Fase Comarcal JEEC Tarragonès - Categ. Prebenjamins/es (Sub-8)

Last update 01.02.2020 18:29:30, Creator/Last Upload: federació catalana d'escacs 84

Tournament selectionPrebenjamí (Sub-8), Benjamí (Sub-10), Aleví (Sub-12), Secundària (Sub-14-16-18)
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 6 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameClub/City
1Peñalver Cuesta HugoTarragona C.E.
2Del Hallazgo Grau PauTarragona C.E.
3Devesa Morales GonzaloTorredembarra C.E.
4El Aad-dam El Madmadi NasserVila-Seca C.E.
5El Aad-dam El Madmadi HarizVila-Seca C.E.
6Calpe Tomas LeoReus Escacs C.E.
7Corujo Domadel MarcTarragona C.E.
8Farran Sebastià ErikaTarragona C.E.
9Farran Sebastià YleniaTarragona C.E.
10González Ceresuela MartíTarragona C.E.
11Martí Ricomà RocTarragona C.E.
12Hernández Cálix SamuelTarragona C.E.
13Aparicio López AlejandroInstitucio Tarragona
14Anglès Telleria VíctorInstitucio Tarragona
15Casarello Jurjo AdrianaAmpa Escola Pràctiques
16Granero Orti AleixAmpa Mare de Déu del Lledó
17Ariño Solé BielAmpa Escola Pràctiques
18Ávalos Ruiz BielInstitucio Tarragona
19Comte González BrunoInstitucio Tarragona
20Collantes Solé DavidInstitucio Tarragona
21Segarra Ferré DavidInstitucio Tarragona
22Guimerà Sales ÈliaAmpa Escola Pràctiques
23Akanni Aguedacha ElíasInstitucio Tarragona
24Verdés Roig EloiAmpa Sagrat Cor
25Río Balanta EnricAmpa Esc. L'Arrabassada
26Hijarrubia Álvarez-Cuevas GonzaloInstitucio Tarragona
27Bages Vallvé GuillemAmpa Col·legi El Carme
28Caldentey Grau GuillemAmpa Escola Pràctiques
29Ruy Haoming HongInstitucio Tarragona
30Baget Florido HugoAmpa Mare de Déu del Lledó
31Gispert Gilabert IsaacInstitucio Tarragona
32Juncosa Fillet JoanInstitucio Tarragona
33Artal Vergés JordiAmpa Sagrat Cor
34Gómez López LuísInstitucio Tarragona
35Porto Pérez ManelInstitucio Tarragona
36Llach Bisbal MarcAmpa Escola Pax
37Ortega Veciana MaxInstitucio Tarragona
38Giménez Torrens RogerAmpa Sagrat Cor
39Redondo Lefeuvre RománInstitucio Tarragona
40Hita Orejuela VeraAmpa Mare Nostrum
41Vargas AdriaAmpa El Carme
42Martí Vivas ÀlexAmpa Col·legi Lestonnac
43Muñoz Collazo BielAmpa Escola Pràctiques
44Jurado Soriano CloeAmpa Col·legi Lestonnac
45Lucie GioAmpa El Carme
46Penedès Joan PolAmpa L'Arrabassada
47Guillemet LeoAmpa El Carme
48Aixalà Domingo MarcAmpa Col·legi Lestonnac
49Cabanes Fort MariaAmpa Col·legi Lestonnac
50Caparrós MariaAmpa Escola Pràctiques
51Nadal Andorra PoAmpa Escola Pràctiques
52Martí Miró PolAmpa Escola Pràctiques
53Solana Vila PolAmpa Col·legi Lestonnac
54Cazorla VíctorAmpa El Carme
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use