Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų greitųjų šachmatų pirmenybės

FederacijaLietuva ( LTU )
Turnyro direktoriusJaskuniene Dalia
Vyriausias teisėjasBalanda Audrius
Vyr.teisėjo pavaduotojasJalinskiene Rimute
Teisėjas (-ai)Jaskuniene Dalia
Laiko kontrolė10 min. + 5 sek.
VietaVilkaviškis
Reitingo skaičiavimas -
Data2020/02/05
Reitingo-Ø1021
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas05.02.2020 18:19:43, Autorius/Paskutinis perkėlimas: rolandas martinkus

Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų , susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7/7 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr. PavardėTipasLytisFed.Reit.Klubas/MiestasTšk. PR1  PR2  PR3 
11
Ignatavicius Martynas9-10LTU1360Ausros gimnazija7,030,032,028,0
22
Bikauskas Arnas7-8LTU1280Alvito MDC6,029,530,526,0
33
Jaskunas Aistis7-8LTU1245S. Neries pagrindine6,029,032,525,0
443
Pauza Mykolas7-8LTU0Saules progimnazija5,523,023,520,0
54
Ovcinikova Auguste3-4wLTU1121Vilkaviskio pradine5,029,533,023,0
65
Maurutyte Laura3-4wLTU1090Vilkaviskio pradine5,029,032,023,0
77
Bagdzevicius Deimantas3-4LTU1030Santakos gimnazija5,028,531,523,0
86
Murauskaite Austeja7-8wLTU1036Virbalio pagrindinė5,027,530,520,0
910
Paskauskas Martynas5-6LTU1002S. Neries pagrindine5,026,529,520,0
1042
Narusis Zygimantas3-4LTU0Azuolo progimnazija5,026,028,521,0
1151
Stasiukaitis Martynas3-4LTU0Pajevonio pagrindinė5,023,526,519,0
1258
Zdancevicius Danas5-6LTU0S. Neries pagrindine5,022,523,518,0
138
Murauskaite Rugile5-6wLTU1018Virbalio pagrindinė4,528,531,520,0
1435
Liogys Dovydas1-2LTU0Vilkaviskio pradine4,525,027,016,0
1528
Krisciunaite Beatrice3-4wLTU0Santakos gimnazija4,028,030,019,0
1629
Krisciunas Adas1-2LTU0Santakos gimnazija4,027,530,517,0
179
Uleviciute Viktorija7-8wLTU1017S. Neries pagrindine4,026,029,017,0
1841
Narusis Tautvydas1-2LTU0Azuolo progimnazija4,025,528,519,0
1932
Lazauskas Augustas3-4LTU0Alvito MDC4,025,527,517,0
2021
Glazeris Linas11-1LTU0Santakos gimnazija4,025,027,018,0
2140
Mockevicius Tadas3-4LTU0Vilkaviskio pagrindine4,023,525,517,0
2219
Dumcius Mykolas1-2LTU0Santakos gimnazija4,023,024,516,0
2347
Siupsinskaite Romante9-10LTU0Graziskiu gimnazija4,022,524,516,0
2456
Vysniauskaite Urte3-4wLTU0Santakos gimnazija4,022,024,517,0
2533
Lengvelis Lauras1-2LTU0Santakos gimnazija4,018,519,012,0
2618
Cibirkaite Liepa5-6wLTU0S. Neries pagrindine3,527,530,518,0
2715
Bilinskaite Kotryna3-4wLTU0Santakos gimnazija3,522,524,015,5
2854
Sulskis Augustas5-6LTU0Saules progimnazija3,522,523,515,0
2938
Miliauskaite Goda3-4wLTU0Pajevonio pagrindinė3,522,024,013,5
3053
Sulcas Deividas3-4LTU0Alvito MDC3,519,021,013,0
3127
Kivylius Gintaras1-2LTU0Saules progimnazija3,518,520,012,5
3223
Jeseliunas Gracijus5-6LTU0Graziskiu gimnazija3,024,526,514,0
3326
Keselys Mantas3-4LTU0Virbalio pagrindinė3,024,526,012,0
3439
Miliauskas Lukas3-4LTU0Graziskiu gimnazija3,023,525,513,0
3511
Adomaitis Narvydas7-8LTU0S. Neries pagrindine3,023,026,012,0
3645
Plycneris Tadas11-1LTU0Graziskiu gimnazija3,021,023,012,0
3722
Ivanauskas Deividas1-2LTU0Azuolo progimnazija3,021,023,09,5
3852
Striokas Jokubas1-2LTU0Azuolo progimnazija3,021,021,511,0
3949
Smigelskas Karolis9-10LTU0Graziskiu gimnazija3,020,022,014,0
4036
Martinkevicius Airidas3-4LTU0Pajevonio pagrindinė3,019,521,510,0
4155
Tumosaite Kotryna3-4wLTU0Pajevonio pagrindinė3,019,021,012,0
4248
Slapkauskas Julius3-4LTU0Sudavos pagrindine3,017,518,510,0
4334
Lenktys Lukas3-4LTU0Alvito MDC3,016,517,58,0
4413
Astromskis Lukas1-2LTU0Sudavos pagrindine2,519,520,58,0
4550
Staraitis Lukas1-2LTU0Azuolo progimnazija2,020,521,510,0
4624
Jurgelaityte Kamile1-2LTU0Alvito MDC2,020,020,57,0
4757
Zaveckas Emilis3-4LTU0Pajevonio pagrindinė2,019,021,07,0
4846
Sadauskas Tautvydas1-2LTU0Sudavos pagrindine2,019,020,59,0
4916
Bondzinskas Joris1-2LTU0Azuolo progimnazija2,019,020,06,0
5017
Butkeraityte Goda3-4wLTU0Sudavos pagrindine2,018,520,09,0
5144
Petraityte Milda3-4wLTU0Sudavos pagrindine2,016,017,05,0
5220
Dzermeikaite Gabriele1-2wLTU0Saules progimnazija2,014,014,53,0
5325
Kernagis Joris3-4LTU0Sudavos pagrindine1,513,514,02,5
5430
Krisciunas Dovydas1-2LTU0Pajevonio pagrindinė1,022,024,06,0
5531
Kromelyte Meda1-2LTU0Alvito MDC1,020,521,05,0
5614
Balciunas Aistis1-2LTU0Sudavos pagrindine0,517,518,51,5
5712
Aleksa Dominykas1-2LTU0Pajevonio pagrindinė0,016,517,50,0
37
Maruskevicius Kajus1-2LTU0Pajevonio pagrindinė0,016,517,50,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 3: Fide Tie-Break

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos