XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа D – дети 2008 г.р. и моложе

Posledná aktualizácia 24.01.2020 11:03:59, Creator/Last Upload: belarus chess federation

Výber turnajaGM, IM, A, B, C, D, E, F
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, ukáž zástavy
Prehľad družstva, ARM, BLR, MDA, RUS
Overview for groups*
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieKlub
1Деркач АлександрBLR1800Гомель
2Долотенко ОльгаBLR1800wБобруйск
3Кот ДенисBLR1800Витебск
4Кузмицкий ЕгорBLR1800Кобрин
5Леонова ЮлияBLR1800wГомель
6Обухова АнастасияBLR1800wГродно, Алфазеро
7Пасешниченко ДмитрийBLR1800Бобруйск
8Савватеев АртемRUS1800Череповец
9Сидореня МиленаBLR1800wБарановичи
10Чешко ДарьяBLR1800wМогилев
11Шустиков ПавелBLR1800Могилев
12Асинский НикитаBLR1600Орша
13Бровко ЯнBLR1600Полоцк
14Дамиан КоринаMDA1600w
15Довгун ВладимирBLR1600Гродно
16Иванова Ева1600wПоставы
17Карпенко Родион24279900RUS1600Ореъово-Зуево
18Касперович Валерий13519638BLR1600Минск
19Погорельчук УльянаBLR1600wГродно
20Семенова АннаBLR1600wШШ «Ферзь», Гродно
21Тимошенко АнтонBLR1600Барановичи
22Торосян ГагикARM1600Ереван
23Харкевич КонстантинBLR1600Орша
24Галаханова ЭвелинаRUS1400wПсков
25Глебов ДенисBLR1400Орша
26Жукова ЕлизаветаBLR1400wГродно
27Завадский АртемBLR1400Орша
28Малашкин ИльяRUS1400Великие Луки
29Таран Егор34356231RUS1400Подольск
30Терентьева ВераRUS1400wМосква
31Алексеев ИльяRUS1200Великие Луки
32Арламова ЕкатеринаRUS1200wВеликие Луки
33Боцманова МарияRUS1200wОбнинск
34Дайбов АндрейRUS1200Смоленск
35Кастов АрсенийRUS1200Обнинск
36Смагина Варвара34342680RUS1200wПавловский Посад
37Петелин ДмитрийRUS1100Орехово-Зуево
38Долгих ВладимирRUS1050Ореъово-Зуево
39Вруновский СтаниславBLR1000Орша
40Зинкевич НикитаBLR1000Минск
41Кротов РенатBLR1000Орша
42Чаховский ВладиславBLR1000Минск
43Гойко ЛюбовьBLR0wГродно
Advertisement