o valor pago inclui inscrição, almoço e lanche.
7 Sessões (em vez de 9) de 15min
9h30m - Boas Vindas
10h - início dos jogos
16h30min - Entrega e sorteio dos prémios
Será sorteado uma bicicleta por todos os participantes.

IX Torneio Jovem do Colégio Português - 15 fev 2020

Posledná aktualizácia 15.02.2020 16:59:28, Creator/Last Upload: portuguese chess federation (licence 47)

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Výsledky družstiev po šachovniciach, Team-Ranking, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1Ribeiro Rodrigo Martins Santos1938398POR1721U16Clube Académico Têssera
2Ribeiro Gustavo Martins Santos1941852POR1689U14Clube Académico Têssera
3Farias David Nuno Moita Estev1955004POR1496U12Cx Colégio Português
4Bastião Tomás De Oliveira1940651POR1495U16Aa De Coimbra
5Camacho Diogo Fernandes Brito1932306POR1479U18Cx Colégio Português
6Borges Rafael Peres1944800POR1405U16Cr Estarreja
7Veleirinho Tomás Carvalho1960776POR1402U14Cx Colégio Português
8Ferreira Eduardo José Fernand1957481POR1380U12Cx Colégio Português
9Araújo Ricardo França P Duarte1963570POR1370U10Aa De Coimbra
10Almeida João Pedro Dias1952765POR1352U14Cx Colégio Português
11Cunha Alexandre Almeida1931890POR1298U18Cx Colégio Português
12Orfão Inês Maria Ramos1959298POR1295wU12Cx Colégio Português
13Coelho Gonçalo Cavaz1942794POR1265U14Cx Colégio Português
14Camacho Filipa Fernandes Brit1944673POR1199wU14Cx Colégio Português
15Lu David1960326POR1128U14Cx Colégio Português
16Rodrigues Dinis Miguel Costa1961012POR1077U10C Norton Matos
17Dolores Ines Filipa Azevedo1935976POR1072wU16Cx Colégio Português
18Silva Miguel Maria Pires Marq1953990POR1057U12Cx Colégio Português
19Almeida Marta Dias1956060POR1054wU12Cx Colégio Português
20Camacho Francisca Fernandes B1959000POR1027wU10Cx Colégio Português
21Tuna João Pedro De Lamas1964992POR1005U10Exp - Escola Xadrez Porto
22Martins Afonso Da SilvaPOR0U10Exp - Escola Xadrez Porto
23Cruz Alcides Filipe SimõesPOR0U14CS Anadia
24Gaspar Alexandre Miguel Reitor T.0U10EB Glória
25Fernandez Alexandre Soares0U08EB Vera Cruz
26Vázquez Ana Tejedo0wU08Exp - Escola Xadrez Porto
27Sandhu Armaan Singh0U08EB Barrocas
28Conceição Bárbara Virgilio0wU10Colégio D. José I
29Faria Bernardo de Oliveira0U08Cx Atl Da Coutada
30Ferreira Carlos Manuel Filipe1964046POR0U10Exp - Escola Xadrez Porto
31Cruz Constança Cardoso0wU08Exp - Escola Xadrez Porto
32Bridges Daniel Marco Matos0U12Exp - Escola Xadrez Porto
33Alves David MesquitaPOR0U10Exp - Escola Xadrez Porto
34Yin DavidPOR0U12Exp - Escola Xadrez Porto
35Cruz Débora Catarina Simões da0wU08CS Anadia
36Simões Diogo Maria Vieira0U08EB Vera Cruz
37Silva Diogo Neves1961675POR0U10Cxa Escolas De Aveiro
38Santos Eduardo Rodrigues0U08CS Anadia
39Guedes Filipe Afonso Donas Bôto1967339POR0U10Cx Colégio Português
40Tavares Filipe Sousa Lopes0U10EB Padre Donaciano
41Martins Francisco Da SilvaPOR0U08Exp - Escola Xadrez Porto
42Jorge Gabriel Camarinho CunhaPOR0U08Cx Atl Da Coutada
43Zukov Garvik VandorrianPOR0U10Exp - Escola Xadrez Porto
44Ribeiro Gil FróisPOR0U08Exp - Escola Xadrez Porto
45Antunes Gonçalo0U08Cx N.Sra. Pranto
46Bento Gonçalo Francisco LopesPOR0U08Exp - Escola Xadrez Porto
47Marques Gonçalo José Costa CampPOR0U10Exp - Escola Xadrez Porto
48Santos Gonçalo Manuel Gamelas1965450POR0U10Clube Dos Galitos/Grupel
49Silva Gonçalo Santiago Esteves da0U10EB Vera Cruz
50Valente Gonzalo Alvear de Pinho0U10Exp - Escola Xadrez Porto
51Santos Guilherme Afonso Marques0U08Exp - Escola Xadrez Porto
52Cruz Guilherme Cardoso0U10Exp - Escola Xadrez Porto
53Duarte Gustavo Lucas0U10EB Glória
54Leandro Henrique Araújo PereiraPOR0U08Exp - Escola Xadrez Porto
55Ferreira Henrique FernandesPOR0U10Torres De Pombeiro
56Pina Henrique Guimarães0U10EB Mato - Avanca
57Brites Hugo Inocêncio Sousa0U10Cx Colégio Português
58Santos Joana Rodrigues0wU10CS Anadia
59Silva João Pedro Alves da0U10EB Vera Cruz
60Balseiro José Manuel AgualusaPOR0U10Cx Atl Da Coutada
61Fontes José Pedro Conceição0U08CS Anadia
62Leandro Julieta0wU08Exp - Escola Xadrez Porto
63Pimenta Lourenço Sanchez0U08Cx Colégio Português
64Frade Luis Miguel Costa0U16Colégio Calvão
65Melo Luísa CamposPOR0wU08Exp - Escola Xadrez Porto
66Rocha Madalena Feio GuimarãesPOR0wU08Exp - Escola Xadrez Porto
67Ribeiro Margarida Martins Dos1960725POR0wU10Clube Académico Têssera
68Devesa Maria Marques Coitos0wU08EB Barrocas
69Vázquez Marta Tejedo0wU08Exp - Escola Xadrez Porto
70Rocha Miguel Feio Guimarães1966820POR0U10Exp - Escola Xadrez Porto
71Gonzalez Noah Henry Abbott0U10Exp - Escola Xadrez Porto
72Mota Patrícia Fraga0wU12Agrup. Esc Esgueira
73Amaral Pedro0U08Exp - Escola Xadrez Porto
74Roldao Pedro Manuel Magalhães0U12Lousada
75Rocha Pedro Miguel Simões da0U16Colégio Calvão
76Antunes Rafael Cunha0U10EB Barrocas
77Serafim Ricardo Pereira0U08Cx Colégio Português
78Cardoso Samuel Ferreira0U08EB Vera Cruz
79Antunes Santiago Tavares1967320POR0U10Cx N.Sra. Pranto
80Simões Simão Santos0U12Colégio Calvão
81Elfergani Tamer Issa Tamer0U10EB Santiago
82Costa Tiago0U16ES Homem Cristo
83Machado Tiago Marcos1967347POR0U08Cx N.Sra. Pranto
84Frutuoso Tiago Oliveira Martins1966898POR0U08Exp - Escola Xadrez Porto
85Cardoso Tiago Pinheiro Santos0U08Cx Colégio Português
86Bridges Tomás Alexander MatosPOR0U08Exp - Escola Xadrez Porto
87Esteves Tomás0U16ES Homem Cristo
88Olivier Valentina de Magalhães L.0wU08Exp - Escola Xadrez Porto
89Alves Vasco Silva Santos Leonardo0U08Exp - Escola Xadrez Porto
90Elfergani Yamen Issa Tamer0U10EB Santiago