XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа C – юноши и девушки 2006 г.р. и моложе

FederáciaBielorusko ( BLR )
Riaditeľ turnajaЗарубицкий Н.Н.
Hlavný rozhodcaМА Жуков Н.В.
BedenkzeitКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
MiestoОрша
Rating calculationEloN
Od - do2020/01/18 - 2020/01/24
Ø rating1587
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 24.01.2020 11:10:19, Creator/Last Upload: belarus chess federation

Výber turnajaGM, IM, A, B, C, D, E, F
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBLR, EST, RUS
Overview for groups*
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElopohlavieKlub
1
Андрухович ЕлизаветаBLR2000wСветлогорск
2
Артемов РоманRUS1800Брянская обл.
3
Архипов РоманBLR1800Могилев
4
Байбарацкий КириллRUS1800Псковская обл.
5
Добрынин Иван44138962RUS1800Подольск
6
Дорошева Виктория,BLR1800wГомель
7
Золотенков ВасилийBLR1800Могилев
8
Казаченко МарияBLR1800wГомель
9
Кузмицкий ИванBLR1800Кобрин
10
Медвецкая МарияBLR1800wОрша
11
Норман КсенияBLR1800wГродно, ШШ ИгРоК
12
Рагун МатвейBLR1800Глубокое
13
Федорук ТимофейBLR1800Барановичи
14
Шабанова ВасилисаBLR1800wВологда
15
Шалейников МатвейBLR1800Витебск
16
Варанкина ВикторияBLR1600wВитебск
17
Кондырева МарияRUS1600wКострома
18
Любченко АлесяBLR1600wОрша
19
Якубовский ДмитрийBLR1600Орша
20
Зиновьев НиколайRUS1400Великие Луки
21
Крюков Вячеслав54158613RUS1400Ломоносов
22
Левченко ВиолеттаBLR1400wОрша
23
Рабин Михаил24239828RUS1400Ореъово-Зуево
24
Фурсей МаксимRUS1400Кострома
25
Яковец МарьяBLR1400wГродно
26
Беляев Егор34312765RUS1200Великие Луки
27
Зеленюк Даниил34450416RUS1200Великие Луки
28
Якорева АсяRUS1200wВеликие Луки
29
Дзюба ЕгорBLR1000Таллинн
30
Славинский НикитаEST1000Таллинн