XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа E – дети 2010 г.р. и моложе

FederáciaBielorusko ( BLR )
Riaditeľ turnajaЗарубицкий Н.Н.
Hlavný rozhodcaМА Жуков Н.В.
BedenkzeitКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
MiestoОрша
Rating calculationEloN
Od - do2020/01/18 - 2020/01/24
Ø rating1463
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 24.01.2020 10:09:50, Creator/Last Upload: belarus chess federation

Výber turnajaGM, IM, A, B, C, D, E, F
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBLR, MDA, RUS
Overview for groups*
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElopohlavieKlub
1
Абрамкина ВероникаBLR1800wМогилев
2
Кравченок МирославBLR1800Гомель
3
Новиков НикитаBLR1800Светлогорск
4
Сидореня РодионBLR1800Барановичи
5
Старикович ВладиславBLR1800Могилев
6
Суринов МихаилRUS1800Вологда
7
Цыганов АндрейBLR1800Бобруйск Каиса
8
Васьков АртёмBLR1600Рогачев
9
Грушка ЕвгенийBLR1600Гомель
10
Зеленая АнастасияBLR1600wГомель
11
Комаровский МаркBLR1600Могилев
12
Короткевич ГлебBLR1600Могилев
13
Науменко МакарBLR1600Орша
14
Петросян АртурBLR1600Орша
15
Прикоп АлександрMDA1600Унгены
16
Садовский ИванBLR1600Глубокое
17
Сакун ДарьяBLR1600wГомель
18
Саприкова АннаBLR1600wВитебск
19
Синчук МарияBLR1600wКобрин
20
Тропин АлександрRUS1600Вологда
21
Шуляк ЗахарBLR1600Орша
22
Арутюнян ДавидBLR1400Орша
23
Буко НикитаBLR1400Глубокое
24
Ватыль ИгорьBLR1400Гродно
25
Виноградов АрсенийBLR1400Орша
26
Волкова ЛидияRUS1400wВологда
27
Гируев КонстантинBLR1400Рогачев
28
Ивус ПавелBLR1400Орша
29
Кравченко НадеждаBLR1400wОрша
30
Малахоткин АлексейBLR1400Орша
31
Миронов АртёмBLR1400Рогачев
32
Толкач РоманBLR1400Шахматный дом, Минск
33
Трус ДарьяBLR1400w
34
Филь ГеоргийBLR1400Смоленск
35
Смолечков МатвейBLR1200Светлогорск
36
Крусанова ВикторияRUS1050wКострома
37
Криштафович ВарвараBLR1000wОрша
38
Насеня ДенисBLR1000Орша
39
Раик КонстантинBLR1000Орша
40
Шаткова КсенияBLR1000wОрша
41
Коваленко МакарRUS0Владимир
42
Панюшкина София34426337RUS0wМосковская обл.