07.2020 22:28:32, Yaradan/Son yükləmə: gerhard bertagnolli

Turnir seçimiOpen A (over2000), Open B (under2000), Open C (under1500), Blitz-Trophy, Simultan Casino Innsbruck
LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Dəvəti endir, Təqvim-Linki dəyiş
Parametrlər Turnir detalları yoxdur, bayraq yoxdur
Komandanın ümumi görünüşüAUT, BRA, DEN, ENG, ESP, FRA, GER, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, LTU, LUX, NED, ROU, RUS, SUI
Qruplar üçün ümumi görünüşx
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Bütün qrupların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
Şəkil qalareyasıŞəkil qalareyasını göstər
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir, AUT reytinq-hesablama,

Başlanğıc sıralama

No. AdFideIDFEDRtgIRtgNCinsTipGrKlub/Şəhər
1
GMRagger Markus1610856AUT26792640xSchachsport Union Innsbruck
2
GMThybo Jesper Sondergaard1438832DEN25902527
3
GMFier Alexandr2107139BRA25600
4
GMDavid Alberto4000013ITA25260S50Obiettivo Risarcimento Padova
5
GMChatalbashev Boris2900440DEN25172544Xtracon Koege
6
IMKazakouski Valery13507443LTU24730
7
IMKilgus Georg1606212AUT24612460Sv Grieskirchen
8
IMGajek Radoslaw1125893AUT24442478Schachfreunde Graz
9
GMMarcelin Cyril607274FRA24442439Schachsport Union Innsbruck
10
IMKvetny Mark24603929GER24272337Stuttgarter Schachfreunde
11
IMGschnitzer Adrian1270337GER24042378SV 1947 Walldorf
12
IMBaenziger Fabian1330110SUI24030U18SK Hohenems
13
IMSrinath Rao S.V.5028876IND23812270Gd Dias Ferreira
14
IMHaimovich Tal2801698ISR23732409Ramat Hasharon
15
GMNaumkin Igor4101715RUS23650S50
16
IMSoham Das35026763IND23582357U18Schachsport Union Innsbruck
17
FMFecker Noah1334263SUI23462330U18SK St. Gallen
18
GMIvanov Mikhail4114906RUS23452366S50SF Anderssen Bad Mergentheim
19
FMO`gorman Tom2508249IRL23450U18Dun Laoghaire
20
FMRichter Nils12990809GER23361988U18TSV Schoenaich
21
FMBallester Llagaria Luis Eduardo2297620ESP23310Club de Ajedrez Blanco y Negro
22
FMFischer Daniel1328360SUI23310U18SG Zürich
23
IMKummer Helmut1601016AUT22892270S50Sc Donaustadt
24
NMWohlfahrt Herbert1601946AUT22852220Schachsport Union Innsbruck
25
FMKoelle Tobias16207378GER22750U18TSV Schönaich
26
FMMeier Volker4605802GER22722274S50Tarrasch München
27
FMFrank Emanuel1625624AUT22712251Ask Salzburg
28
FMNeuschmied Siegfried1602446AUT22682263S50Schachklub Kufstein
29
FMCsiki Endre775126HUN22662042U18Kisújszállás S.E.
30
FMRuff Maximilian1271670GER22602308SF Sasbach
31
FMLorscheid Gerhard4606000GER22410S50TSV Schönach
32
Kruckenhauser Arthur1642812AUT22332152U18Schach Ohne Grenzen
33
MKJetzl Joerg1601172AUT22122163S50Ask Salzburg
34
MKRittler Robert1605623AUT21942195S50Bbsv Wien
35
CMBauer Thomas1639293AUT218921691. Sk Ottakring
36
Pfatteicher Lukas12968919GER21792176Karlsruher Schachfreunde
37
WFMCosman Andreea-Marioara1217968ROU21642158w
38
Bischofberger Dario1322087SUI21612086SK Chur
39
FMGatterer Florian MMag.811688ITA21552221Tiroler Schachschule
40
Kornitzky Tino12970379GER21372039U18FC Bayern München
41
CMDi Fonzo Valerio803499ITA21230Chess Projects ASD
42
Deuer Marius16236432GER21220U14SC Weisse Dame Ulm
43
Kristoferitsch Daniel1642650AUT21152069U18Schachfreunde Graz
44
Balint Peter1660713AUT21051705U14SV Pamhagen
45
FMPilz Dieter1600532AUT21022133S65Absam
46
Costa Leonardo16213955GER20910U14SK München Südost
47
Mueller Jochen16215303GER20840Spvgg Stetten
48
Krämer Max16211545GER20732009S50Caissa Augsburg
49
Pernerstorfer Max1657607AUT20662018U18Wsv Voestalpine Krems
50
Grosshans Ralf-Michael4645596GER20560S50SC 1868 Bamberg e.V.
51
Kreutzmann Duke1330055SUI20361884U18Hohenems
52
Ponomarev Maximilian16216768GER20111270U18SK München Südost
53
Lerch Johannes1658069AUT20051981U14Völs & Hak Ibk
54
Ermitsch Magnus16234464GER20000U14 SC Borussia Lichtenberg
55
Villani Cristian24635898GER19830Schachklub Durlach
56
Holzbauer Johannes Mag.1608029AUT19341891S50Sk Bad Ischl
57
Pernerstorfer Moritz1657615AUT19301900U18Wsv Voestalpine Krems
58
Kienböck Benjamin1649353AUT19221876U14Hohenems
59
WCMReuter Elisa12995444GER19211923wU18SV Empor Erfurt
60
Dorner Günther1606891AUT17871757S65Bregenz