Чемпионат РК по активным шахматам (рапид) среди девочек до 8 лет

OrganizátorAshirova, Alma (KAZ)
FederáciaKazachstan ( KAZ )
Hlavný rozhodca Meteleno, Yevgeniy (KAZ) IA
Bedenkzeit15min+10sec increment from move 1
MiestoAlmaty
Rating calculationEloF
Od - do2020/01/15 - 2020/01/16
Ø rating1010
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 16.01.2020 08:03:53, Creator/Last Upload: kazakhstan chess federation (license 5)

Výber turnajaG6, B6, G8, G10, G18, G14, G16, G12
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav , Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloKlub
1
Zhanatova Akerke13740016KAZ1181Алматы
2
Amanzhol Khanzada13743171KAZ1123Актюбинская область
3
Omirserik Alima13743570KAZ1075Алматинская область
4
Abuyeva Alisha13764900KAZ0
5
Abuzharova Aidana13755960KAZ0Атырауская область
6
Abylaykyzy Bibisara13740407KAZ0Жамбылская область
7
Abylaykyzy KazynaKAZ0Жамбылская область
8
Alemanova Aylin13762281KAZ0Нур-Султан
9
Altynbek AltynayKAZ0
10
Amangeldy Maryam13765000KAZ0Карагандинская область
11
Aminova AminaKAZ0Жамбылская область
12
Beisenova NeiliKAZ0Нур-Султан
13
Berikkyzy Aiaru13762303KAZ0Нур-Султан
14
Bibitaly KausarKAZ0Актюбинская область
15
Bulatbek AminaKAZ0Шымкент
16
Diaskyzy Daliya13744950KAZ0Алматы
17
Domnitskaya Viktoriya13772961KAZ0Алматы
18
Dzhanpaizova KamaliyaKAZ0Нур-Султан
19
Kanatkyzy Aizhuldyz13743333KAZ0Кызылординская область
20
Klimenko KarinaKAZ0Нур-Султан
21
Kuanyshbek Zhanerke13764314KAZ0Мангыстауская область
22
Kurmanalina Adel13744933KAZ0Алматы
23
Lobova MilanaKAZ0Акмолинская область
24
Moldagali Akerke13761781KAZ0Костанайская область
25
Murat RaushanKAZ0ЗКО
26
Nurman RianaKAZ0Турскестанская область
27
Sadvakassova Dilaila13763210KAZ0Алматы
28
Saparkhan AsselKAZ0Шымкент
29
Satieva AidaKAZ0Алматы
30
Shlymova Medina13774972KAZ0Алматы
31
Shomanova Adiya13770772KAZ0Нур-Султан
32
Shymbayeva Aliya13744836KAZ0Алматы
33
Slusareva ArinaKAZ0Костанайская обл.
34
Yagudina Amira13752669KAZ0Павлодарская область
35
Yerbolatkyzy Alina13761994KAZ0Кызылординская область
36
Yerlan Alua13768310KAZ0Алматы
37
Yesenkyzy Amina13775464KAZ0Алматинская область
38
Zhienbayeva SamiraKAZ0Актюбинская область