XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа D – дети 2008 г.р. и моложе

FederáciaBielorusko ( BLR )
Riaditeľ turnajaЗарубицкий Н.Н.
Hlavný rozhodcaМА Жуков Н.В.
BedenkzeitКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
MiestoОрша
Rating calculationEloN
Od - do2020/01/18 - 2020/01/24
Ø rating1469
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 24.01.2020 11:03:59, Creator/Last Upload: belarus chess federation

Výber turnajaGM, IM, A, B, C, D, E, F
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstva, ARM, BLR, MDA, RUS
Overview for groups*
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č. TMenopohlavieFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 nWWeW-WeKElo+/-
15
Леонова ЮлияwBLR1800Гомель8,041,545,039,0000
21
Деркач АлександрBLR1800Гомель6,542,547,034,5000
38
Савватеев АртемRUS1800Череповец6,049,555,037,0011
47
Пасешниченко ДмитрийBLR1800Бобруйск6,046,049,530,0011
521
Тимошенко АнтонBLR1600Барановичи6,045,046,528,5010,5
629
Таран ЕгорRUS1400Подольск6,042,545,028,50000,000,00400,0
711
Шустиков ПавелBLR1800Могилев6,041,045,530,0000
819
Погорельчук УльянаwBLR1600Гродно5,546,048,525,5010,5
94
Кузмицкий ЕгорBLR1800Кобрин5,545,049,527,5010,5
103
Кот ДенисBLR1800Витебск5,544,048,527,5000
1123
Харкевич КонстантинBLR1600Орша5,543,548,027,7500
129
Сидореня МиленаwBLR1800Барановичи5,542,545,526,5000
1324
Галаханова ЭвелинаwRUS1400Псков5,539,541,021,7510
1428
Малашкин ИльяRUS1400Великие Луки5,536,036,515,7500
1512
Асинский НикитаBLR1600Орша5,042,045,022,7521
1616
Иванова Еваw1600Поставы5,041,044,018,0010
172
Долотенко ОльгаwBLR1800Бобруйск5,040,043,020,5020,5
1818
Касперович ВалерийBLR1600Минск5,039,540,017,2500
1917
Карпенко РодионRUS1600Ореъово-Зуево5,037,541,021,50000,000,00400,0
2013
Бровко ЯнBLR1600Полоцк5,037,540,520,0000
2120
Семенова АннаwBLR1600ШШ «Ферзь», Гродно4,545,549,022,2500
2210
Чешко ДарьяwBLR1800Могилев4,541,544,520,7521
2315
Довгун ВладимирBLR1600Гродно4,539,042,519,5000
2422
Торосян ГагикARM1600Ереван4,538,541,517,7500
2532
Арламова ЕкатеринаwRUS1200Великие Луки4,538,041,015,7500
2625
Глебов ДенисBLR1400Орша4,535,038,017,0000
2714
Дамиан КоринаwMDA16004,533,036,015,7510
2831
Алексеев ИльяRUS1200Великие Луки4,531,533,014,0000
2943
Гойко ЛюбовьwBLR0Гродно4,034,537,514,0010
3027
Завадский АртемBLR1400Орша4,033,536,013,5000
3136
Смагина ВарвараwRUS1200Павловский Посад4,033,534,010,0000
326
Обухова АнастасияwBLR1800Гродно, Алфазеро3,541,544,514,2511
3326
Жукова ЕлизаветаwBLR1400Гродно3,534,536,09,7500
3435
Кастов АрсенийRUS1200Обнинск3,533,035,512,2500
3538
Долгих ВладимирRUS1050Ореъово-Зуево3,533,033,59,5010
3633
Боцманова МарияwRUS1200Обнинск3,532,534,510,2500
3737
Петелин ДмитрийRUS1100Орехово-Зуево3,530,032,59,7500
3834
Дайбов АндрейRUS1200Смоленск3,528,529,07,7500
3941
Кротов РенатBLR1000Орша3,525,025,56,5000
4030
Терентьева ВераwRUS1400Москва3,033,535,08,0000
4140
Зинкевич НикитаBLR1000Минск3,032,533,06,5010
4242
Чаховский ВладиславBLR1000Минск2,035,035,54,0000
4339
Вруновский СтаниславBLR1000Орша1,029,030,52,0000

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable