3. kvalifikace KP mládeže PDŠS, HD 12

Poslední aktualizace11.01.2020 14:30:02, Creator: czech republic licence 3,Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Starý VojtěchCZE15992222 ŠK Polabiny, z.s.7,00,029,033,0
25Kvapil PaulCZE1146Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.6,00,031,534,5
32Horák ProkopCZE11952222 ŠK Polabiny, z.s.5,51,028,531,5
46Šmehlík VojtěchCZE1137TJ Slovan Moravská Třebová5,50,026,529,5
58Žďárský VojtěchCZE1112Šachový spolek Železné hory5,00,030,533,5
610Cimprich LukášCZE1100Šachový oddíl Horní Čermná z.s.5,00,028,029,5
728Charvát PatrikCZE0Šachový spolek Železné hory5,00,027,530,5
818Zahradník ViktorCZE1077ŠO Hlinsko5,00,027,530,0
916Večeřová HanaCZE1081TJ Lanškroun5,00,025,527,5
1012Zucha IljaCZE1098SK Žamberk5,00,025,028,0
117Pusztai RadimCZE1118Šachový oddíl Horní Čermná z.s.5,00,024,026,0
1241Lédlová KristýnaCZE02222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,024,025,5
1320Mrštík ŠimonCZE1009Šachový spolek Železné hory5,00,022,023,5
1455Třasák VáclavCZE0ŠK Bohemia Pardubice z.s.4,50,026,529,5
154Pařízková KristýnaCZE1160Šachový spolek Železné hory4,50,026,529,0
169Peňáz JakubCZE1104Šachový klub při DDM Litomyšl4,50,025,526,5
173Knízner MichalCZE1179TJ Sokol Nekoř4,00,029,030,5
1831Kalous KryštofCZE0ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald4,00,027,029,5
1913Křivský JanCZE1090TJ Sokol Zaječice4,00,026,529,0
2022Bednařík MartinCZE0TJ Sokol Nekoř4,00,026,028,0
2115Černý DavidCZE1085ŠO Hlinsko4,00,024,526,5
2232Káninský DanielCZE0Šachový spolek Železné hory4,00,024,026,0
2357Volný VítekCZE0Šachový spolek Železné hory4,00,023,526,5
2417Tichý PavelCZE1080ŠO Hlinsko4,00,023,525,5
2542Machovec VojtěchCZE0ŠO Hlinsko4,00,022,525,0
2647Pletánek JakubCZE0Šachový spolek Železné hory4,00,022,524,5
2714Dymák JonášCZE1088Šachový spolek Železné hory4,00,022,524,5
2827Hejč JakubCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová4,00,022,524,0
2934Kozák ŠimonCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová4,00,019,020,5
3036Křížek MatějCZE0Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.3,50,025,027,5
3154Tomik VojtěchCZE0Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.3,50,020,022,0
3238Kubišta ŠimonCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová3,50,019,521,0
3356Venzara JanCZE0Šachový spolek Železné hory3,50,019,520,5
3446Picek JosefCZE0ŠO Hlinsko3,00,027,030,0
3519Ozank TobiasCZE1050Šachový spolek Železné hory3,00,025,527,0
3658Výborný FilipCZE0Šachový spolek Železné hory3,00,024,526,5
3750Růžička VítCZE0Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.3,00,024,025,0
3811Kubíček OndřejCZE1100TJ Sokol Nekoř3,00,023,025,0
3952Stehlíková VanessaCZE02222 ŠK Polabiny, z.s.3,00,023,024,5
4048Plhová EliškaCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.3,00,020,521,5
4124Daul MatyášCZE0TJ Slovan Moravská Třebová3,00,020,022,0
4235Křivský MatějCZE0TJ Sokol Zaječice3,00,020,021,5
4361Žák JakubCZE0ŠO Hlinsko3,00,020,021,0
4443Málek MatyášCZE03,00,019,521,0
4525Exner JakubCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.3,00,018,520,5
4651Staněk TomášCZE0Šachový spolek Železné hory3,00,018,519,5
4723Beran JanCZE0Šachový oddíl Horní Čermná z.s.2,50,023,526,0
4830Kafková HedvikaCZE0ŠO Hlinsko2,50,021,022,5
4953Šváchová KristýnaCZE0TJ Sokol Zaječice2,50,018,019,5
5059Vytiska JanCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.2,00,022,023,5
5121Bednář JanCZE0TJ Sokol Nekoř2,00,020,021,0
5244Marek JakubCZE0Šachový oddíl Horní Čermná z.s.2,00,019,020,0
5349Půlpán JindřichCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.2,00,018,519,5
60Zítková VeronikaCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.2,00,018,519,5
5545Motyčka MatějCZE0TJ Sokol Nekoř2,00,018,519,5
5640Laštůvková AdélaCZE0ŠO Hlinsko2,00,018,019,0
5737Kubín JanCZE0Šachový spolek Železné hory2,00,017,018,5
5833Komárek AlešCZE0TJ Slovan Moravská Třebová2,00,015,516,5
5929Ivashchuk VasilCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.2,00,011,512,0
6039Laštůvka JaroslavCZE0ŠO Hlinsko1,00,016,518,0
6126Hanus LukášCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.1,00,013,515,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)