XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа D – дети 2008 г.р. и моложе

FederáciaBielorusko ( BLR )
Riaditeľ turnajaЗарубицкий Н.Н.
Hlavný rozhodcaМА Жуков Н.В.
BedenkzeitКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
MiestoОрша
Rating calculationEloN
Od - do2020/01/18 - 2020/01/24
Ø rating1469
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 24.01.2020 11:03:59, Creator/Last Upload: belarus chess federation

Výber turnajaGM, IM, A, B, C, D, E, F
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstva, ARM, BLR, MDA, RUS
Overview for groups*
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač

Alphabetical list all groups

č. TMenoFideIDEloFEDKlubMeno
1
Afanasiev Aleksandr541965901226RUSМоскваA
2
IMAfanasiev Nikita241835552516RUSGM
3
IMAlekseev Vadim135004572354BLRIM
4
Anchuk Aleksandr135148061534BLRMogilevA
5
IMApryshko Gleb241317922387RUSМоскваA
6
Asatryan Arman G.133158621472ARMЕреванA
7
CMAslanov Umid134126201879AZEМисазырA
8
Baisheva Nyurguiaana441488521800RUSЯкутскA
9
FMBryakin Mikhail41653142442RUSGM
10
Butvin Andrey242410081820RUSЧереповецA
11
Danchanka Zlata135213811545BLRГомельA
12
Dubiaha Stanislau135199301272BLRВитебскA
13
WGMEidelson Rakhil135002102086BLRВитебскA
14
Gao Hanxue86088731717CHNA
15
Gerasimov Ivan V343869201141RUSМоскваA
16
AGMGhevondyan Arman133120731733ARMЕреванA
17
GMGleizerov Evgeny41013322508RUSGM
18
IMGogolev Artem41166152328RUSIM
19
FMGoltseva Ekaterina241737702304RUSIM
20
Golubev Vladimir135129781967BLRМогилевA
21
Gonov Sergey241441931875RUSВладимирская обл.A
22
Grigoryan Vahe N.133175471204ARMЕреванA
23
Gusev Kirill541901931489RUSИвановская обл.A
24
Hodzdanker Mikhail135173332032BLRВитебскA
25
Karas Andrei135141721559BLRГродно АльфазероA
26
Kasperovich Mikhail135139151396BLRМинскA
27
Khobotova Olesia241295501981RUSОбнинскA
28
Khulapov Vyacheslav241592712065RUSБрянская обл.A
29
Klachkou Platon135141801699BLRРогачевA
30
FMKononenko Dmitry141135382321UKRIM
31
Kovaleva Ekaterina135043552000BLRМинскA
32
FMKrylov Ivan241280662441RUSМоскваA
33
Krylov Vladimir241280741576RUSA
34
Kudryavtseva Mariya341659481932RUSСанкт-ПетербургA
35
Kurchenko Egor541577491888RUSСанкт-ПетербургA
36
FMLazavik Denis135151102411BLRGM
37
Lintsov Arseniy541590750RUSМоскваA
38
Lisenkov Svyatoslav342641831493RUSПодольскA
39
Lortkipanidze Nodar136040582372GEOA
40
GMMaiorov Nikita135017202519BLRA
41
FMMakoveev Ilya341557482277RUSIM
42
WFMMarkelova Lubov241313692200RUSIM
43
IMMeribanov Vitaly135043632417BLRМинскA
44
Minakov Artemij242958091582RUSВладимирA
45
WCMMkrtchyan Mariam133108282009ARMЕреванA
46
GMMoiseenko Vadim41237002534RUSGM
47
GMMoskalenko Alexander41553512524RUSA
48
Mukhin Pavel135089972173BLRПолоцкA
49
Mukhin Vladislav135230071915BLRПолоцкA
50
CMNavumenka Mikhei135140752105BLRA
51
Nazarov Denis541786732146RUSЯкутскA
52
IMNovitzkij Dmitrij135006192329BLRIM
53
IMNozdrachev Leonid241134332404RUSGM
54
IMNozdrachev Vladislav241134412494RUSGM
55
CMOrujov Farid134235331818AZEСумгаитA
56
Pang Tao86099502367CHNGM
57
Piatrenka Ivan135160941763BLRБобруйскA
58
Platnitski Siarhei135141641434BLRГродно АльфазероA
59
FMPogosian Georgy41190882091RUSСмоленская обл.A
60
Ponomarev Vsevolod242399681900RUSСПБA
61
Prikladov Vladimir139041321490MDAУнгеньA
62
Prutskov Aleksei441742411848RUSВладимирская обл.A
63
FMRunets Ivan135115642304BLRIM
64
Rusov Valery41609402159RUSОстровA
65
Shaban Aliaksandra135170821734BLRКобринA
66
Sheremet Anton135044522052BLRМинскA
67
Shkalov Oleg41683992151RUSIM
68
FMSilich Yahor135136562158BLRВитебскA
69
Sochirca Eugeniu139025711995MDAКишиневA
70
Sorokin Aleksey242113381620RUSКостромская обл.A
71
Spizharny Mikhail135160782133BLRОршаA
72
Staravoitava Hanna135162051747BLRМинск, РЦОПA
73
Sukalina Alina135117341622BLRМинск РЦОПA
74
Suslov Dmirtry343341141166RUSИвановоA
75
FMTerzi Alexei135050762321BLRМинскA
76
GMTeterev Vitaly135014292476BLRGM
77
Trefilov Maksim241597002002RUSВеликие ЛукиA
78
FMTsaruk Maksim135111732316BLRIM
79
Usacheva Glafira341197411945RUSСерпуховA
80
Vashchilov Sergey135066762148BLRA
81
WFMVifleemskaia Svetlana41294901978RUSНижний НовгородA
82
Yezhel Valiantsin135049832187BLRМинскA
83
IMZabotin Alexander41599852495RUSВладимирская обл.A
84
IMZarubitski Viachaslau135093732451BLRGM
85
Zhuravlev Ignat341198571793RUSСерпуховA
86
Zou Xinyi86082021660CHNA
87
Абрамкина Вероника1800BLRМогилевE
88
Алексеев Илья1200RUSВеликие ЛукиD
89
Аль Шейх Елена1800BLRБарановичиB
90
Андросюк Алексей2000BLRМогилевB
91
Андрухович Елизавета2000BLRСветлогорскC
92
Антоненко Александр1800BLRОршаB
93
Арламова Екатерина1200RUSВеликие ЛукиD
94
Артемов Роман1800RUSБрянская обл.C
95
Арутюнян Давид1400BLRОршаE
96
Архипов Роман1800BLRМогилевC
97
Асинский Никита1600BLRОршаD
98
Астапенко Иван2000BLRСветлогорскB
99
Бабейкин Кирилл1000BLRШШ Фиде, МинскF
100
Байбарацкий Кирилл1800RUSПсковская обл.C
101
Башмаков Глеб1200BLRВитебскF
102
Белоусов Дмитрий1000BLRОршаF
103
Беляев Егор343127651200RUSВеликие ЛукиC
104
Борисенко Тимофей1000BLRОршаF
105
Боцманова Мария1200RUSОбнинскD
106
Бровко Ян1600BLRПолоцкD
107
Буко Никита1400BLRГлубокоеE
108
Бурдыко Майя135265611400BLRпос. ЛеснойF
109
Варанкина Виктория1600BLRВитебскC
110
Васьков Артём1600BLRРогачевE
111
Ватыль Игорь1400BLRГродноE
112
Виноградов Арсений1400BLRОршаE
113
FMВласов Валентин2300RUSВеликие ЛукиB
114
Волкова Лидия1400RUSВологдаE
115
Вруновский Станислав1000BLRОршаD
116
Галаханова Эвелина1400RUSПсковD
117
Гируев Константин1400BLRРогачевE
118
Глебов Денис1400BLRОршаD
119
Гойко Любовь0BLRГродноD
120
Грибова Полина1600BLRГродноB
121
Григорович Алексей2000BLRБарановичиB
122
Грушка Евгений1600BLRГомельE
123
Губкин Константин1200RUSКостромаF
124
Гурман Павел1800BLRБарановичиB
125
Дайбов Андрей1200RUSСмоленскD
126
Дамиан Корина1600MDAD
127
Дамиан Марчел1800MDAУнгеньB
128
Дасюк Роман1600BLRНовополоцкF
129
Деркач Александр1800BLRГомельD
130
Дзюба Егор1000BLRТаллиннC
131
Добровский Давид1400BLRМинск ЦДО АртF
132
Добрынин Иван441389621800RUSПодольскC
133
Довгун Владимир1600BLRГродноD
134
Долгих Владимир1050RUSОреъово-ЗуевоD
135
Долотенко Ольга1800BLRБобруйскD
136
Дорошева Виктория,1800BLRГомельC
137
Дубовская Полина1000BLRОршаF
138
Дубовский Ян1800BLRОршаB
139
AFMЕгоров Тимофей1400RUSСмоленскF
140
Жукова Елизавета1400BLRГродноD
141
Завадский Артем1400BLRОршаD
142
Зеленая Анастасия1600BLRГомельE
143
Зеленюк Даниил344504161200RUSВеликие ЛукиC
144
Зинкевич Никита1000BLRМинскD
145
Зиновьев Николай1400RUSВеликие ЛукиC
146
Золотенков Василий1800BLRМогилевC
147
Иванова Ева1600ПоставыD
148
Ивус Павел1400BLRОршаE
149
Исаева Арина1200RUSЧереповецF
150
Каверзнева Тая1400RUSСмоленскF

Show complete list