PRAGUE OPEN 2020 D - blitz tournament

OrganizátorAVE-KONTAKT s.r.o.
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaPetr Laušman
Hlavný rozhodcaIA Martin Dobrotka 14900645
Bedenkzeit2 x 3 min. + 2s/move
MiestoPraha, Olympik hotel
Rating calculationEloN, EloF
Dátum2020/01/15
Ø rating1779
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 15.01.2020 13:20:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výber turnajaA - IM OPEN, B - FIDE OPEN, C - RAPID, D - BLITZ
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 11 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11/11 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloN
1BUDNIKOV Oleg14107945UKR25110
2GMLAXMAN R.R.5005361IND24860
3FMKARAS Marek14928558SVK23440
4WGMXU Yuanyuan8601089CHN23220
5FMMIS Mieszko1196448POL23180
6FMNASSHAN Dennis4695704GER22850
7IMSTREBKOVS Andrejs11601310LAT22780
8KOZAK Antoni21832030POL22770
9IMLOW Zhen Yu Cyrus5804175SGP22550
10FMSERRANO Salvador Eduardo2214075CZE22460
11FMNETUSIL Miloslav301183CZE21880
12IMCHUDINOVSKIKH Alexander M4106083RUS21750
13MORAVEC Vit331481CZE21720
14MALIJEVSKY Alexander310875CZE21500
15TOMAN Ondrej344516CZE21350
16LIU Zhaoqi8609381CHN21340
17ERIKSSON Christian Altenburg1412159DEN21080
18FMMALOVANYI Yulian14171198UKR20850
19FMSIDDHARTH Jagadeesh5818320SGP20810
20HOLY Filip358762CZE20810
21VIGNESH B5073600IND20750
22SHEHZAD Shazil1521942NOR20560
23HOSTICKA Frantisek302295CZE20530
24HAJIYEV Kanan13404148AZE20470
25WGMPTACNIKOVA Lenka305650ISL20460
26PRIBYL Radomir308080CZE19990
27CZERNEK Tymon1199510POL19900
28KOLCHIN Maxim34147222RUS19890
29KVALOY Aksel Bu1528815NOR19750
30FMHORAK Martin367095CZE19560
31TESAR Jan312398CZE19470
32HAJEK Jiri317888CZE19320
33CMOCHEDZAN Tymon21810389POL19230
34WANG Yukun8607966CHN19220
35WFMTHORSTEINSDOTTIR Gudlaug2300753ISL19200
36WIKAR Martyna21807663POL19200
37SKURNIAK Szymon21805571POL19150
38OCELAK Jakub23707933CZE18770
39CROOK Oliver-James26019604FRA18620
40ELISEEV Sergey1534734NOR18600
41KLIMEK Petr322105CZE18600
42DENIZET Briac26032538FRA18520
43ZVACEK Antonin397873CZE18340
44CERVENKA Petr312444CZE17910
45KUCERA Jan383813CZE17730
46AIMGUBIN Michail23726261CZE17610
47POPELKA Pavel343021CZE17440
48OBURKA Vladislav322768CZE17390
49KOVAR Zdenek378305CZE17190
50SCHLEGEL Hagen16233000GER16960
51KADONAS Kestutis12806226LTU16930
52MAJZLAN Blazej14912449SVK16860
53SIMKIN Alexander4160428RUS16850
54WCMSOVINA Maria34168807RUS16260
55PAWICKA Magdalena21836507POL16070
56WFMMODROVA Hana302651CZE15840
57AHMED Unis337294804CZE15620
58HERTLEIN Irena21817618POL15620
59NASSHAN Erich16208641GER15500
60BLUDSKY Vit23724455CZE15260
61HESTHOLM Gustav1529153NOR15180
62ROUS Dominik375993CZE15160
63OMARSSON Adam2311453ISL15090
64KORMANOS Samuel383490CZE15030
65DHRUV Khosla25611119IND14860
66NOVAK Pavel23719168CZE14700
67BABIC Danil23731320CZE14660
68HARASTA Frantisek380660CZE14140
69BLUDSKY Hynek23724447CZE13670
70KOLCHINA Alla54131251RUS13090
71OCHEDZAN Filip21892610POL12840
72TAISL Lubomir23724412CZE12450
73LU Miaoyi8618020CHN12180
74OMARSSON Josef2316102ISL10560
75BABIC RodionCZE01000
76BOHUSLAV Adrian23732300CZE01000
77MROZEK PetrCZE01000
78NEMEC VojtechCZE01000
79PLESKOVA KarolinaCZE01000
80POLAK Daniel23721200CZE01000
81RATAJ Lukas23732334CZE01000