XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа B – открытый турнир (для всех желающих без обсчета рейтинга FIDE)

FederáciaBielorusko ( BLR )
Riaditeľ turnajaЗарубицкий Н.Н.
Hlavný rozhodcaМА Жуков Н.В.
BedenkzeitКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
MiestoОрша
Rating calculationEloN
Od - do2020/01/18 - 2020/01/24
Ø rating1819
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 23.01.2020 15:37:43, Creator/Last Upload: belarus chess federation

Výber turnajaGM, IM, A, B, C, D, E, F
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBLR, MDA, RUS
Overview for groups*
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 8 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElopohlavieKlub
1
FMВласов ВалентинRUS2300Великие Луки
2
Андросюк АлексейBLR2000Могилев
3
Астапенко ИванBLR2000Светлогорск
4
Григорович АлексейBLR2000Барановичи
5
Калиновский ВладиславBLR2000
6
Лапусь ВиталийBLR2000Орша
7
Цыганков ИгорьRUS2000Смоленск
8
Чистяков НикитаBLR2000Рогачев
9
Аль Шейх ЕленаBLR1800wБарановичи
10
Антоненко АлександрBLR1800Орша
11
Гурман ПавелBLR1800Барановичи
12
Дамиан МарчелMDA1800Унгень
13
Дубовский ЯнBLR1800Орша
14
Климович СтаниславBLR1800Гродно, ШШ Дабкус
15
Корзун СабинаBLR1800wОрша
16
Макунин ГеннадийBLR1800Толочин
17
Матковский АртемBLR1800РЦОП, Минск
18
Мельникова НатальяBLR1800wГомель
19
Москвич ВалерийBLR1800Толочин
20
Муленко АлександрRUS1800Оренбургская обл.
21
Рабковская ЕкатеринаBLR1800wГлубокое
22
Чуприненко ЕвгенийBLR1800Гродно, ШШ Дабкус
23
Грибова ПолинаBLR1600wГродно
24
Круглова ЕлизаветаRUS1600wЧереповец
25
Рудаков ДаниилBLR1600Орша
26
Филимонов ДмитрийBLR1400Орша
27
Шаблыко АндрейBLR1400Орша