XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа F – дети 2012 г.р. и моложе

FederáciaBielorusko ( BLR )
Riaditeľ turnajaЗарубицкий Н.Н.
Hlavný rozhodcaМА Жуков Н.В.
BedenkzeitКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
MiestoОрша
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/01/18 - 2020/01/24
Ø rating1190
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 24.01.2020 10:16:27, Creator/Last Upload: belarus chess federation

Výber turnajaGM, IM, A, B, C, D, E, F
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBLR, RUS
Overview for groups*
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Zoznam hráčov podľa abecedy

č. TMenoFideIDEloFEDKlub
1
Бабейкин Кирилл1000BLRШШ Фиде, Минск
2
Башмаков Глеб1200BLRВитебск
3
Белоусов Дмитрий1000BLRОрша
4
Борисенко Тимофей1000BLRОрша
5
Бурдыко Майя135265611400BLRпос. Лесной
6
Губкин Константин1200RUSКострома
7
Дасюк Роман1600BLRНовополоцк
8
Добровский Давид1400BLRМинск ЦДО Арт
9
Дубовская Полина1000BLRОрша
10
AFMЕгоров Тимофей1400RUSСмоленск
11
Исаева Арина1200RUSЧереповец
12
Каверзнева Тая1400RUSСмоленск
13
Касперович Александра135267741400BLRМинск
14
Кожедуб Иван1400BLRСветлогорск
15
Кожемякина Марта1400BLRВитебск
16
Комиссарова Вероника1000RUSОрехово-Зуево
17
Комиссарова Наталия1000RUSОрехово-Зуево
18
Костюков Тимофей1000BLRОрша
19
Кузнецов Егор1050RUSБрянская обл.
20
Малюш Алиса1400BLRШШ «Ферзь», Гродно
21
Марченко Иван1000BLRМинск
22
Надёжкина Марианна1200BLRМинск
23
Одинцова Алена1050RUSОрехово-Зуево
24
Подуст Вероника0RUSКострома
25
Севостьянчук Анастасия135266341400BLRМинск
26
Серяков Даниил1000BLRОрша
27
Чернышев Михаил1200BLRОрша
28
Шевченко Тарас1200BLRВитебск
29
Щербакова Виолетта1000BLRОрша